reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hatorska-test na odczyn Coombsa ja też robię,kolejny jest właśnie w 28 tygodniu,więc pamiętaj o nim,a ostatni bodajże w 36!

joll-nie masz pojęcia jak Twoje teksty na mnie wpływają..Są taki niesamowite,nic dziwnego,że piszesz poezję..Uwielbiam to!Mam znajomego,który ma podobny styl i zawsze mnie porywa a może podrywa do wysokich lotów:))
...ja też jeszcze coombsa zaliczam w pon I TOXO

....a Ty nie Masz pojęcia jak miło się czyta takie słowa, naprawdę...miód na serducho:) Dzięki:*

podły mam dzisiaj ten dzień, zgaga nie daje za wygraną, odpuszcza na chwilę, ale o kapitulacji nie ma mowy, siedzieć też za bardzo nie mogę, bo kręgosłup mi pada, dobrze, że chociaż skurcze odpuściły...
 
reklama
Witajcie kochane
Dzisiaj mi humor dopisuje,i z moim C się wszystko powyjaśniało_Odrazu kamień z serca spadł:-)
Ale od wczoraj żeście postów naprodukowały.:szok:
Ja termin mam w Święta Wielkanocne dokładnie 1 dzień Świąt .Oj jeszcze tyle czasu ale już bliżej niż dalej.

Zamierzam się zaraz ruszyć z domu,dotlenić się bo mnie głowa boli strasznie dzisiaj -od kilku dni tylko siedzę w 4 ścianach i mam doooośśśśśśśśśććććććć.

Trzymajcie się cieplutko i mocniutko.Pozdrawiam
 
A mnie dzisiaj brzuch boli :-( wzięłam nospe i leże. Do tej pory praktycznie wcale mnie nie bolał, więc tym bardziej się denerwuje.
No i dokładnie od dziś pozostało mi 3 miesiące do terminu, chociaż wydaje mi się, że tochę wcześniej urodze. Na ostatnim usg wyszło mi na 3 kwietnia.
 
Joll a Ty masz skurcze taki porodowe czy mówisz o twardnieniu brzucha..,, bo ja nie kumam o co chodzi z tymi skurczami. mnie czasem brzuch twardnieje, odpuszcza, twardnieje, odpuszcza, czy to o takie skurcze wam chodzi czy macie te ''porodowe''?

AAAA żeby nie mieć zgagi to trochę głodna chodzę:( tzn. niedojadam, bo inaczej to od razu bym miała...chyba...bo ja tę ciążę jakąś dziwną mama
 
czesc dziewczynki
ja tylko na sekundę.. dziś o 2 w nocy znów miałam atak tej pieprzonej kolki. M chciał mnie wieść do szpitala ale jak tylko poczułam że to znowu to świństwo to 2 nospy, furagin, wit C i po pół godz odpuściło na tyle żeby sie położyć. Do gina rano dzwoniłam, kazał brać taki zestaw jak w szpitalu, a jak będzie dalej kuło wieczorem to koniecznie przyjechać na IP na kroplówę. i teraz nie wiem co robić bo trochę kuje a jak pojadę to mnie zostawią na patologii. Wiem że z małą wszystko ok bo cały czas sie kręci, więc to tylko mnie boli i chyba do poniedziałku się przemęczę; w pon mam wizytę u gina..
masakra
3majcie sie uciekam pod kołdrę :*
 
Witam wszystkie mamy i ich maleństwa:-) Wpadłam się przywitać - mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona szczęśliwych mam :-)
Mój synuś zgodnie z wyznaczonym terminem powinien ujrzeć świat 6 kwietnia. Nie ukrywam że czasami korzystam z waszych doświadczeń i rad więc postanowiłam że do was dołączę -razem zawsze raźniej:-)
 
morgaine pytasz o skurcze...hmm...ja nie wiem, jakie to sa porodowe, bo to moja pierwsza ciaza. Ja mam albo twardnienia brzucha, albo ból jak na @
mam nadzieje, ze to nie sa porodowe...

ewunia witaj
 
Ewuniaaaa witaj:)

Mitaginka porodowe to takie w dupe jeża mocne że się wie że coś nie tak, no chyba że termin no to sie wie ze to juz TO.
twardnienie brzucha to ja też mam, przy każdej ciąży miałam, ginka mi kazała brać luteinę i duuużo magnezu, jak twardnieje to nospe.
ale właśnie czytałam że od 20 tygodnia mogą się pojawić skurcze przepowiadające i cholera 3ci raz jestem w ciąży i nie wiem czy to nie chodzi o to nasze twardnienie brzucha, bo innych niż twardnienie i porodowe to ja nie miałam.... czy która bardziej doinformowana?:)

Aha ten ból jak na @ to właśnie poród tak smakuje, tylko 100tyś razy mocniej, to może przepowiadające to słabe porodowe czyli takie jak @???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Morgaine to moja druga ciąża i ja też nie do końca jestem pewna czy to twardnienie to nie te skurcze przepowiadające. Dziwne by było jak by były to skurcze, bo takie twardnienie to mam prawie od początku ciąży i pierwszej i tej więc przepowiadające już bym miała tak wcześnie?
 
Do góry