reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mnie też gdzieś w głowie przemyka myśl o zmianie, drugi raz już zresztą... Ale inny lekarz, który by mi odpowiadał pracuje w tym samym szpitalu co ona... Głupio by było...
 
reklama
Wróciłam właśnie z urodzinowej kolacji:-) ale się obiadłam:-)

krakowianko ja właśnie jestem na 90% przekonana do zmiany lekarki, a obydwie pracują w tym samym szpitalu. Ta "stara " prowadziła mnie przez 10 lat, dobrze mnie kojarzy, obawiam się właśnie że trafię na nią przy porodzie i będę się źle czuła z tego powodu..
 
No dokładnie! I wtedy zamiast się skupić na porodzie pewnie bym myślała cały czas o tej sytuacji itp. Dlatego mam te 10% niepewności co do zmiany,.
Do "starej" jestem umówiona na piątek i mam dylemat czy iść...
 
meriderka- dzisiaj ja pierwsza :),
ale tylko dlatego, ze bez meza to nie dobrze sypiam ( zreszta maluszek tez nie- cala noc sie wiercil) i za poltorej godz jade do gin. Pewnie bez USG bo mam w pon- chyba ze nie powiem mojej gin o nim to moze mi zrobi :)
u nas snieg :) milego dnia
 
Witam. U nas trochę biało. Wczoraj miałam miły dzień. Po pracy jak zwykle do taty na zastrzyki i wymianę opatrunku ale wieczorem (w ostatniej chwili bo mi się tak nie chciało) pojechaliśmy z A do hotelu na spotkanie Diagnostyka Twojej Ciąży. Trwało ponad 2 godiny. Mnóstwo ulotek i gadżetów. Mam 2 smoczki ale laski ze śliniaczkami, łyżeczkami, talerzykami i jedzonkiem dla dzieci łaziły. Czas spędzony bardzo miło bo było tam ze 100 osób w tym chyba z 50 brzuszków na różnym etapie. Na koniec losowali nagrody i dostałam leginsy ciążowe-kijowy kolor ale nie narzekam bo jak darmocha to nie ma co. Była rozmowa z dietetykiem, położną, babką ze szkoły rodzenia, lekarką itd.
Zaraz nadrobię wczorajszy dzień.
nati- bo ja długo pisałam :) ale drugie to też podium.
 
hehe :-) jakie licytacje ;-)

meriderka
, fajnie!! a jaki kolor legginsow z ciekawosci zapytam? :-D ja na szkole rodzenia dostawalam rozne gadzety. bardzo mnie to cieszylo ;-)

nati
, no wlasnie, SNIEG!!! matko, jak ja wyjade z parkingu!.. dobrze, ze doslownie WCZORAJ zalozylam zimowki :-D

ja dzis o dziwo wzglednie wyspana :-) i mam gina, na 18.30... :-)

dobra, lece. wpadlam wlasciwie ustawic status na facebooku :-D co za beka, naprawde jest cos w tym facebookingu ;-)
 
aenye- na opakowaniu napisane, że khaki ale w środku jakaś zgniła zieleń była.(z czego się cieszę) więc z khaki nic wspólnego na szczęście. Dziś już mam je na sobie - dużo miejsca na brzusio:)
 
no to malo praktyczny... ale zawsze sie przyda :-) cos mozna pokombinowac :-)

ja powoli wpadam w szal swiateczny.. ciagle mysle nad prezentami.. jak zwykle chcialabym sie ograniczyc jakos w tym roku, ale boje sie, ze znowu wydamy fortune :-(
mam sporo osob do obkupienia. ech. ;-)
 
reklama
Dzień dobry !!!
W Warszawie dziś drzewa i auta troszkę przypruszone śniegiem :)

Koot - gratuluję synka !!! :) To prawda, kwiecień robi się niesamowity pod tym względem :)

Ja robię sobie właśnie śniadanko. Wstałam dziś wyjątkowo wcześnie... Biorąc pod uwagę fakt, że dziś pracuję od 14.00 :) A to dlatego, że wydaje mi się, że ruchy zaczynają być coraz bardziej regularne. Tzn, do tej pory ciężko mi to było odróżniać od wzdęć, takich bąbelków, no wiecie :) A teraz to są tak jakby kopniaczki - puknięcia :) No i chyba moje maleństwo nie chciało spać już dłużej :) I o 6.00 rano sprzedało mi kopniaka, żeby wstawać :)

Aenye - z tym Fejsem to prawda, ja też mam już swojego dziś obczajonego :)

Buziaki :)
 
Do góry