reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja dzisiaj też jestem wyjątkowo nie w formie. Głównie fizycznej, choć i z psychiką nie najlepiej. Dobrze, że męża mam cały dzień obok siebie, to jakoś mi raźniej :-) Malutka dzisiaj wyjątkowo leniwa, ale te 10 ruchów przez cały dzień wykonała. Choć normalnie, to tyle jest na godzinę. Chyba dzisiaj też ma zły dzień. Poza tym brzuszek mi ciągle twardnieje, więc zaraz chyba kąpię się i idę się położyć...

Cocosova mi też na zgagę tylko migdały pomagają.
 
reklama
Hej Kobietty!
Moja niedziela wyjątkowo udana. Kuba chyba przeczytał posta (tego o kwiatach, romantycznych kolacjach i prezentach) i wczoraj o godz.22 zaprosił mnie na spacer i późną kolację. Baardzo miałam sobie za złe, że po prostu nie chciało mi się wychodzić z cieplutkiego wyrka, zwłaszcza, że wczoraj w Kraku niebo mocno przeciekało, a w ciąży zimno i wilgoć nie należą do ulubionych i romantycznych atrakcji, więc dopiero dzisiaj od południa szwędaliśmy się po plantach i starym mieście. No dzisiaj to naprawdę romantycznie, tłumy z sercyma w dłoniach, tysiące rąk wyciąganych po datki, ciężkie pieniądze brzęczące w kartonach, kartony opustoszałe w ramach najazdu na galerię krakowską. Kuba poszedł po mamę na dworzec, a ja spędziłam 30min na ławce z panią, która również wyciągała ręce, jednak nie miała żadnego kartonu na monety. Przez ten czas nie dostała ani jednej dobrej monety, widocznie w tym dniu papierowe serduszka biją wszystkie inne...

Całą trójką udaliśmy się na obiad, dawno nie jadłam tak dobrych placków ziemniaczanych, do tego sos grzybowy z ogromnymi grzybami, a nie tylko aromatem z kostki, istne niebo w gębie. A za obiad zapłaciła teściowa, więc tym bardziej smaczny (wiem, straszna ostatnio ze mnie sknera, wszystko prócz baby-zakupów i zakupów niezbędnych wydaje mi się zbędne)
Odprowadziliśmy babcię z powrotem na dworzec, a potem pognałam do wc, gdzie ogromniastej kolejce babeczek oznajmiłam, że natychmiast muszę skorzystać bez kolejki. Na zadawanie pytań i wdawanie się z zbędną polemikę po prostu nie było czasu. Ostatnio nawet nie zdążyłam dojść z łóżka do łazienki, zawory przestały działać:( a pojemność pęcherza trudno nazwać pojemnością, wystarczy z pozycji horyzontalnej zmienić na wertykalną i od razu parcie przeciek i hejah

przyłączam się do Baby i ja także przesyłam świeżą krakowską energię prosto z wawelskiego czakramu
 
mitaginkaja to tyle przez tydzień jem!! gdzie wy to mieścicie??!! ja biedaczka mało jem, a tyję równo z wami:D:D szczęściary, przynajmniej podniebienie raczycie smakołykami


no widzisz, ja tyle jem, a przytyć nie mogę
wciąż 2-2,5 kg na plusie od początku ciąży (jak sobie pojem to 2,5, jak nie to 2 :p)
 
ufff... wlasnie wskoczylam w pizamke i usiadlam na chwile zeby zobaczyc co u was.
U mnie dzis po aktywnym poranku wybralam sie z mezem na zakupy (oczywiscie Josh mial tez obiecane auto za pomoc w sprzataniu wiec pierwsze co to musielismy zachaczyc o sklep z zabawkami) i dokupilam do co trzeba dla malenstwa.
Jestem przeszczesliwa. Jego szafa juz sie napelnila i tylko czeka na nowego wlasciciela. A ja moglabym non stop to przegladac i ogladac i przymierzac do brzuszka.... :) hihi

Nati, Laurka, ja robilam zwykly aerobik przy skocznej muzyce. Dzis tylko 5-10min bo to 1 raz po spoooorej przerwie.
Powiem wam ze jak kiedys chodzilam na zajecia fitness zeby zrzucic kg po ciazy to tam chodzila laska co od zaplodnienia az do porodu fikala z nami do skocznej muzyki. Dzis jak tak skakalam i brzuch mi latal na prawo i lewo to sie zastanawialam jak ona dawala rade.... Tyle ze ona to taka chudzina ze szok, a ja to kawal baby :) Po tym jak ja widzialm sama sobie mowilam ze w 2 ciazy tez bede cwiczyc, wiec pierwsze tygodnie chodzilam na aquarobik wieczorami, az pewnego zimnego wieczoru dostalam trzesawki i musialam zaprzestac. Potem dopadly mnie bole i jakos sprawe fitnessu odlozylam na bok. MOze dzieki temu lekarzowi znowu wroce do sil i bede mogla troche pofikac bo powiem wam ze dzis poczulam jaka zastana jestem...- normalnie jak babcia...
 
Asiunia, chyba lepiej się nie forsować w ciąży, zwłaszcza z problemami.
Odpoczywaj i Relaksuj się Kobieto, a na zrzucanie zbędnych kilosów przyjdzie pora. Ja staram się spacerować, ale nawet po dłuższym spacerku czuję skutki -brzuch się stawia, twardnieje:szok:
 
hej :-)

ide doczytac, na razie tylko powiem, ze z mezulem ok (bez gadania sie obylo, dobry seks nie jest zly :-D), wozek wybralam (watek), bylismy z dzieciarnia na Wielkiej Orkiestrze - uwielbiam ten dzien, dla nas to wielkie rodzinne swieto :-) i rodzice, ktorzy wyjezdzali dzis na wakacje (Fuertaventura, ufffffff, jak im fajnie!) - zostawili nam troche kasy do wydania, takze poszalalysmy :-) kupilysmy rozne bajery dzieciakom, a i udalo nam sie wylicytowac cos bardzo na czasie - przejazdzke luksusowym hummerem z drinkami na pokladzie - na wieczor panienski dla mojej siostry! rewelacja!

dzieciaki w ogole zachwycone, muzyka na zywo, balony, fajerwerki, smakolyki :-) milo.

Morgaine
, ja mialam dwa porody na oxy, nie wiem, czy urodzilam szybciej, chyba nie, bo bolalo masakrycznie, a Fiola rodzilam 18, a Maksa 26h. koszmar. teraz ABSOLUTNIE nie pozwole sobie oxy podlaczyc.

a propos jedzenia - wlasnie zjadlam 4 kawalki chleba z maslem (kupilam pyszny na wospie, taki bio), ide po wiecej :cool2:
 
reklama
jak ja lubie was czytać:)
nie patrzcie na godzinę i tak już od 4 nie śpię!! na 8 ide na usg to nie chce juz zasypiac bo potem sie nie dobudzę więc uciekłam z wyra:) ZOBACZE ILE WAŻY MAJ BEJBE:):)

kurde ja to na porodówce proszę oxy i znieczulenie do szycia na wstępie!! nie wyobrażam sobie inaczej. ale oxy mi podaja nie na wywolanie tylko w 'odpowiednim' momencie i wtedy idzie szybko. najgorsze jes to że ze Starszakiem szyli mnie bez znieczulenia!!! to jest ból 10 raz większy niż poród!! przy Młodym nic nie czułam i nawet miałam głowę podniesioną i patrzyłam jak zakłada te szwy na igłe:D:D hardcore;)
spać mi się chce!! teraz??!! idę coś zjeść:D:D o tej porze jeszcze nie jadłam:D
 
Do góry