reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

A tak wracając do cen za 3D to ja wczoraj miałam robione właśnie 3D u mojego gin do którego chodzę i skasował standardowo jak za każdą wizytę czyli 70zł (nie mam tylko nagrania a wiem że można takie mieć).
 
reklama
hejo!

margola
, kurcze, ja sie w takim razie ciesze, ze cytomegalie juz przeszlam i nie musze sie martwic. brrr, to, co opisujesz, jest straszne :-(
pamietam, jak plakalam, jak jednego i drugiego kluli w pietke w kierunku fenyloketonurii :-( koszmar

niusiaagusia
, kurcze, ja dostalam za zapalenie oskrzeli cudowny lek, to taki steryd, ale mozna w ciazy. pulmox czy cos w ten desen.. ale na pewno na recepte. ulzylo mi okropnie, moglam nabrac oddechu.
jesli nie mozesz mowic - to wez tez isle, takie pastylki do ssania ziolowe.
no i na pewno mozesz wziac drosetux, pini i inne syropki lagodzace krtan. polecam tez sinupret, na dolne drogi oddechowe tak samo dobrze robi, jak na gorne.

no ale nie wiem, czy to na zapalenie krtani wszystko.. jakie masz objawy?

kozico, super!

kurcze, ja rozmawialam przypadkiem z D. o Preisie i mowil, ze wtedy, czyli 4 lata temu, zabulilismy nie 250, a 350zl, jak nie 400 nawet. masakra.
ale wtedy ten sprzet byl absolutnie niepopularny i malo kto mial takie usg. pewnie to dlatego.

kurcze, a mnie straaasznie boli brzuch dzisiaj, od rana.. wzielam az 4 nospy, to mi sie chyba w karierze nie zdarzylo. no i leze, caly bozy dzien, masakra. oby nic zlego.
ogolnie to juz dawno bylabym u gina, gdyby nie to, ze dzidzia sie na szczescie caly czas rusza, w tym samym miejscu co zwykle, i to mnie upewnia, ze z nim ok.
niedlugo ide spac, moze przejdzie...
 
Dzień dobry .
Pogoda chyba wszędzie taka sama ,deszczowo ,zimno ,wietrznie ...brrr

Przeczytałam Wasze posty i dzięki Wam uswiadomiłam sobie że ja nie miałam robionego badnia krwi w kierunku Cytomegalii.
Zdziwiłam się trochę jak przewertowałam wszystkie moje badania że nie mam tego.Dziwne że mi tego żaden lekarz nie zlecił.
Polece w pn i wykonam test i już.

Aenye przykro mi że Cię ten brzuch tak pobolewa.Może to z przemęczenia lub ze stresu.Na pewno dzisiaj będzie lepiej ,
u mnie takie bóle ale bardzo mocne pojawiają sie okresowo i znikają .Ale wiadomo każda z nas inaczej ciąże przechodzi.Niektóre z mamusiek nie czują nic a inne zwijają sie z bólu.Jakoś przeżyjemy kochana,jeszcze kilka miesięcy i dzidziusia tulić bedziemy.Ale jakby te bóle były dla Ciebie niepokojące i bardzo przewlekłe i bolesne to lepiej wybierz się do szpitala, niech sprawdzą czy wszystko wporządku.

Laurko (mam nadzieje że dobrze odmieniłam)jeszcze niestety na tym moim usg nie było widać płci dziecka.Małe się odwracało pupą ,rączkami zakrywało .W grudniu idę na Usg 4 D to połówkowe i mam nadzieje że już bedzie wiadomo .
Jednak intuicja mi podpowiada że będzie chłopak ,ale wolę się upewnić:)

Rozmawiałam ze swoją lekarką wczoraj ,a jedncześnie także z moją szefową i powiedziałam jej że chcę wrócić do pracy .
Zwolnienie mam do 11.11 więc po tym długim wekendzie mogłabym już zacząć pracę.Powiedziała że moge wrócić ale na własną odpowiedzialność.Dr który wykonywał mi badanie Usg powiedział że jest wszystko okey z szyjką ,ja się bardzo dobrze czuje ,więc dlaczego mam siedzieć w domu.Wracam i już .

Pozdrawiam Was kochane Mamusie i trzymajcie się cieplutko:)
 
Mam do Was jeszcze jedno takie pytanie .

Jak się objawiają problemy z pęcherzem?Zaczełam się trochę niepokoić gdyż od dwóch dni latam non stop siusiu.Tak miałam na początku ciąży ale jak tylko weszłam w drugi trymestr
się to uspokiło i teraz znowu biegam .Nic mnie niby nie boli ,ale przy oddawaniu moczu czuje taki ucisk i jakby kłucie na środku i w środku spojenia łonowego .
Nie wiem czy to normalne czy należy się zbadać ?
Oczywiście wczoraj byłam na wizycie giekologicznej i zapomniałam się dowiedzieć.
Skleroza chodząca jestem.

Dlatego pytam Was kochane i czekam na odpowiedz.
 
lenka- przy zapaleniu pecherza powinno cie bolec przy siusaniu, wlacznie z nerkami. msc temu tez mi sie wydawalo ze mam chory pecherz mialam identyczne objawy jak Ty. Ciagle chodzenie do kibelka i taki dziewny ucisk, bylam akurat u lekarza wiec zrobilam badania moczu i bylo ok, caly czas mam ten ucisk a sikam co 5 min, az mi trudno z domu wychodzic. Moze zrob na wszelki wypadek badanie moczu ale chyba to nie to.
 
Ostatnia edycja:
lenka ja robilam ogólne badanie moczu i wszystko wyszło ok, ale robiłam też posiew moczu i wyszło, że mam jakąś bakterię- biorę teraz na to Furagin.
A objawy podobne do Twoich. I pamiętaj, że jak będziesz robiła badania, to zrób i ogólne i posiew, bo jak widzisz- u mnie ogólne ok, a dopiero posiew ukazał winowajcę
 
cześć dziewuszki:)
ale pada.. zalało mi podwórko!
wczoraj o 22 zachciało mi sie kfc:) i co kochany mąż zrobił?! wsiadł w samochód i przywiózł ciężarnej żonie:D pyszne było:) dzis imprezka u znajomych, pewnie też jakies pyszności będą:)
ciepłego dnia kochane!!
 
Lenka ja też biegam teraz częściej do kibelka. Miałam tak na początku I trymestru i teraz znowu się zaczęło :/ Moja mama mówi, że teraz będzie coraz gorzej. Ale mnie przy tym nic nie boli, także myślę, że nie zaszkodziłoby, abyś zapytała ginekologa lub zbadała mocz. Zawsze będziesz spokojniejsza :-)
 
Witajcie. ja znowu chodzę cała z nerwów:/ Moja mama mnie nęka telefonami. Wytyka mi, że się zmieniłam pod wpływem męża (przy każdym moim chłopaku zawsze mi to mówiła), że widzi, że nie może na mnie liczyć w przyszłości. To chyba ja powinnam móc na nią liczyć. I powiedziała, że już mnie nigdy nie zaprosi do siebie, bo jest biedna i to ja ją powinnam zapraszać i mam sobie na obiadki chodzić do teściów. A na koniec powiedziała,że się nie dotknie do dziecka.
 
reklama
cucumber- wspolczuje, mam nadzieje ze chociarz na tesciow mozesz liczyc, ale wiem matka to matka. Moze Jej hormony szaleja? syndrom "mlodej" babci czy cos w tym stylu. Mam nadzieje ze jak maluszek przyjdzie na swiat to sie wszystko zmieni. Ja bym dala na wstymanie, przetrzymac n ie odbierac tel itp czas leczy rany.
Ogladam 7 kobiet_ciaza na tvn style. Nawet fajny
 
Ostatnia edycja:
Do góry