reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Cocosova mysle ze jak sie urodzi to dopiero mu sie oczy otworza. Jak namacalnie bedzie mogl dotknac czesc siebie. Tyle ze rana ktora pozostawil 9miesiecy wczesniej pewnie tak szybko sie nie zagoi...Moze nawet nigdy, bo nawet za pare lat, przy kolejnej ciazy lub po prostu przy kazdych urodzinach synka wciaz to bedzie do Ciebie wracac... Ja nie mam az tak bolesnych doswiadczen, ale jedno zdanie P ktore powiedzial w zlym momencie, nigdy nie ujdzie z mojej pamieci... To boli bo to ja nosilam to dziecko od pierwszej komórki pod sercem...
 
reklama
Racja. Nie zapomnę nigdy. A chcę, żeby moje dziecko zawsze czuło się kochane. Dzieci potrzebują obojga rodziców. U mnie problem jest podwójny : społeczeństwo polskie źle ocenia dzieci ze związków mieszanych kulturowo i kolorystycznie. I zazwyczaj źle ocenia ich białe matki. Więc mój synek może być narażony na podwójnie narażony na jakieś nieprzyjemności. Dlatego nawet jeśli ja nie będę z jego ojcem, to on tak czy siak tego taty będzie potrzebował. Ja wtedy swój ból muszę schować do kieszeni i skupić się na szczęściu mojego synka. Bo to jest dla mnie najważniejsze.
 
cocosova kieruj się po prostu swoją intuicją i tym, co podpowiada Ci serce. Jakoś się wszystko poukłada!

nati a właśnie chwilę temu się odezwałam ;) dzisiaj jest ze mną M., bo mamy ten montaż, no i rano miałam badania, więc mnie wiózł- może dlatego rzadziej piszę, ale odświeżam stronę co chwilę ;) poki co mój mąż pojechał na zakupy i do apteki, bo mi się renie skończyło, a ból nasila się po jedzeniu- taki kwas jakby mnie wyżerał :/ pogadam z ginem, może część tych leków, które biorę można aplikować np. przez...pupkę ;)
 
Hej dziewczyny,

joll
juz nie bede wiecej pisac, bo dziewczyny chyba wyczerpaly temat, ale mnie sie wydaje ze to zwykly flirt... Niestety po dlugim czasie w zwiazku wygasa to cos miedzy ludzmi, ta iskierka co w brzuchu motylki powodowala i zamiast starac sie odnalesc ja na nowo w nas samych, niektorzy ida na latwizne i szukaja czegos obok. Nie chodzi wtedy o zdrade czy sprawienie komus krzywdy, ale o ten "dopalacz". Mysle ze jezeli to bylby 1 raz to mozna by bylo myslec o wybaczeniu, ale skoro piszesz ze to kolejny z wielu... To odpowiedz sama nasuwa sie na usta...

tak Asiunia, mogłabym zrozumieć takie uniesienia, gdybyśmy mieli za sobą chociaż parę lat, albo, gdyby znudziła nas proza życia...
byłabym w stanie zrozumieć flirt, a może i zdradę, ale nie w takich okolicznościach
...poznaliśmy się półtora roku temu, po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę, dla mnie, po tylu latach starań był to ...cud, dla Qlfa, chyba nadzieja na normalny związek...
wiem, że szczerze się cieszył, ale już wtedy mnie zostawił
bardzo przeżył stratę Julka
przeżywaliśmy żałobę

dwa miesiące później rozstaliśmy się na dwa miesiące,
tęskniliśmy
powrót wydawał się najbardziej naturalną sprawą
wspólnie czekaliśmy na nasz wspólny cud, jak na zbawienie
brzmi to ja wyświechtane powiedzonko, a dla nas to naprawdę było oczekiwanie na łaskę

podczas wypadu do mojego rodzinnego miasta (Krakowa) siedząc w jednym z ogródków i sącząc kawę, postanowiliśmy przenieść się do tego magicznego miejsca,
niecały miesiąc później już tu zamieszkaliśmy, a w dwa miesiące po przeprowadzce pojawiły się dwie kreski
i znowu mnie zostawił, na całe dwa długie miesiące
wrócił przed świętami
przecież to był początek, nie żaden powrót do rutyny

a może to tylko ja tak odbieram
może nie jestem dla niego nikim wyjątkowym
teraz to do mnie dociera
może tylko próbuje żyć "normalnie" ale nie leży to w jego naturze

mam mętlik w głowie
w każdym razie czuję się nieszczęśliwa,
nie wiem, co z nami będzie, wiem tylko, czuję, że dłużej nie wytrzymam takiego stanu, chcę wreszcie czuć się kochana, wiem, że zasługuję na miłość

nie odzywałam się wczoraj cały dzień, gdyż o 7rano złapały mnie bolesne skurcze, takie z bólami w krzyżu, takie, podczas których zmienia się decyzję co do znieczulenia....dopadły mnie takie trzy skurcze, zaczęliśmy się szykować do szpitala, ale po kąpieli odpuściły, pozostały tylko twardnienia brzuszka, więc leżałam cały dzień, próbując zasnąć, dzisiaj wszystko w porządku
czytałam, że te twardnienia to normalne skurcze, które przygotowują macicę do porodu i mają prawo występować już od 20tc. Nasza ginka potwierdziła tę wersję, niepokojąca może być tylko ich liczba, tzn jeśli przekracza 10 i się nasila

ale i tak lepiej jest być o jeden raz za dużo na IP niż o jeden za mało, także w razie wątpliwości ....

KOCHANE, DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA WSPARCIE, ZA RADY, ZA KAŻDE SŁOWO,
PRZYKRO MI, ŻE TAK WIELE Z WAS DOBRZE ZNA TAKIE SYTUACJE
PRZYKRE, ŻE TAK WIELU FACETÓW Z TAKĄ ŁATWOŚCIĄ I NIEFRASOBLIWOŚCIĄ POTRAFI RANIĆ
TRZYMAM KCIUKI ZA NAS KOBIETY, ZA MIŁOŚĆ, KTÓRA ZWYCIĘŻA WSZYSTKIE POTKNIĘCIA I UPADKI
 
cocosova- dzieci z takich mieszanych kolorystycznie rodzicow sa sliczne, juz zazdrosze Jego zonie :)
Mitaginka- moze cos oslonowego Ci gin zapisze, nie wiem czy cos mozna ale moze

a moj maz wrocil o godz szybciej i kazal mi sie polozyc a jeszcze powinnam podlogi umyc no coz jutro umyje bo co ja jutro bym miala robic??
 
Nati - Co do tego, że Juli będzie ślicznym dzieckiem nie mam wątpliwości :) Już planuję, jakie będę mu robić fryzurki z jego ciemnych loczków :) heh, odezwałą się mama fryzjerka :)
W każdym razie, wiem jakie głupoty ludzie lubią rozpowiadać. I jak takim pustym gadaniem mogą kogoś skrzywdzić. Na mnie to wrażenia nie robi. Jedynie wzbudza politowanie co do ich nieuzasadnionego rasizmu i zaściankowości, ale małe dzieci niewiele rozumieją.
 
Joll - w końcu się odezwałaś !!! Uff, dziewczyno uważaj na siebie. Bo te skurcze moim zdaniem miały przyczynę w stresie spowodowanym szaleństwami Qlfa.
 
reklama
cocosova nie martw się na zapas. Jak będziesz miała z Julusiem dobry kontakt (a na pewno tak będzie :) i będziesz mu wszystko tłumaczyła, to łatwiej to ewentualne gadanie ludzkie zniesie.
 
Do góry