reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

naataliaa z tego co wiem to badanie trzeba powtórzyć i porównać przyrost. Nic więcej nie wiem bo sama tego nie robiłam, może odpisze ktoś kto zna się na rzeczy.

U nas pomidorowa jutro będzie ;-)

Witam wszystkie nowe dziewczyny!

karina nic mi takiego nie "dolega" jak opisujesz, mówiłaś o tym swojemu lekarzowi? czy to jakaś nowa sprawa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj efcia! Super,że już lepiej.

karina mnie codziennie ciągnie brzuszek. A jak jeszcze miałaś intensywny dzień, to wszystko jasne.
 
cześć Dziewczyny! Przedwczoraj byłam u lekarza i niestety nic nie widział jeszcze, nie umiał stwierdzić czy to ciąża czy nie.. kazał zrobić betę, więc odrazu zrobiłam, wyszła 1080.. czy to normalne, że nic nie zobaczył?
Hej,
właśnie sprawdziłam u siebie na badaniach . Mam zakres beta HCG ,tak to się chyba nazywa;)Masz wynik znajdujący się w przedziale 5tydzień. Czyli wczesna ciąża.ja w 5tyg i 4dniu miałam robione usg.. lekarz opisał ,iż brak widocznego zarodka. Ale kosmówka była widoczna .
Tak więc nie wiem , na pewno się nie martw;) Z tego co napisałaś jesteś w ciąży.Tylko trzeba jeszcze troszkę poczekać .Wynik Beta HCG raczej się nie myli. Najlepiej powtórzyć jeszcze badanie za jakiś czas.;)
dzisiaj robiłam usg, miałam zagrożoną ciąże .Jestem w 6tyg i 4dniu i już widziałam pulsujące serduszko.
Głowa do góry ,a będzie dobrze.

poza ciążą: do 5.3
postmenopauza: do 8.3
3 tydzień ciąży: 5.8 - 71.2
4 tydzień ciąży: 9.5 - 750
5 tydzień ciąży: 217 - 7138
6 tydzień ciąży: 158 - 31795
7 tydzień ciąży: 3697 - 163563
8 tydzień ciąży: 32065 - 149571
9 tydzień ciąży: 63803 - 151410
10 tydzień ciąży: 46509 - 186977
12 tydzień ciąży: 27832 - 210612
14 tydzień ciąży: 13950 - 62530
15 tydzień ciąży: 12039 - 70971
16 tydzień ciąży: 9040 - 56451
17 tydzień ciąży: 8175 - 55868
18 tydzień ciąży: 8099 - 58176
 
Pomidorówa się dopiero gotuje - wróciłam dopiero z pracy :) Ale slina mi cieknie po pas.
Placek śliwkowy!!!! Mniam!!!
Na smalczyk się nie ślinię, bo się parę lat temu strułam na festynie chlebem ze smalcem i mam małego wstręta ;)
Kobieta w sklepie ustąpiła mi dziś kolejki!! W trzecim miesiącu ciąży!!! Nieźle wyglądam z tego wynika.
efcia07 gratulacje i cześć
Karina1980 - też mnie ciągnie w dole brzucha i w pachwinach. W poprzedniej ciąży pytałam ginę o to, bo ledwo mogłam chodzić. Powiedziała, że się więzadła rozciągają, jak macica rośnie. Tym razem znacznie mniej mi to dokucza, ale jest. Najczęsciej rano, jak wstanę z łóżka.
 
Pomidorówa się dopiero gotuje - wróciłam dopiero z pracy :) Ale slina mi cieknie po pas.
Placek śliwkowy!!!! Mniam!!!
Na smalczyk się nie ślinię, bo się parę lat temu strułam na festynie chlebem ze smalcem i mam małego wstręta ;)
Kobieta w sklepie ustąpiła mi dziś kolejki!! W trzecim miesiącu ciąży!!! Nieźle wyglądam z tego wynika.
efcia07 gratulacje i cześć
Karina1980 - też mnie ciągnie w dole brzucha i w pachwinach. W poprzedniej ciąży pytałam ginę o to, bo ledwo mogłam chodzić. Powiedziała, że się więzadła rozciągają, jak macica rośnie. Tym razem znacznie mniej mi to dokucza, ale jest. Najczęsciej rano, jak wstanę z łóżka.

Nieźle z tym ustępowaniem miejsca ;-) wrzuć fotkę brzucha!
 
Witam ,
Także dołączam do grona przyszłych kwietniowych mam ;) dzisiaj odbyłam wizytę u ginekologa i termin porodu został wyznaczony na 15/04.
Cieszę się bardzo ,że już wszystko okej .Miałam ciąże zagrożoną ,w 5tyg. wykryto małego krwiaka. Byłam załamana;/
Musiałam leżeć 2tyg. i brać leki duphaston, no-spę .. Opłacało się ;) moje zmartwienie minęło.. po krwiaku nawet żadnego śladu nie ma ..
uff.. ;)

Witamy, najwazniejsze ze juz wszystko dobrze:)

kozica bede monotematyczna ale ponownie przypominam o uzywaniu opcji edytuj zamiast pisac post pod postem

Co do bóli podbrzusza to mnie tez bolalo w poprzedniej ciązy ale to gdzies w 20-tym tygodniu, podobno to normalne:)
 
Witajcie:-)


Dopiero zladowalam w domku a wyszlam z rana:tak:zaraz klade swojego szkraba spac bo marudny cos jest. Dziewczyny powiedzcie czy co jakis czas nie boli Was podbrzusze????ale to nie jets cos takiego jak na okres a taki przez chwile rwacy bol, wystepuje raz gora dwa razy dziennie.....

Witam nowe kwietnioweczki:-D

Nie zauważyłaś żadnych plamień?
jeśli pojawią się to koniecznie idz do lekarza!
Plamienie połączone z bólami podbrzusza mogą oznaczać coś złego.
Absolutnie nie chcę straszyć , ale też coś takiego miałam ..tak jak już wcześniej napisałam okazało się że to wina malutkiego krwiaka i odklejania się kosmówki.
wszystko jest już dobrze.. natomiast dzięki szybkiej interwencji udało się uchronić przed poronieniem.
Dlatego z wizytą nie należy zwlekać ,jeśli zauważyłaś że coś jest nie tak.
Pozdrawiam ;)
 
jola.24 po wysłaniu pierwszego posta ukazały mi się dopiero dwa wcześniejsze posty dziewczyn, chciałam odpisać karinie więc napisałam kolejnego...sorrry ale nie wiem co to komu przeszkadza przecież nie piszę laboratów.....
 
Witajcie:-)
Dziewczyny powiedzcie czy co jakis czas nie boli Was podbrzusze????ale to nie jets cos takiego jak na okres a taki przez chwile rwacy bol, wystepuje raz gora dwa razy dziennie.....[/COLOR][/B]

Ja tak miałam, takie kłucie. Pojawiało się dwa, trzy razy dziennie aż musialam sie polozyć albo usiąść. Lekarka kazała mi przyjechać na izbę przyjęć, usg nic złego nie pokazało, ale dostałam no-spę i scopolan. Na drugi dzień miałam plamienie i dostałam nakaz leżenia w łóżku aż do jutrzejszego usg. Lezę już tak ok 2 tygodnie. Bóle zniknęły. Teraz mam już tylko takie ciągnięcie jakby łaskotanie po bokach czasami. Ale może u Ciebie to po prostu takie bóle przy rozciąganiu macicy. Najlepiej zapytać lekarza:)
 
reklama
jola.24 po wysłaniu pierwszego posta ukazały mi się dopiero dwa wcześniejsze posty dziewczyn, chciałam odpisać karinie więc napisałam kolejnego...sorrry ale nie wiem co to komu przeszkadza przecież nie piszę laboratów.....

To komus przeszkadza, ze trzymamy sie regulaminu na BB

Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.

a ja jestem od tego zeby tu "sprzątac"
 
Do góry