reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Cucumber przynajmniej masz jakiś wysiłek intelektualny hahahah. ja skupiam się na ciuszkach i forum bb hahah. tv nie oglądam, ale to wątpliwy wysiłek intelektualny...nie mam kablówki;)

mitaginka u mnie w szpitalu nazwali mnie pierwiastką, ale faktycznie pierworódka jakieś takie bardziej chyba popularne. może zamiennie można stosować.

mnie M kazał siedzieć i nie ruszać się. przegięłam trochę od rana i bardzo boli mnie podbrzusze. ale zaraz się zabieram za segregowanie ciuszków rozmiarami i układanie do komody żeby zobaczyć czego mi brakuje:) tak mnie to cieszy:) zresztą co ja wam będę mówić, przecież macie tak samo;)
 
reklama
hej ja też przeczytałam:)
jakoś szaro dziś i ponuro..już wolałam jak był śnieg i mrozik:tak:
u mnie dziś leniwie m śpi,Maja też poszła spać a ja leże i kevina oglądam,nie mogę się ruszać bo objadłam się pomidorówki:))i zrobiłam jeszcze kakaowca z nadzieniem z wiśniowej marmolady a wszystko polane polewą czekoladową...ale musi odstać chwilke:-)
ja urodziłam tydzień przed 21 urodzinami więc też byłam młodziutka i jakoś teraz inaczej taraktuje tę ciąże,ale chyba tak samo wszystkiego się obawiam...
mitaginka ja nawet nie wiedziałam jak pieluche dziecku założyć,odróznić kiedy płacze bo jest głodne albo co innego,ale to przychodzi instynktownie:-)będzie oki:)
a teraz śmieją się ze mnie że jestem mamą z powołania:)
 
hej ja też przeczytałam:)
jakoś szaro dziś i ponuro..już wolałam jak był śnieg i mrozik:tak:
u mnie dziś leniwie m śpi,Maja też poszła spać a ja leże i kevina oglądam,nie mogę się ruszać bo objadłam się pomidorówki:))i zrobiłam jeszcze kakaowca z nadzieniem z wiśniowej marmolady a wszystko polane polewą czekoladową...ale musi odstać chwilke:-)
ja urodziłam tydzień przed 21 urodzinami więc też byłam młodziutka i jakoś teraz inaczej taraktuje tę ciąże,ale chyba tak samo wszystkiego się obawiam...
mitaginka ja nawet nie wiedziałam jak pieluche dziecku założyć,odróznić kiedy płacze bo jest głodne albo co innego,ale to przychodzi instynktownie:-)będzie oki:)
a teraz śmieją się ze mnie że jestem mamą z powołania:)

Beata ze mnie też się śmieje M z moją mamą że mój zawód to rodzicielka hahah i nawet napić się ze mną nie można bo albo jestem w ciąży albo karmię!!!
 
tak na przecenach :-), tez bym poszalala ale niestety juz w tym msc wydalismy wszystko :-(, pozatym nasprzatalam sie i mam dosc, hmmm jakies ciasto bym zjadla ale mialam nalesniki z serem na objad to juz by byla przesada
 
morgaine w gruncie rzeczy mi się to podoba:)w tym roku stuknie mi 24, połowa studiów za mna tzn licencjat ,mam prace ,i pomimo tego ze siedze teraz w domku ja naprawde czuje się spełniona:-)
 
reklama
Do góry