reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Beata możliwe, chociaż Ja od koleżanek słyszałam, że podobno te krzyżowe są najbardziej bolesne, ale i tak każdy to wszystko inaczej odczuwa
 
reklama
Aligatorku- no to rewelacja, jeszcze troszkę i będzie okej. Trzymam kciuki.
Aenye kuruj się
Lurka ja prałam w LOWELLI proszku, ubranka są okej, a po prasowaniu- jutro mam zamiar już będzie rewelka.

Zupka wstawiona, dziś ogórkowa jakoś mnie naszło:)
 
koot kulinarnie to my jesteśmy zgrane :) wczoraj spaghetti, dzisiaj ogórkowa (M. mi wczoraj też ugotował ogórkową na dzisiaj ;)

jak jesteśmy w temacie bólowo- krzyżowm, to proszę mi wytłumaczyć, jak rozróżnić bóle krzyża, pleców (standardowo nękające ciężarówki) od tych porodowych. Jak wspominałam, bolą mnie plecy od wczoraj. Po nocy nie przeszło. Ból nie jest silny, ale taki ćmiący. A że, jak wiecie, standardowo pobolewa mnie podbrzusze, to już się zastanawiam :(
 
cocosova, ja mam to samo, nie chce mi sie nic. ani ubrac, ani wyjsc. wszyystko mnie meczy. nawet allegro mi sie juz znudzilo ;-) filmow nie chce mi sie ogladac. musze chyba sie umowic z kims wieczorkiem, odstawic, odmalowac i pogawedzic :-) a moze do kina z malzem pojsc.. kurde, w ogole ostatnio mam wrazenie, ze sie ode mnie odsunal moj mezus.. nie wiem, nie czuje cos tej bliskosci miedzy nami.. nic dziwnego, skoro ja calymi dniami leze i nic nie robie.
nie wiem, wymyslam juz z nudow jakies pieprzoty chyba, no szok.. ;-)
ale pogadam z nim dzis. nie ma opcji.

baby
, ale fajnie :-) super pamiatka!!! a masz z tego jakies profity, oprocz fajnegpo nagrania? tak z ciekawosci pytam :-)
 
baby mają faktycznie racje ja miałam krzyżowe,ale one dopiero póżniej tak przy rozwarciu większym dają ci prawdziwą bonanze:-)a zresztą każdy ma inna granice bólu ,jak leżałam jeszcze na oddziale byłą dziewczyna drugi raz w ciąży która leżała na łóżku i mówi że ją brzuch pobolewa i tak leżała póżniej położna przyszła ją bardziej zakuło to na wózku ją na porodówke wieżli,bo miała 10 cm rozwarcia i bali się że im, za chwile urodzi:-)
 
Nie mam nic z tego, oczywiście poza fajną pamiątką:tak: to do umieszczenia na naszej firmowej stronie internetowej, nie w celach komercyjnych

Beata tak też bym mogła :-D
 
Ale mnie uspokoiłaś :-) a małemu ten brak nie zaszkodził? Kurcze mam nadzieje..
nie zaszkodził. don't worry.
Dzień dobry .
Właśnie moja malutka ma czkawkę ,co myślićie o imieniu Antosia ?
Morgaine cieszę się razem z Tobą że z szyjką okey.
Nati dobrze że i u Ciebie po wizycie u gina wszystko dobrze.Bakterii pewnie nie długo się pozbędziesz.Co do pulsu maleństwa to mi też zawsze po rytunowej wizycie u gina i pomiarch takim małym urządzeniem lekarka wpisywała tętno 140 ,a w Usg wczoraj wyszło że dziecko ma 147.

Wczoraj rozmawiałam z moją gin prowadzącą i zaznaczyła że jak tak dalej dziewczynka będzie rosnąć to nie ma mowy o porodzie naturalnym.Mam się zgłosić na Usg jeszcze w 32 ty ,potem w 36 i podejmiemy decyzje.
A i od wczoraj strasznie mnie w środku swędzi.Głownie przy wejściu do pochwy,nie wiem od czego to .Pewnie się coś przyplątało ,w poniedziałek posiew zrobie.
Musiałam obiecać C wczoraj że przestanę sama jeżdzić samochodem,ja też już czuje taki dziwny lęk jak prowadzę .Lepiej przystopować .

Pozdrawiam Was kochane .
ps .jak myśicie mam kupić laktator czy wypożyczyć w szpitalu.Bo od róznych opini to już mi się w głowie pomieszało .
jak planujesz więcej dzieci to warto kupić. ja mam canpolu, dałam 100zł 5 lat temu i już trzecie dziecko mi obsłuży. zawsze się przyda, a za wypożyczenie też się płaci, może wychodzi taniej ale jakbyś do trójki dzieci na przykład miała wypożyczać to już nei opłaca.
koot kulinarnie to my jesteśmy zgrane :) wczoraj spaghetti, dzisiaj ogórkowa (M. mi wczoraj też ugotował ogórkową na dzisiaj ;)

jak jesteśmy w temacie bólowo- krzyżowm, to proszę mi wytłumaczyć, jak rozróżnić bóle krzyża, pleców (standardowo nękające ciężarówki) od tych porodowych. Jak wspominałam, bolą mnie plecy od wczoraj. Po nocy nie przeszło. Ból nie jest silny, ale taki ćmiący. A że, jak wiecie, standardowo pobolewa mnie podbrzusze, to już się zastanawiam :(
mitaginka skurcz krzyżowy to nie ból pleców. rozpoznasz to bo tak Cię sieknie że nie będziesz miała wątpliwości;)

a propos skurczy których nie czuć. jak leżałam w ciąży z Młodym na patologii, przyszedł odwiedzić mnie mój M i spotkał na korytarzu kumpla z podstawówki. ten cały oszołomiony, no to mój M pyta się co się stało?
a on mówi, że przyszedł odwiedzić żonę, bo leży na patologii, siedzą sobie, gadają i nagle...słyszą płacz dziecka!!! laska obok nawet nie mrukneła i urodziłą dziecko!!
biedaczce coś się zaczęło dziać, ale że ze wsi była i taka troszkę wstydliwa, to się nie oddzywała bo nie wiedziała co to, a tak strasznie jej nie bolało. no i bez nacinania, bez paniki, bez zzo, bez oksy...sobiei urodziła!!!

szkoda że to się zdarza raz na milion:) no i dobrze że laska w szpitalu była a nie sama w domu albo gdzieś na parkingu czy w sklepie...
 
reklama
Właśnie mam przerwę w prasowaniu. Nawet szybko mi idzie. Ale wiecie, dopiero jak usiadłam do prasowania, to uświadomiłam sobie, że to już niedługo. A dopiero co robiłam testy ciążowe, które uparcie pokazywały 1 kreskę, a mój mąż był święcie przekonany, że ja w ciąży jestem. No więc 5 test pokazał w końcu po 5 dniach te 2 upragnione kreseczki :-D MAm wrażenie, jakby to było wczoraj, a tu już za chwileczkę Malutka będzie z nami :-) Mówię Wam, jakoś tak sentymentalnie podziałało na mnie to prasowanie :-)

laurka z próbowałaś plynu do prania dzidziusia?

Nie, bo od razu kupiłam proszki po 1,5 kg do białego i do koloru, więc najpierw te muszę zużyć. Chociaż po wyprasowaniu chyba zrobiły się bardziej miękkie :-)
 
Do góry