reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Witajcie. Dołączam do grona kwietniówek 2011:) Termin z USG 2.04. Mam już synka ma 2 latka i 2 miesiące. Ten początek ciąży zupełnie inny niż przy 1st dziecku:-) Na szczęście nie zaprzyjaźniłam się z toaletą. Ale za to mogłabym ciągle spać:-)
Pozdrawiam wszytskie kwietniówki i życze dużo zdrówka!! :)
 
reklama
WItam dziewczynki, ja na chwilke i na zakupy uciekam. Kupie tez trzeci test bo nie moge nadal uwierzyc;-)

Justi Witaj. U mnie to samo ale mysle ze przyjazn z toaleta jeszcze przede mna bo w poprzednij ciazy pozniej sie zaczelo:tak:
Milego dzionka
 
Cześć dziewczyny,
Przepraszam, że tak troszkę zboczę z głownego tematu. Mam nadzieję, że nie weźmiecie mi tego za złe.
Jestem dokumentalistką TVN i zbieram materiał dzienikarski do nowego tematu.
Szukam kobiet, które z różnych względów postanowiły wziąć sprawy związku z mężczyzną w swoje ręce i "sprytnie" zajść z nim w ciążę. Być może znacie kogoś kto przechytrzył i usidlił w ten sposób niezdecydowanego faceta lub też jest w trakcie realizacji takiego planu? A może same (sami) macie takie doświadczenia?
Zainteresowanych niezobowiązującą rozmową proszę o podanie numeru telefonu na adres s.najuch@tvn.pl Oddzwonię! Zapewniam pełną dyskrecję i anonimowość
 
Witam nowe przyszłe mamusie:-)

Ja do lekarza chyba za tydzień w czwartek Dzisiaj zadzwonię i się umówię.To będzie początek 7 tyg więc już powinno być widać coś Z Zosia tez byłam w 7 tyg.
Tylko jak ja wytrzymam tak długooooooooooooo:rofl2:
ogólnie od wczoraj nie mam mdłosci :eek: cieszy mnie to ale i trochę martwi bo wczaraj to normalnie jak bym jakiegos redbula wypiła całe mieszkanie posprzątałam i nawet poprasowałam:eek:
Mam nadzieje że dzidzia rośnie...
 
spoko, uprzedzalam jeno o mozliwych drastycznopodobnych wpisach ;-) juz dwoje dzieci na BB rodzilam i wiem, czym to grozi :-D obsesja maniakalna ukierunkowana na dziecko, ciaze w ogole, cycki, pipki i porod w szczegolnosci ;-)
a co do braku lodow w zabce - trzeba bylo isc do innego sklepu :p

napisalam do admina, zobaczymy, coz sie stanie :-)

joll, ja mam poki co wizyte na 2 wrzesnia. moj gin supergin ma zapisy na poczatku miesiaca na przyszly miesiac (maslo maslane). taki oblegany. ale chyba nie chce nawet szybciej isc. zawsze jak szlam ok. 6tc to nic nie bylo widac. u mnie jakos dluzej to trwa. a ja sie strasznie schizowalam, juz mialam wizje, ze dziecka w ogole nie ma, puste pecherzyki i tp. 2 wrzesnia to bedzie jakis 9tc. chyba wytrzymam..

a betke zawsze robie - jakos takie uspokajajace do badanie. robisz jednego dnia, a potem dwa dni pozniej o podobnej godzinie. i musi co najmniej 66% proc urosnac, moj gin co prawda mowil, ze jak urosnie min. o 100% to jest dobrze. u mnie bylo 6-krotnie wiecej, wiec sie uspokoilam na maksa :-) po prostu MUSI byc OKA :-)
z badan ciazowych - u mnie w przychodni jest taka opcja jak 'profil ciezarnej' czy jakos tak, wtedy wszystko robia naraz. na toxo badanie trzeba miec jakos do 10tc, to moze za jednym razem zrobic? 5 fiolek wezma i bedzie spokoj na pare miechow ;-) najlepiej zadzwon do gina i niech ci powie, co najlepiej zrobic.

buziaki na dzien dobry :-)

Dzięki za wyczerpujące info) AENYE.
Betka już zrobiona, wieczorem wyniki, za dwa dni powtórzę i zrobię toxo i co jeszcze się da, tym razem zrobiłam morfologię.
Rok temu czekaliśmy do 12tc, by iść na pewniaka i z konkretem i, niestety zobaczyliśmy już martwe maleństwo, po którym nie została żadna pamiątka,
w szpitalu także nie dali nam wydruku, dlatego tym razem chcemy inaczej.
Tyle różnych informacji i porad na temat ciąży, a nie doczytaliśmy, że lepiej zrezygnować z seksu, a także z kąpieli, być może nie to było powodem,
ale myśli, że wczesna wizyta u gina mogła temu zapobiec, są niczym zadra w serduchu(
 
NIUSIA to wcale nie tak mało tych objawów u Ciebie)

Witam Cię JUSTI i gratuluję!!!

JOLA, mój Qlf też chciał jeszcze dodatkowe testy robić, ale ja wiedziałam już zaraz po owu (cycuszki i łzy -to u mnie pewniak)

MARY, może to syndrom gniazda, na porządki w domu jakaś extra energia zawsze się znajduje
 
joll syndrom gniazda ciekawe:-)

przykro mi z powodu pierwszej ciąży:-(
A seksu w ciąży nie trzeba unikać chyba że lekarz zabroni bo ciąża zagrożona
kąpać tez się wolno tylko nie w gorącej wodzie.:tak:
 
No proszę, kwietniówki na horyzoncie.
Cieszę się razem z wami i życzę spokojnych 9 a u niektórych już tylko 8 miesięcy. i za wszystkie trzymam &:-)
 
reklama
joll syndrom gniazda ciekawe:-)

przykro mi z powodu pierwszej ciąży:-(
A seksu w ciąży nie trzeba unikać chyba że lekarz zabroni bo ciąża zagrożona
kąpać tez się wolno tylko nie w gorącej wodzie.:tak:

taaak, już rok temu planowałam zmianę wystroju mieszkania, a tym razem mam podobnie jak Ty obsesję czystości, ale sił trochę brak(

...długie miesiące analizowaliśmy tę stratę, przekopaliśmy wszystkie wątki o tej tematyce, i tylko to mogliśmy sobie zarzucić...
być może co innego było powodem...
 
Do góry