reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Czy ja mogę się dowiedzieć która z Pań Moderatorek robi za sonderkommando i usuwa moje posty?
Napisałem do lady hatorska co sądzę na temat picia w ciąży a tu pach posta nie ma.
 
A co do alkoholi do dla wszystkich mam które mają ciągoty do piwa (bo ja mam straszne w tej ciąży;-)) polecam bezalkoholowe piwko Bavaria, jako jedyne chyba u nas dostępne ma 0,0% alkoholu i smakuje jak prawdziwe piwo:-p
Potwierdzam :) Sama mam czasem ochotę na piwko i nauczyłam się pić Bavarię. Jedna jest zwykła, jak piwo a druga jabłkowa. Tej jabłkowej nie polecam. Skusiłam się kiedyś na całą zgrzewkę, bo myślałam, że będzie smakować jak Redds. Okazało się, że smakuje jak napój gazowany jabłkowy. Tyle, że za buteleczkę 0,33 zapłaciłam ok 2,70 :p Ale tą "piwną" z czystym sumieniem polecam :)
 
odkładaj do skutku, kładź później, moje motto życiowe: DZIECKO ŻEBY ZASNĘŁO MUSI BYĆ ŚPIĄCE
ja nie mam problemu z Młodym (strasznie trudne dziecko do zasypiania - miał 8 miesiecy, ważył prawie 10kg a ja go na rekach nosiłam żeby zasnął!) odkąd wyczaiłam jego rytm. Młody się budzi, od tego momentu 4,5 godz, i idzie spać - zasypia w 2 minuty, wstaje (nie może spać dłużej niż półtorej godziny bo wtedy sen nocny, wazniejszy, nie trwa tyle co powinien, a i ma problem z zaśnięciem na noc) i od momentu kiedy wstanie 7 godz. i do łóżka. zasypia w 1 minutę.
nie śmiej się, nie wygłupiaj z nim, najlepiej leż z zamkniętymi oczami i odkładaj go, bądź uparta bardziej niż on (to drugie moje motto: być upartym bardziej niż dziecko!
czytałam w książce o zasypianiu że dziecko dobowo ma swoją ilość snu potrzebną do przespania i jak będize dłużej w dzień spało to w nocy już nie potrzebuje! Starszak spał 3-4 godz w dzien i w nocy byla masakra z zaśnięciem! no ale po co mu było tyle snu! a ja go nie wybudzałam bo sen ważny!, sen ważny, ale ten w nocy, w dizeń to ma być tylko drzemka.
także spróbuj go kłaść pół godz później albo wyszalejcie się tak, wyskaczcie żeby był padnięty i zasypiał:D

U mnie bylo tak od zawsze, asypial jak tylko glowe na poduszce polozyl, najlepsze jest to ze wieczorem kladzie sie i spi a w ciagu dnia odwala szopki. Ja z nim nie leze, wkladaam do lozeczka i wychodze z pokoju wiec o zabawie nie ma mowy:no:
 
Dziewczyny nie straszcie bo sa naprawde osoby ktore beda miec cc i jak to czytam to gotowa jestem uciec przed porodem tylko nie wiem gdzie:)I tak juz wystarczajaco sie boje,ech.

Ja kochana miałam cc i bardzo szybko wszystko mi się wygoiło, bardzo szybko wróciłam do formy. Spoko. Wszystko będzie dobrze: jak wskazania, to wskazania. U mnie było rewelacyjnie, więc się nie przejmuj.


Wiecie, tak jak pisałam, ja nie stresuję się jeszcze porodem. Ufam tym lekarzom, bo leczę się u nich od dziecka. Znają historię mojej choroby od podszewki i jeżeli powiedzą, że ma być CC to tak będzie. I nie chodzi tu o żadne widzi mi się, bo boleć i tak musi, zarówno w przypadku CC jak i SN, tylko o ryzyko. Bo co z tego, że urodzę dziecko, jak nie będzie ono mogło mieć matki? Dlatego też niezbyt miło czyta się posty, jaka to jest masakra i rzeźnia podczas cesarki. Mi na przykład to nie pomaga, a na rodzaj porodu i tak nie będę miała wpływu. Oczywiście nie mam do nikogo pretensji i nie jestem zła, bo każdy ma tu prawo pisać co chce. Tylko proszę, dziewczny, zanim napiszecie coś, co może niepotrzebnie zestresować drugą osobę i coś co zafunduje drugiej bezsenną noc, zastanówcie się dwa razy, bo przecież jesteśmy tutaj po to, żeby się nawzajem wspierać i podnosić na duchu, a nie niepotrzebnie stresować.

Tak jak piszesz, nie mamy na to za duzego wpływu jak to sie potoczy i nic nie da sie zrobić.

Tak z drugiej jednak strony moja ciocia zna kilku lekarzy ginekologów: jest pielęgniarka środowiskową i jako ciekawostka: żaden lekarz ginekolog swojej żonie nie pozwolił rodzić sn...więc są i takie historie. Ja nam życzę zdrowych, szczęśliwych maluchów, a reszta nie ma żadnego znaczenia:)
 
Czy ja mogę się dowiedzieć która z Pań Moderatorek robi za sonderkommando i usuwa moje posty?
Napisałem do lady hatorska co sądzę na temat picia w ciąży a tu pach posta nie ma.

niestety chciałabym się podpisać pod poprzednim postem Qlfa, ale został usunięty, a przecież to były same dobre rady, zaserwowane w kubełku zimnej wody

moim zdaniem, należy usuwać posty propagujące używki w ciąży, przecież to forum publiczne, a wiele "niedoświadczonych przyszłych mam" może tu zaglądać i czerpać ZŁY przykład
 
Czy ja mogę się dowiedzieć która z Pań Moderatorek robi za sonderkommando i usuwa moje posty?
Napisałem do lady hatorska co sądzę na temat picia w ciąży a tu pach posta nie ma.

Ja zdążyłam przeczytać:)
ale wiesz jak to jest z netem QLF. śledztwa dziennikarskie ujawniają różne zamachy, afery polityczne i niepolityczne, spiski no i bach!! kilku wybrańców zdąży obejrzeć i już w porę jest to wszystko usuwane!!
widocznie musimy na Ciebie uważać.ja nie wiem jaką teorię spiskową masz, ale jakąś na pewno;)
 
Czy ja mogę się dowiedzieć która z Pań Moderatorek robi za sonderkommando i usuwa moje posty?
Napisałem do lady hatorska co sądzę na temat picia w ciąży a tu pach posta nie ma.

Nie ma wiekszego znaczenia ktora to usunela a jesli interesuje cie powód to prosze bardzo Prowokacja. Obrażanie użytkowników narusza regulamin forum.
I chyba najlepiej zakonczyc ten temat
 
U mnie bylo tak od zawsze, asypial jak tylko glowe na poduszce polozyl, najlepsze jest to ze wieczorem kladzie sie i spi a w ciagu dnia odwala szopki. Ja z nim nie leze, wkladaam do lozeczka i wychodze z pokoju wiec o zabawie nie ma mowy:no:

nie kładź go jeden dzień spać w dzień? ale jest ryzyko że się mu sen nocny poprzestawia.... a może to taki wybryk kilkudniowy. nie poddawaj sie:) w książce od hatorskiej jest napisane że trzeba uczyć dziecia nawyku spania...chociaż dla mnie to zupełnie naturalna, fizjologiczna czynność:D
 
reklama
Nie ma wiekszego znaczenia ktora to usunela a jesli interesuje cie powód to prosze bardzo Prowokacja. Obrażanie użytkowników narusza regulamin forum.
I chyba najlepiej zakonczyc ten temat

a ja na posty QLFa patrzę przez palce, z przymrużeniem oka i się śmieję. nie bądźmy nadwyraz poważne, przecież to nikogo nie obrażało. sama wypiłam parę lampek wina w ciąży, bez wyrzutów sumienia i nie obraził mnie post Qlfona.

p.s. po co ja się wdaję w takie dyskusje? nie rozumiem:( chyba żeby sobie wrogów tu narobić:( nie wyrzucicie mnie dziołuszki?
 
Do góry