reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Marma, strasznie mi przykro :-( najwazniejsze, ze z dzidzia wszystko w porzadku.. ale uwazaj na siebie. fenoterol - jak mus, to mus. moze niedlugo sie uspokoi i przestaniesz sie po nim zle czuc..? buzia. bedzie dobrze.

wlasnie dokonuje zakupow swiatecznych.. niech zyje allegro :-)
 
reklama
Marma jak kazał się oszczędzać to musisz się dostosować, chociaż Ci ciężko będzie przy synku. Trzymaj się ciepło i odpoczywaj jak najwięcej. Trzymam kciuki.
 
witam przy porannej kawce (pierwsza:) Nos mam zapchany, kupiłam kilka paczek cukierków bo mnie dusi. W tamtym tygodniu miałam lekką temperaturkę i gardło mnie bolało. Teraz nie boli ale tak jakby wysychało i dusi- zaczęłam kasłać a w pracy muszę być. Tak mi się nie chce. Miłego dnia- gratuluję udanych wizyt.
marma- musisz się pilnować i odpoczywać dużo
 
Ostatnia edycja:
Hej kwieciste :blink:

Ja po pierwszej nocce z moim nowym przyjacielem. Noc w miarę przespana ale trzęsę się jak bym parkinsona miała i mam problem żeby trafić palcem w odpowiedni klawisz. Nie wspomnę o celowaniu łyżeczką w butelkę czy szklankę.No ale zadziałało i noc obyła się bezskurczowo. Świństwo straszne. Przy Kacperku miałam to samo. Tylko w najgorszych momentach brałam tabletkę co 2 godziny, teraz mam co 8 ale biorę co 10 żeby najpierw organizm przystosować. Z tego co pamiętam to po tygodniu już było w miarę ok jedynie kołatanie serca zostało do końca. I w tamtej ciąży w 23 tygodniu wylądowałam w szpitalu czyli w sumie teraz niewiele wcześniej się zaczęło.No i jest szansa że sama przyjemność szpitala mnie ominie. Mam nadzieję że do soboty wszystko w miarę się unormuje bo nie pójdę na zajęcia trzęsąc się jak galareta ;-) Mąż ma dziś ustalić dyżury odbierania młodego z przedszkola bo to największy problem. Jak mnie widzi to tylko na rączki. A wniesienie 15 kilo na drugie piętro to teraz już dla mnie nie lada wyzwanie, szczególnie kiedy mam całkowity zakaz wysiłku fizycznego...ciekawe czy do tego też się wlicza zakupy? Chyba nie.... :-D A no i jestem o kilogram do przodu czyli 1,5 od początku. Trzeba ograniczyć słodycze bo tycie dopiero przede mną a z leżeniem daje opłakane efekty. :sorry:
 
Pierwsza;-)
ALe to będzie dłuuuugi dzień... 4:40:szok: pobudka - męzuline na pociąg zawoziłam, do Warszawy na jeden dzień pojechał a przy takich warunkach pogodowych samochodem z 5h by się tłukł a ile stresu ja bym się najadła myśląc czy dojechał a tak wskoczył w IIC i za 2,5h będzie na miejscu. Ja już zdążyłam zakupy w tesco zrobić (nawet załapałam się na fajowe przecenione tuniczki :-) będzie w co schować brzucholka na wigilię) i barszcz już na piecu wstawiony. Zaraz się biorę za porządków świątecznych ciąg dalszy.

Marma - trzymaj się kobitko, no niestety ciąża nie zawsze bywa przepięknym okresem, pomęczymy się mniej lub więcej ale to wszystko dla naszych kruszynek. Dasz rade:tak:

Co do usg - mam co miesiąc przy każdej wizycie i to jest najlepsza chwila jak mogę maleństwo zobaczyć:happy2::happy2::happy2:

Miłego :*
 
a u mnie jednak szpital\. corka i maz na zmiane kibelek-miska. dobrze ze ja juz ok bo sobie tego nie wyobrazam jak ja jeszcze bym byla chora. podziwiam te z Was co maja dzieci w pieluchach jeszcze. nigdy mi zaden zapach i wyglad nie przeszkadzaly a teraz w ciazy to masakra jakas nie dalabym rady przebrac.
marma- trzymaj sie i naprawde lez i odpoczywaj
 
czesc Mamuski!!!
marma- trzymaj sie, i duzo lez, odpoczywaj.ja ostatnio tez tydzien lezałam ( bralam no-spe i duphaston). teraz jest juz lepiej.

Dziewczyny znacie jakies sposoby na GARDŁO!!!od wczoraj mnie boli :-( jakie leki mozna stosowac na gardło?

pozdrawiam

ticker.php
 
reklama
witajcie kobitki,
my mieliśmy wczoraj ciężki dzień, mały zatruł się bananem, wymiotował, nie mógł nawet pić bo z niego leciało, myśleliśmy że skończy się szpitalem bo się odwodni ale na szczęście żołądek kiedy się oczyścił zaczął pracować mały późnym wieczorem zaczął pić i nawet na biszkopty się skusił, dziś chodzi jeszcze padnięty ale jak odeśpi to mam nadzieje że wszystko wróci do normy..
krakowianka, anisad dzięki za poradę w sprawie łóżka, chyba faktycznie lepiej piętrówka od razu, mam już nawet jedną upatrzoną:)
agathy ja używam tantum verde jak mnie gardło boli, bezpieczne w ciąży, zdrówka życzę
marma dobrze że lekarstwo działa:) słyszałam właśnie że po tym leku nieźle telepie człowiekiem
nati współczuje tego szpitala, wczoraj miałam podobnie, wykręcało mi nos ale sama z dzieckiem byłam więc ktoś musiał czarną robotę odwalić:-p
Gratuluję udanych wizyt.

A ja muszę dziś porządnie wysprzątać mieszkanie po wczorajszych rewolucjach, a jak zwykle mam wieeelkiego lenia:cool2:
Miłego dnia brzuchatki
 
Ostatnia edycja:
Do góry