reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Hejka dziewczyny

Posiedzialam sobie poczytalam:) dajecie rowno z tym pisaniem:) Widze, ze piszecie o ubrankach mnie korci zeby kupic co nieco ale obiecalam sobei ze poczekam na moment kiedy bede znala plec:)jezeli bedzie to chlopiec to wezme tylko kilka rzeczy zeby byly nowe bo reszte mam po swoim Szymonku a jak bedzie dziewczynka no to pozwole sobie na ciut wiecej:)moze podczas nastepnej wizyty bede znala juz plec:)


Milego dnia Wam zycze:)
 
dzień dobry:-)

Dopiero wstałam:szok:a chciałam wcześniej być w pracy, i posprzątać trochę od rana.

Uciekam do poczytania później;-) miłego dnia babczki:-)
 
Ja od 7,30 już w pracy czasami chciałabym być na zwolnieniu żeby sobie troszkę pospać, rano nie mogę się wyczołgać z łóżka, ciągle myślę o mojej kruszynie, czasami myślę by kupić łóżeczko na allegro, ale chyba to za wcześnie(koniec 14 tyg. we wtorek)ale mnie korci, zmężem idę na następną wizyte u gin chce zobaczyć dzidzie , szkoda tylko że tak chętnie w domu nie pomaga .lekarz mówił że może dowiemy się płeć , wizytę mam 15 list. i to koniec 18 tygodnia.ciekawe czy do tego czasu będę już czuć ruchy, i jak to w ogóle jest czy je poznam , nadal niemogę uwieżyć że tam jest moja kruszyna
 
Cucumberku- a Ty w którym szpitalu chcesz rodzić?
Ja to raczej na pewno na Kraśnickich. Tam jest moja lekarka. Boję się nawet o tym myśleć. W Lublinie w żadnym szpitalu nie dają znieczulenia zewnątrzoponowego. Na kraśnickich podobno preferują porody jak najbardziej zbliżone do naturalnych i nie chcą dawać nic od bólu. Ale koleżanka tam rodziła i przeżyła :)
A Twój lekarz jest z jakiegoś szpitala lubelskiego?

jej, dziewczyny, dzisiaj mi się strasznie chce jeść...już jestem po drugim śniadaniu i małym kawałku tiramisu a ciągle mam ochotę żeby pożreć coś jeszcze :p
 
Ostatnia edycja:
ale Wam fajnie, że już 17 tc, 15 tc, a ja dopiero 13 tc. Wy już wszystkie urodzicie, a ja zostanę sama na forum :p bo termin mam na 28 kwietnia. I z kim będę wtedy pisać? ;) Jutro mam usg genetyczne, trzymajcie kciuki!
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry