reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
kochane,trzymajcie sie cieplo i zdrowo...musze was chwilowo opuscic:-( i odebrac tort dla oskarzyska i skombinowac jakies deko...

...jak wroce to oczekuje pomyslnych wiadomosci !!!!!!!!!!

xoxox
 
Uff posprzątałam :-) jestem silnie uzależniona bo sprzątając co chwila robiłam przerwy na podczytanie bb;-)

Dziewczyny trzymajcie kciuki, o 18 idziemy oglądać mieszkanie na tym osiedlu na którym mieszkamy, tylko na parterze. Mam nadzieje że to "to".

A opowiem Wam jaki nr wczoraj. Mieszkamy na strzeżonym osiedlu z kamerami. Przyszła szwagierka na kawkę, a jej mąż spacerował z synkiem (6miesięcy) jak się mały obudził, to przyniósł go na górę, zostawiając wózek na klatce Klatka ogromna, stoi dużo wózków) . Schodzi na dół, a tam wózek stoi przed klatką. No to się przyczaił jakąś chwilę , i jakiś 2 na oko 15 latków odjeżdża wózkiem:szok:No to on za nimi. Ci zostawili wózek i zwali:wściekła/y: Kurcze a ja myślałam że bezpieczne osiedle. Zastanawia się po co nastolatkom wózek był potrzebny. Kurcze jak zostaniemy tu, to pozostanie mi wnoszenie na 3 piętro...

mitaginka również kciukasy zasniśnięte!!!
 
lilou- u mojej siostry w bloku ( normalne ale dosc drogie osiedle, domy 4 pietrowe wiec nie wielki blok) na parterze staly 3 wozki z czego 1 blizniaczy i przyczepiane byly do chyba kaloryfera czy jakiejs rury takim zabezpieczeniem do roweru. moze to jest pomysl??
 
Witam Dziewczyny:):D jestem tu nowa;)rowniez jestem Kwietniówka:)termin mam na 29kwietnia,dzis mam rowno 27tydzien ciazy;D bede miec syna;D
mitaginka ja i moj synek mocno trzymamy za Ciebie kciuki:D:*




eikt3e3kwcspki3v.png
 
Ostatnia edycja:
Mitaginka czekamy na dobre wieści! Daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała!

Ja już poprasowałam wszystko, ułożyłam w komodzie. Teraz zarobiłam ciasto, bo mój mężuś uwielbia słodkie.
Też mi coś dzisiaj brzuszek twardnieje. Zauważyłam, że zawsze jest tak, jak za dużo robię w ciągu dnia. Chyba muszę się położyć na chwilkę.
 
reklama
Mitaginka ja też zaciskam kciuki.No niestety mnie dzisiaj nie ominie wizyta kolejna u gina.Coraz bardziej mnie tam swedzi w środku(szczegóły w odpowiednim wątku ) .Nie wiem co to może.
być .Oj dobrze mieć lekarza pod ręką .
 
Do góry