reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

córa to rośnie w brzuszku,syn teraz 8 będzie miał,ale co do brzydkich słów oj ...miałabym o czym opowiadać... i inne z nim problemy też ehh ..
 
reklama
:) głowa do góry Morgaine - ja jeszcze pracuję, a młody od grudnia chory - 3 dni w przedszkolu tydzień w domu, jak w domu to z teściową lub do teściowej.....wrrrr (ten wątek pominę).....i tak stresy rosną
 
Witajcie:-)

Chyba z godzinę zajęło mi nadrabianie co u Was , no i oczywiście połowę co chciałam odpisać pozapominałam.

Dziś byłam na uzupełnieniu połówkowego, z serduszkiem wszystko ok, nic więcej lekarz nie pokazał.Tylko mały się wkurzał podczas badania i kopał jak szalony.hatorska pytałaś czy nerwowy ktoś jest. Otóż ja:wściekła/y: pokłóciłam się z babami u lekarza , bo byłam umówiona na 16, a wchodziłam o 17:10 :wściekła/y:bo jakieś pindy przede mną się wcisnęły.

aaaa wyjechałam na drogę:-)wprawdzie samochodem z napisem "L" ale byłam taka dumna z siebie.zobaczymy jak będzie dalej. ;-)

joll ale Ty piszesz kobietko:szok: rewelacja, tak miło się Cię czyta, tak trafnie opisujesz rzeczywistość. Gdzieś można Twojego bloga poczytać?

no i tyle, mąż wyzywa bo montuje pralkę a ja sobie siedzę na bb:baffled:
 
Emi*25Sorry za błąd, faktycznie - syna masz:) hihi a Hubuś to Hubert?

hatorskawątek teściowej do pominięcia. moja na emeryturze a Młody ma nianię. tzn. teraz jak ja jestem w domu to chodzi do niej raz w tyg. zeby nie zapomniał bo jak urodzę to przez miesiąc bedzie u niej częściej, ale generalnie to i tak niania a nie teściowa:) Najbardziej przerażające jest to że ja też kiedyś, mam nadzieję, będę miała synowe, a to oznacza że będę teściową!! Masakra, tak o mnie mówić będą. No na razie się zarzekam, że się wtrącać nie będę i pójdę z duchem czasu. hahahaah moja teściowa kupiła mi pod choinkę piżamę czerwoną w różowe serduszka, taką oczojebną, w rozmiarze XL, piżama do karmienia. i stwierdziła że przecież XL bo muszę się zmieścić, nie pomyślała że jak się karmi to się już nie jest w ciąży czy co?? rozmiar M i tak byłby luźny....no ale mój mąż twierdzi że twarzowy kolorek hahah, już ja się mu wystroję twarzowo:) już mam plana sexy piżamka do karmienia, sexy szlafroczek i śliczny biustonosz do karmienia, link powyżej.:) zakupy robię next week. a i jeszcze sobie kupię taki pas wyszczuplający albo jakieś majty wyszczuplające, co by to po porodzie, jakoś sadełko ukryć...
 
ja rodziłam w wodzie, o 8mej odeszły mi wody i rozpoczęły się skurcze, o 12tej byłam w szpitalu, po 17tej weszłam do wanny, ale nie urodziłam po 30 min., więc musiałam wyjść, dostałam oksy. (pytali się mnie czy chcę), pogoniło to skurcze....w tym czasie wymienili wodę, poparłam na krzesełku i jak już główkę było widać weszłam znów do wanny, tam mnie nacieli (nic nie bolało nacięcie-nie czułam a byłam na tym punkcie wyczulona) i od razu młody się urodził

mimo szkoły rodzenia miałam problem z parciem, nie wiedziałam że te właśnie bóle to są bóle parte, jak zaskoczyłam to z każdym parciem czułam ze idzie....

ogólnie poród traktowałam jako ciekawostkę ;) bo tyle tego "szumu" wokół :) i nie mam urazu, potem było ciężko - tydzień-dwa, ale to już glizduś był na świecie :) więc radocha większa od bólu i strachu
 
Witajcie:-)

Chyba z godzinę zajęło mi nadrabianie co u Was , no i oczywiście połowę co chciałam odpisać pozapominałam.

Dziś byłam na uzupełnieniu połówkowego, z serduszkiem wszystko ok, nic więcej lekarz nie pokazał.Tylko mały się wkurzał podczas badania i kopał jak szalony.hatorska pytałaś czy nerwowy ktoś jest. Otóż ja:wściekła/y: pokłóciłam się z babami u lekarza , bo byłam umówiona na 16, a wchodziłam o 17:10 :wściekła/y:bo jakieś pindy przede mną się wcisnęły.

aaaa wyjechałam na drogę:-)wprawdzie samochodem z napisem "L" ale byłam taka dumna z siebie.zobaczymy jak będzie dalej. ;-)

joll ale Ty piszesz kobietko:szok: rewelacja, tak miło się Cię czyta, tak trafnie opisujesz rzeczywistość. Gdzieś można Twojego bloga poczytać?

no i tyle, mąż wyzywa bo montuje pralkę a ja sobie siedzę na bb:baffled:

prawko robisz ? ja też, ale teraz przerwałam,bo się nie czuję na siłach,dokończę po porodzie ( wiem teraz łatwo mi się mówi a czas nie pozwoli), ale zrobię wszystko aby w końcu skończyć je .


Morgaine - tak Hubi to Hubert :happy2:.

ależ mnie się wierci no mała,i czkawe dostała biedaczka nie może jej przejść hhee
 
emi robię :-)zaczęłam w zeszły roku w marcu, skończyłam teorię i ciągle mi było nie po drodze na jazdy. Wiem że jak teraz nie zrobię to już potem za nic. Jakoś nie stresuję się za bardzo.Zobaczymy jak będzie dalej;-)
 
emi robię :-)zaczęłam w zeszły roku w marcu, skończyłam teorię i ciągle mi było nie po drodze na jazdy. Wiem że jak teraz nie zrobię to już potem za nic. Jakoś nie stresuję się za bardzo.Zobaczymy jak będzie dalej;-)

no ja w lipcu,tez po teorii,a z jazdami to tak samo,ale teraz na prawdę masakra,nic,wypruje flaczyska a zrobię potem !


jakieś kanapeczki z pomidorkiem i cebulką sobie wszamam,bo mnie najszło na takowe ,i potem oczywiście 5 kg słodyczy ,a potem zgagula ciąg dalszy :-p
 
Emimasz zgagę po słodkim? bo ja mogę litr soku pomarańczowego z ogórkami kiszonymi zjeść a zgagę mam tylko jak coś słodkiego zjem, np teraz ptasie mleczko
:_)
 
reklama
Emimasz zgagę po słodkim? bo ja mogę litr soku pomarańczowego z ogórkami kiszonymi zjeść a zgagę mam tylko jak coś słodkiego zjem, np teraz ptasie mleczko
:_)

no właśnie zauważyłam że zazwyczaj po czekoladzie ,a dokładniej po nutellii ,dziś zaryzykowałam i pożarłam w naleśnikach i mam tera,ale zdarza się też i po czym innym chodź rzadko . ale zauważyłam,że herbatka z meliski mi pomaga .
 
Do góry