reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
ewuniaaa- witaj
skorcze bezbolesne, takie wlasnie twardnienie to moze byc do 10 razy na dobe tak mi ostatnio gin mowila.
ja je niestety mam coraz czesciej ale 10 razy nie przekracza.
glowka mnie boli troszeczke, wyszlam troche z domu ale jest jakos zimno i ciemno :(, moze mnie jakies chorubsko bierze. :(
jakos nie mam weny do pisania, a zjadlam te krewetki smarzone z czosnkiem i pietruszka do tego szpinak i powiem wam pyszne
 
Te twardnienia mnie łapią czasami co chwila a czasami pół dnia jest spokój... I weź tu bądź mądry...
ewuniaaa bardzo ładne imię.
 
no produkujecie dziewczynki,my jednak zostaliśmy w domku,może jak będe jutro dobrze się czułą to pojedziemy do mnie..a narazie kakałko i pod kołderke:-)

co do skurczy to twardnienie brzucha to właśnie przepowiadające,bo macica się napina.tak miałam w zeszłej ciąży i teraz,a co do porodowych to same będziecie wiedziały kiedy nadejdą:-Dja przy pierwszym porodzie miałam bóle krzyżowe tzn wszystko szło od pleców po uda....ale mnie podawali oksytocyne a ona podobno potęguje ból o czym dowiedziałam się po fakcie....
ewuniaaa witaj
nati ty to sobie dogadzasz:-):-)
 
Ewuniaaa śliczne imię dla synka. Moja siostra mi je bardzo sugerowała, bo je uwielbia (a twierdzi że sama dzieci nigdy mieć nie będzie), ale mój mąż nawet nie chciał o nim słyszeć. A co do tego, że mały będzie się tak samo nazywał jak tatuś, to nie jest to częsta sytuacja, ale nie widzę w tym nic dziwnego, najważniejsze że Wam tak pasuje. A Twój mąż pewnie dumny :-D. Nasz Dawidek Sebastian bedzie miał drugie imię po tatusiu :-)
 
klaudusiaNK faktycznie nie za ciekawe te bóle,a jak Ci podali oxy to też miałaś tak sucho w ustach??mnie podawały non stop wode do picia
 
ciekawe jak będzie tym razem:-)u nas w szpitalu z reguły dają oxy żeby szybko poszło,dobra dziewczynki lece Majke spać położyć:-)
miłej nocki buziole
 
reklama
Kasia_CK Dawid to silne imię i bardzo ładne. Mój mąż jest bardzo szczęśliwy wczoraj wpadł nawet w manie zakupów i nie marudził że kupiłam kilka rzeczy już na jesień. Ale z drugiej strony jeśli w Reserved za sweterek czy bluzę w rozmiarze 68-80 zapłaciłam 20zł to grzech było nie brać. A te ciuszki takie słodkie.
 
Do góry