reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Dzień dobry .
Właśnie moja malutka ma czkawkę ,co myślićie o imieniu Antosia ?

Morgaine cieszę się razem z Tobą że z szyjką okey.
Nati dobrze że i u Ciebie po wizycie u gina wszystko dobrze.Bakterii pewnie nie długo się pozbędziesz.Co do pulsu maleństwa to mi też zawsze po rytunowej wizycie u gina i pomiarch takim małym urządzeniem lekarka wpisywała tętno 140 ,a w Usg wczoraj wyszło że dziecko ma 147.

Wczoraj rozmawiałam z moją gin prowadzącą i zaznaczyła że jak tak dalej dziewczynka będzie rosnąć to nie ma mowy o porodzie naturalnym.Mam się zgłosić na Usg jeszcze w 32 ty ,potem w 36 i podejmiemy decyzje.
A i od wczoraj strasznie mnie w środku swędzi.Głownie przy wejściu do pochwy,nie wiem od czego to .Pewnie się coś przyplątało ,w poniedziałek posiew zrobie.
Musiałam obiecać C wczoraj że przestanę sama jeżdzić samochodem,ja też już czuje taki dziwny lęk jak prowadzę .Lepiej przystopować .

Pozdrawiam Was kochane .
ps .jak myśicie mam kupić laktator czy wypożyczyć w szpitalu.Bo od róznych opini to już mi się w głowie pomieszało .
 
Ostatnia edycja:
Witam się słonecznie ale zimno :confused2:,

do nadrobienia kupę ale tylko przeleciałam stronki ,i nie w temacie tak jakby ,och ..

moja też ma często czkawę kilka razy dziennie biedactwo tak się wtedy wierzga aby to jej przeszło i często się jej udaje :)

no i mam mętlik bo nie wiem co napisać jeszcze ,najwyżej jak przyjdzie do głowy to na klikam ...

lenka - ja to mam problem z imieniem niby ma być u nas Sandra ale ja bym chciała jeszcze na jakieś inne wpaść ale przejrzałam już kupe stron z tymi imionami i nie wiem ,a jak coś mężowi zaproponuje to nic mu się nie podoba ,
 
Witam się słonecznie ale zimno :confused2:,

do nadrobienia kupę ale tylko przeleciałam stronki ,i nie w temacie tak jakby ,och ..

moja też ma często czkawę kilka razy dziennie biedactwo tak się wtedy wierzga aby to jej przeszło i często się jej udaje :)

no i mam mętlik bo nie wiem co napisać jeszcze ,najwyżej jak przyjdzie do głowy to na klikam ...

lenka - ja to mam problem z imieniem niby ma być u nas Sandra ale ja bym chciała jeszcze na jakieś inne wpaść ale przejrzałam już kupe stron z tymi imionami i nie wiem ,a jak coś mężowi zaproponuje to nic mu się nie podoba ,
U mnie tak samo ,mojemu też sie zadne imię nie podoba na które ja wpadne ,oczywiście Antosia odpada.Jak to ujał nie chce żadnych imion szlacheckich i satarodawnych :eek:Jak taki mądry to niech sam na coś wpadnie bo jak narazie to tylko mnie krytykuje.
Ja to czasami się zastanawiam jak myśmy sie wogóle spotkali i założyli związek ,zupełnie inne charaktery,upodobania ,pasje-sprzeczności gonią sprzeczności.
Biegne zaraz do sklepu ,mam ochotę na zakupy dla małej .
 
Dzień dobry .
Właśnie moja malutka ma czkawkę ,co myślićie o imieniu Antosia ?

Morgaine cieszę się razem z Tobą że z szyjką okey.
Nati dobrze że i u Ciebie po wizycie u gina wszystko dobrze.Bakterii pewnie nie długo się pozbędziesz.Co do pulsu maleństwa to mi też zawsze po rytunowej wizycie u gina i pomiarch takim małym urządzeniem lekarka wpisywała tętno 140 ,a w Usg wczoraj wyszło że dziecko ma 147.

Wczoraj rozmawiałam z moją gin prowadzącą i zaznaczyła że jak tak dalej dziewczynka będzie rosnąć to nie ma mowy o porodzie naturalnym.Mam się zgłosić na Usg jeszcze w 32 ty ,potem w 36 i podejmiemy decyzje.
A i od wczoraj strasznie mnie w środku swędzi.Głownie przy wejściu do pochwy,nie wiem od czego to .Pewnie się coś przyplątało ,w poniedziałek posiew zrobie.
Musiałam obiecać C wczoraj że przestanę sama jeżdzić samochodem,ja też już czuje taki dziwny lęk jak prowadzę .Lepiej przystopować .

Pozdrawiam Was kochane .
ps .jak myśicie mam kupić laktator czy wypożyczyć w szpitalu.Bo od róznych opini to już mi się w głowie pomieszało .

Antosia bardzo ładnie, a ile wazy dzidzia ze lekarka zaniepokojona o porod naturalny? Mysle ze wszystko sie jeszcze moze zmienic, poza tym teraz kruszki rosna wolniej:tak:
Mysle ze z laktatorem najlepiej sie wstrzymac do porodu tym bardziej jak chcesz kupowac. Wiem ze kazda z was jest przekonana do karmienia ale uwierzcie mi ze dla niektórych to naprawde ciezka praca, możesz miec jakies przeszkody w karmieniu i wtedy laktator bedzie zbedny (oczywiscie mam nadzieje ze tak nie bedzie):tak:
 
Jolu mała wczoraj ważyła 1616 gr.Ja osobiście jestem przerażona .Nie chcę cc !
Na chwile obecną lekarka zakłada ponad 4 kg u małej i dlatego wspomniała o cesarce.
Ja chce normalny, naturalny poród ,i szybko do domku.
Jeszcze pozostało w teori 12 tygodni więc wszystko się może zmienić .
Oczywiście wszystko zrobie dla dobra dziecka i jeżeli miałoby się okazać że cesarka jest bardziej wskazana niż poród sn to nie będę protestować .
 
witajcie kwieciste,

brrr...- 4 C, u was tez tak zimno??? wypatruje wiosny i nic z tego...:wściekła/y:

jola - dzieki za zyczonka dla o. :o)

asiunia - melduj co u ciebie !!!

lenka - antosia b.ladne imie-takie roooomantyczne,2 kitki,sukienusie w kwiatki...ach...:o)
 
reklama
Hej, hej!
Źle coś spałam, niby zasnęłam w miarę szybko, ale o 4:30 się obudziłam i nie mogłam zasnąć. Po 7:00 jak M. wyszedł do pracy, wstałam, chwyciłam kromkę chleba, zjadłam i jakoś zasnęłam.
Plecy mnie coś bolą...i nie wiem, co jeszcze by tu napisać...
 
Do góry