reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
cześć, my po lekarzu
nifuroksazyd, luminal ( na wymioty i biegunkę - choć to lek na uspokojenie)
ambrosol, vit c, wapno - to na kaszel, dolałam młodemu do herbatki i właśnie kończy butlę. nifuroksazydu nie chciał,ale nie wymiotuje, więc na razie się wstrzymam. Jaś nie brał nigdy nic poza witaminkami i wapnem i kilkoma czopkami paractamolu, więc może lepiej sobie poradzi, niż dzieci, które notorycznie są na antybiotykach
MamusiaDorusia - ja skumałam na czym polega Twoja praca, ale tak przy okazji się rozmarzyłam. poza tym, moim zdaniem jakąkolwiek obróbką tekstu trudno się zajmować, jeśli nie ma się choć trochę ciągotek do pisania
Mitaginka - powodzenia, trzymam kciuki
Nati - u moich rodziców zawsze jest otwarte okno i ja chętnie otwieram nawet zimą. Paweł oczywiście protestuje, więc zwykle czekam aż on zaśnie :)
My nie robimy żadnych zakupów jeszcze, mamy cały komplet ubranek po Jasiu, na ostatnią chwilkę kupimy coś świeżego.
lecę kłaść dziecko spać
 
Hej dziewczyny.
Nieźle produkujecie, muszę nadrobić :)
Tylko tak od razu napiszę Mitaginka 3mam kciuki za dzisiejszą wizytę. Daj znać jak wrócisz.
Nati też muszę zacząć powoli obczajać jakieś ciążowe ciuszki. Mimo, że mój brzuch jak narazie jakiś taki mały jest ;p
 
reklama
Do góry