reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

jeny premia roczna!!
pozazdrościć.
ja pewnie też zasłużyłam, ale moje sępy w życiu by złocisza człowiekowi nie dały, a tylko patrzą co by mu tu uszczuplić... na szczęście teraz się nie da:)

pazury mi rosną b.szybko, a mnie się nie chce nawet manicure robić!! co za lenistwo!!
 
reklama
Do mnie dzisiaj też dzwoniła szefowa. Miała kontrolę z ZUSu, czy przypadkiem nie chodzę do pracy :-D Aż się śmiałyśmy, że tak w 9 miesiącu ciąży jestem w stanie czołgać się do pracy i nosić na rękach i przewijać grupę rocznych maluszków :rofl2:
Do mnie do domu nie przyjdą, bo na zwolnieniu mam zaznaczone, że mogę chodzić. ZUS nawet ciężarnym nie przepuści :dry:
 
zanim zacznę was doczytywac od wczoraj melduję się po wizycie z dzieciątkiem odwróconym w końcu główką w dół :happy: jestem mega szczęśliwa, dzidzia z dych dużych, ale dokładnie zważyć i zmierzyć się nie dała, skakała jak szalona po każdym przyłożeniu głowicy od usg;) w każdym razie wyszło na 2800 ale kij wie ile dokładnie;) no a nóżki jak zawsze...nie objął do końca kości a i tak wyszły na 38 tygodni, może ja na szpital 68 kupić muszę?:D szyjka trzyma, generalnie wszystko ok, idę czytać:-)
 
anawoj jedź, jedź i wracaj z MICHAŁKIEM, NASZYM BRĄZOWYM MEDALISTĄ :):) ale na pewno będzie największy na podium ;-)
eywa super że główka tam gdzie trzeba:) posłuchała mamusi grzeczna dzidzia:)
gratulujemy
 
reklama
Jejku, dziewczyny, jak Wy się sypiecie ;-) Aż się boję, że to zaraźliwe i już tak często tu nie zaglądam ;-) Ja cały czas mam nadzieję, że do końca wytrzymam ;-) Oby to nie były złudne nadzieje ;-) Choć na razie nie mam żadnych skórczy, ani odpukać nic, czym Wy stresujecie się każdego dnia, więc liczę na to, że będzie dobrze.
Ale dzisiaj widziałam klucze gęsi. Niedługo przylecą boćki i możemy się rozpakowywać :-D
Annawoj trzymam kciuki! Postaraj się troszeczkę zrelaksować przed ciężkim dniem.
 
Do góry