reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam kobietki:)
Adi 30: Ja osobiście jeszcze nic nie kupowałam, chociaż strasznie mnie korci:) Myślę, że w połowie listopada zacznę powoli coś kupować:) Ale oczywiście nie za dużo:)

Pogoda jest u mnie dziś okropna:( Zimno i szaro...
 
reklama
hej, hej! Ale zmarzłam dzisiaj w nocy... kaloryferów jeszcze nie włączaliśmy, bo wydawało się nam, że za wcześnie i dzisiaj w nocy odczułam tego skutki, brrrr. Mam dzisiaj o 17:00 wizytę u gina, trzymajcie za mnie kciuki :)
 
cześć dziewczynki :)

nati_k
jak chwycą Cię bóle to mąż zdąży z pracy wrócić ;) nic nie bój, podejrzewam, że jak już będzie się zbliżał tp to będziesz bardziej wyczulona na bóle i skurcze i nie przegapisz tego :)
mamusiaDorusia ja też kurde mam duży brzuch, wydaje mi się, że za duży, wyglądam na 6mc a nie 4...
Adi30 ja nieraz kupi coś przy okazji, jakiś ciuszek zielony, żółty, pomarańczowy czy beżowy, bo to uniwersalne ale tak poważnie to jeszcze nie, ale już nie mogę się doczekać aaaaahhhh ale najpierw płeć, podejrzewam, że już 29.10 będę wiedziała bo mam wizytę
mataginka trzymam mocno kciuki :D będziesz miała już badanie prenatalne? ja miałam na pocz. 13tc, a co do kaloryferów to pogody nie oglądasz? zobacz jak już w nocy zimno jest, włącz dziś koniecznie :)
 
hermionka dzisiaj mam wizytę u mojego gina (może poradzi mi coś na to moje dziwne kłucie sama nie wiem gdzie), badania prenatalne w piątek. A pogody właśnie nie oglądałam ;) ale już włączyłam kaloryfery, od razu po przebudzeniu! ;)
 

Marma
jak tam się synkowi podobała wycieczka? przeżyłaś rozłąkę świrusko? :D:D:D

Mitaginka to daj znać co z tymi bólami bom ciekawa ;) i oby już się nie powtarzaly
 
porod w domu?
obudzilam sie dzisiaj z niepokojem ze wlasciwie skad mam wiedziec ze zaczynam rodzic? 13-scie lat temu nie mialam pojecia, zaczelam sie zwijac z bolu poszlam sie kompac potem sie polozylam i po jakims czasie mama sie spytala czy cos mi dolega no i zawiozla do szpitala za 20 godz urodzilam (33tydz) a jak teraz tez nie bede wiedziec? maz bedzie w pracy, a ja sobie w domu urodze? no niby mozna ale....

ja też się tego boję...jak np wyczuc, że poród się zaczyna, kiedy jeszcze nie jest ten czas? Bo jak donosi się ciążę do końca, to pewnie jest się już bardzo wyczulonym na wszystkie sygnały. Ale co jak poród zaczyna się wczesniej? Jak to poznać? Ale pewnie nie tylko my mamy takie lęki...
 
Macie racje nie tylko Wy się porodu boicie. Ja jestem pierworódką i mam ten sam problem.


f2w3qqmz2i4j00xa.png
 
ja też się tego boję...jak np wyczuć, że poród się zaczyna, kiedy jeszcze nie jest ten czas? Bo jak donosi się ciążę do końca, to pewnie jest się już bardzo wyczulonym na wszystkie sygnały. Ale co jak poród zaczyna się wczesniej? Jak to poznać? Ale pewnie nie tylko my mamy takie lęki...
Pewnie zacznie bolec jak cholera lub wody odejdą- jak tego nie zauważysz to pojawienie się obcego obiektu między nogami będzie świadczyło, że już bliżej niż dalej. Ale nie my pierwsze i nie ostatnie więc musi być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ciuszkow jeszcze nie kupuje, tylko ze sporo dostane po siostrzencu i mojej siostry kolezankach, wiece ja nie z takich ze dziewczynka tylko na rozowo, wiec jak sie urodzi dziewczynka to moze chodzic w ciuszkach po chlopcu :), no gorzej by bylo odwrotnie :)
listonosz mi dzisiaj przyniosla rajstopy ciazowe :) allegro, ale fajne wygodne nic nie ciagnie.
co do szkoly rodzenia ja chodzilam w Gdyni, nie wiem czy przy samym porodzie pomogla ale napewno pomogla z tym sensie ze nie lezalam tylko bylam dosc aktywna a to w porodzie pomaga.
moj brzuch tez duzy- pozniej wkleje zdjecia
mitaginka- powodzenia na badaniach
a i u nas paskudnie zimno, ale w domu to ja zakrecam wszystkie kaloryfery ku rozpaczy mojego meza, tak zostalam wychowana tzw zimny wychow, no ale jestesmy zdrowe jak ryba wiec to dobry sposob, najchetniej bym miala cala noc otwarrty balkon, no ale coz na kompromis trzeba isc wiec otwarte mam okno w kuchni co daje mi maly powiew w pokoju.
 
Do góry