reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
Dzieki dziewczyny za rady :) przeszla mi zgaga ale dopiero po tym jak wypilam siemie lniane. Coca-coli nie moglam pic ani mleka o biegunke, jestem na kleiku:-(Najwazniejsze ze juz jest lepiej :)
Sporo tu na forum mamus ktore czekaja juz na kolejnego dzidziusia.Pisalam poprzednio z lutówkami 2009 i tam wszytkie bylysmy pierwiastki:-D takie, zupelnie zielone...
 
Wczoraj byłam ostatni raz w pracy :-D juhuuuuuu teraz urlop do siódmego września...a potem zobaczymy:-p jeszcze 9 dni do mojej wizyty....dlaczego ja się zgodziłam na tak odległy termin:-p hehe okresu już prawie dwa miechy nie ma a ja nadal nie wiem czy w końcu te dwie krechy to jest fasolinda czy nie....w końcu jak byłam u lekarza tydzień po terminie @....to on mówił, że niestety ale wszystko wygląda mu na zbliżający się @ :-p
hmmm....ciekawe:-D
miłego dzionka Wam życzę bo pogoda piękna :-D
 
Mnie ciągle mdli w dodatku młody dalej gorączkuje i cyrki z antybiotykiem a na gorączkę dostaje czopki od których zaczęła się biegunka. Żeby było zabawnie mnie rozkłada.... Jeść nic nie mogę jedynie co tam uda mi się skubnąć najczęściej sam chleb z masłem. Ciągle kłócę się z mężem i generalnie mam jakiegoś doła. Wszystko wyprowadza mnie z równowagi. Normalnie mam już wszystkiego serdecznie dość. Niech to wszystko się już skończy. Eh wiem marudzę....
 
Cześć..

dziś od rana plamiłam ..pojechałam do szpitala i dostałam luteine dopochwowo,pęcherz jest ale zarodka nie ma jak na razie i kontrolne usg za tydzień.. diagnoza poronienie zagrażające.

wczoraj też na izbie byłam ale nic sie nie działo tylko właśnie echa zarodka nie było widać.

boję się jak diabli. beta mogła dobrze rosnąć ale progesteronu pewnie nie mam dostatecznie odpowiednio.

Kochana bądź silna, pozostaje mooocno wierzyć, że jednak serducho za tydzień będzie biło.
 
witam was dziewczynki,
dziekuje wszystkim za slowa wsparcia i kilka super tygodni na forum.

nie udalo sie...:( nasza fasolka przestala sie rozwijac :( :(

21.07 dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, miesiac pozniej czyli 21.08, ze juz w niej nie jestem....zycie bywa czasem okrutne...

trzymam moooocno za was kciuki i dbacie o siebie i swoje male szczescia
 
Witajcie,

mi wychodzi,ze jestem w 7 tygodniu ciąży:)
To już moje drugie:) mam już piękną siedmiolatkę.

Objawy: od dziś straszne mdłości, bolesne piersi i bóle brzucha, podobnie jak u niektórych. W pierwszej ciazy miałam tylko bóle piersi, mam wielką nadzeiję na chłopca:)

Gratuluje i witamy

Witajcie:-)

U nas piękna pogoda. Niestety widzę to tylko z okna...
Odprawiłam rodzinkę na spacer a sama zasiadłam do kompa, by z Wami "pogadać".
Odnośnie tych, które jadają często,różnie i dużo... Ja też mam już niezłą schizę na punkcie żarcia.Na śniadanie zjadłam kromkę z powidłami śliwkowymi, bo mnie mdliło na widok wędlin. A za godzinę szybko ugotowałam pęto kiełbachy i zjadłam ją z połową słoiczka musztardy:tak:
Nie mogę zwalczyć tych zachcianek, po prostu dostaję ślinotoku i muszę natentychmiast zjeść.

Karina pomyślałam, że o Borne chodzi, bo widzę, że jesteś ze Szczecinka a to blisko Bornego.Ja jestem z K-lina:-)

jola.24 siedzę na doopce,wiem, że trzeba tak dla dobra dzidzi, ale jestem ciekawa jak długo mam się tak "oszczędzać" zakładając, że plamienia będą zamierzchłą przeszłością.

Witam nowe kwietnióweczki, cudownego błogosławionego stanu życzę.

Może po zbadaniu jak wszystko bedzie ok lekarz pozwoli ci sie wicej ruszac:tak: I bedziesz mogla odetchnac swierzym powietrzem;-)

Cześć..

dziś od rana plamiłam ..pojechałam do szpitala i dostałam luteine dopochwowo,pęcherz jest ale zarodka nie ma jak na razie i kontrolne usg za tydzień.. diagnoza poronienie zagrażające.

wczoraj też na izbie byłam ale nic sie nie działo tylko właśnie echa zarodka nie było widać.

boję się jak diabli. beta mogła dobrze rosnąć ale progesteronu pewnie nie mam dostatecznie odpowiednio.

Trzymam kciuki

Wczoraj byłam ostatni raz w pracy :-D juhuuuuuu teraz urlop do siódmego września...a potem zobaczymy:-p jeszcze 9 dni do mojej wizyty....dlaczego ja się zgodziłam na tak odległy termin:-p hehe okresu już prawie dwa miechy nie ma a ja nadal nie wiem czy w końcu te dwie krechy to jest fasolinda czy nie....w końcu jak byłam u lekarza tydzień po terminie @....to on mówił, że niestety ale wszystko wygląda mu na zbliżający się @ :-p
hmmm....ciekawe:-D
miłego dzionka Wam życzę bo pogoda piękna :-D

Ja tez sie lapie na tym ze nie dowierzam choc mdlosci skutecznie mi o tym przypominaja:-)

witam was dziewczynki,
dziekuje wszystkim za slowa wsparcia i kilka super tygodni na forum.

nie udalo sie...:( nasza fasolka przestala sie rozwijac :( :(

21.07 dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, miesiac pozniej czyli 21.08, ze juz w niej nie jestem....zycie bywa czasem okrutne...

trzymam moooocno za was kciuki i dbacie o siebie i swoje male szczescia

Kochana tak bardzo mi przykro, bądź dzielna:-:)-:)-(
 
witam was dziewczynki,
dziekuje wszystkim za slowa wsparcia i kilka super tygodni na forum.

nie udalo sie...:( nasza fasolka przestala sie rozwijac :( :(

21.07 dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, miesiac pozniej czyli 21.08, ze juz w niej nie jestem....zycie bywa czasem okrutne...

trzymam moooocno za was kciuki i dbacie o siebie i swoje male szczescia


Tak bardzo mi przykro, niestety te pierwsze 3 miesiące to drżenie każdego dnia czy wszystko będzie dobrze,ja jutro ide na pierwszą wizytę u gina-wprawdzie to nie moj prowadzący (termin mi wyznaczył na 13 września) ale też taki zaprzyjaźniony
Bardzo sie denerwuję....
 
reklama
Dziewczyny....
wczoraj zaczełam palmić.....na brązowo....wzięłam duphaston i leżałam cały dzień...dziś jest już lepiej....na 14.30 mam wizytę u gina....cały czas leżę....zobaczymy jak to się skończy.....boje się najgorszego....
 
Do góry