reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

placki bez cebuli. kiedys jak bylam dzieckiem to taki starszy sasiad dal nam na sprobowanie i naprawde polecam pyszne. a uwazaj z tymi ubrankami, chodzi mi o rozmiar, maly(a) moze okazac sie wielkoludem i te najmniejsze beda za male :(
 
reklama
Ja po wizycie,wszystko w porządku,dzidzia rośnie jak na drożdżach a dziś dało się nawet posłuchać tętna detektorem.Do tego gin zrobił mi cytologię,za którą nie musiałam płacić-choć chodzę prywatnie-ot,tak w ramach wizyty:))Więc parę groszy w kieszeni.Do następnej wizyty mam zrobić test Coombsa,HCV i toksoplazmozę.A waga...brrrrrrrr +3kg.............nie komentuję tego.Dobrej nocy dla WAS:))
 
Hej dziewczyny,

nie dam rady odpisywać dzisiaj i doczytać wszystkiego. Źle się czuję. Jakby mi mdłości wróciły. Czułam się już super i gina powiedziała, że mogę zacząć brać magnez. I jakoś odkąd biorę ten magnez to mi niedobrze. Zdarzało się raz dziennie ale teraz leżę już od kilku godzin i walczę z nudnościami :-( Może to być od magnezu?
 
Cześć:-)

Poczytałam troszkę,ale dziś męża urodzinki i muszę mu poświęcić czas;-) Tak mnie wieczorami boli głowa,że nie mam siły na nic:-(

Mam takie pytanko do tych dziewczyn które miały usg genetyczne : czy zawsze się je robi przez brzuch czy dowcipnie? W sobotę mam, zaczynam się stresować..
 
Cześć:-)

Poczytałam troszkę,ale dziś męża urodzinki i muszę mu poświęcić czas;-) Tak mnie wieczorami boli głowa,że nie mam siły na nic:-(

Mam takie pytanko do tych dziewczyn które miały usg genetyczne : czy zawsze się je robi przez brzuch czy dowcipnie? W sobotę mam, zaczynam się stresować..

ja mialam kombinowane, i jak tu dziewczyny pisaly to tez mialy kombinowane. to chyba zalezy od rozmiarow i wiercenia maluszka
wszystkiego najlepszego dla meza
 
HEJ DZIEWCZYNY!

LILU..ja od początku (6tc) miałam usg tylko przez brzuch, a po 12tc to dowcipnego raczej się nie wykonuje.

CUCUMBERQ mdłości wcale nie muszą być po magnezie, ja nie brałam przez parę dni, a i tak miałam mdłości, a nawet parę pawików uwolniłam:(
 
krakowianka podziwiam za odwagę w sensie ja takich body w życiu bym maluchowi nie ubrała. Dla Kuby wszystkie miałam całe rozpinane bo takich wciągnąć się bałam.

cucumber ty mnie tu nie strasz tym magnezem bo ja dziś taki rano skurcz łydek miałam że sobie pomyślałam o magnezie żeby wziąć ale zapomniałam kupić...
 
reklama
krakowianka podziwiam za odwagę w sensie ja takich body w życiu bym maluchowi nie ubrała. Dla Kuby wszystkie miałam całe rozpinane bo takich wciągnąć się bałam.

nie strasz krakowianki :), ja wlasnie nie mialam zapinanych, tzn mialam moze 1, ale szlak mnie trafial mala sie darla i krecila a ja te zatrzaski zapinalam a tak raz dwa i juz ubrana
 
Do góry