reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hello lajdis...:o)

hihi...u mnie tez pomidoroweczka goscila na stole.
pryszcze & co pojawily sie,ale w umiarze. o wlosach nie wspominam-katastrofa.jakies takie bezplciowe!
lece piec sliwkowca...gdyby ktoras chciala sie skusic...to zapraszam:o)

milego wieczorku
 
reklama
Cucumber może to te zmiany hormonalne w I trym. działają negatywnie na włosy. Pamiętam, że poprzednio miałam lśniące, grube, zdrowe włosy, ale to tak w 7-9 m-cu.
Narazie też mam jakąś taką szczecinę wypłowiałą i jak nie ułożę na szczotkę po umyciu to wyglądam jak mops.Paznokcie też "pożal się Boże"...

Witaj w naszym gronie erba22 jak znosisz ciążę? jak objawy i samopoczucie?

mala_mysz jak tam pomidorówka? U mnie wykończona do cna, Hania aż mruczała z zachwytu podczas obiadziku.

anawoj, smalczyk, smalczyk kochana ze skwarkami i zielonym szczypiorkiem...:blink:
 
Drogie przyszłe Mamusie, dołączyłam do Was pare dni temu i potem wcale się nie odzywałam. A wszystko dlatego, że mąż wywiózł mnie na wieś, abym sie odstresowąła na lonie natury i nabrała dystansu do wszystkich trudności, które towarzyszą nam w tej ciąży - plamień, niksiego progesteronu, krwiaka etc.
Nasycona czystym powietrzem i optymizmem przesyłam Wam superową piosenkę, na ktora ostatnio natrafiłam - dla wszystkich przyszłych i aktualnych Mam:
YouTube - Natalia Niemen - Jestem Mamą- to moja kariera
Miłego słuchania!

 
Ostatnia edycja:
cześć Dziewczyny! Przedwczoraj byłam u lekarza i niestety nic nie widział jeszcze, nie umiał stwierdzić czy to ciąża czy nie.. kazał zrobić betę, więc odrazu zrobiłam, wyszła 1080.. czy to normalne, że nic nie zobaczył?
 
Melduje sie wieczorkiem standardowo:-)
Coś cichutko tu dzisiaj

Drogie przyszłe Mamusie, dołączyłam do Was pare dni temu i potem wcale się nie odzywałam. A wszystko dlatego, że mąż wywiózł mnie na wieś, abym sie odstresowąła na lonie natury i nabrała dystansu do wszystkich trudności, które towarzyszą nam w tej ciąży - plamień, niksiego progesteronu, krwiaka etc.
Nasycona czystym powietrzem i optymizmem przesyłam Wam superową piosenkę, na ktora ostatnio natrafiłam - dla wszystkich przyszłych i aktualnych Mam:
YouTube - Natalia Niemen - Jestem Mamą- to moja kariera
Miłego słuchania!


Brawo dla męża, świetny pomysł, przeyłaj teraz do na tą pozytywną energię, mnie sie na pewno przyda:tak:

cześć Dziewczyny! Przedwczoraj byłam u lekarza i niestety nic nie widział jeszcze, nie umiał stwierdzić czy to ciąża czy nie.. kazał zrobić betę, więc odrazu zrobiłam, wyszła 1080.. czy to normalne, że nic nie zobaczył?

Niestety nie znam sie na tym, nigdy bety nie robiłam ale zaewne za chwilke dziewczynki ci cos podpowiedza a jak sie cofniez kilka stron to tam byl ten temat poruszany:tak:

Bede zmuszona za chwile do ogladania meczu wiec troche tu zabawie, miłego wieczoru:-)
 
To ja jestem ewenwenementem co do włosów i paznokci- rewelacja, piękne, mocne i szybko rosną. Niestety włosy na nogach i pod pachami także i tam też:)
AguHan tak trzymaj z tymi plamieniami!
Erba witaj, witaj:)
Jola u mnie aktualnie goście, ale fani jakiegoś serialu, a w między czasie meczyk. Jestem więc dochodząca, ale jestem:)
 
Witam się i ja pod wieczór.

Witam nowe mamusie.

A ja dziś nie mam ani siły ani czasu bo młody nie spuszcza mnie z oka na moment. Poza tym to albo mam mdłości albo wymiotuję i tak w kółko.... A to dopiero początek i jest coraz gorzej.......
 
Witam ,
Także dołączam do grona przyszłych kwietniowych mam ;) dzisiaj odbyłam wizytę u ginekologa i termin porodu został wyznaczony na 15/04.
Cieszę się bardzo ,że już wszystko okej .Miałam ciąże zagrożoną ,w 5tyg. wykryto małego krwiaka. Byłam załamana;/
Musiałam leżeć 2tyg. i brać leki duphaston, no-spę .. Opłacało się ;) moje zmartwienie minęło.. po krwiaku nawet żadnego śladu nie ma ..
uff.. ;)
 
reklama
Witajcie:-)


Dopiero zladowalam w domku a wyszlam z rana:tak:zaraz klade swojego szkraba spac bo marudny cos jest. Dziewczyny powiedzcie czy co jakis czas nie boli Was podbrzusze????ale to nie jets cos takiego jak na okres a taki przez chwile rwacy bol, wystepuje raz gora dwa razy dziennie.....

Witam nowe kwietnioweczki:-D
 
Do góry