reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

a jak u Was z temperaturą?
...bo ja sobie od klku dni mierze i mam ciągle powyżej 37 kresek...w porywach do 37,5....wiem, że taka powinna byc....gorzej jak spada....
 
reklama
Cześć kochane....

jej czuje sie fatalnie, ale to dobrze....w tamtych ciążach czułam sie świetnie od początku i na dobre to nie wyszło....a teraz piersi bola jak cholera, brzuch czasami tak zaćmi, i mam książkowe nocno poranne mdłości...na razie bez rzygania....ale siedzę nad kibelkiem i sie bujam, bo sie boje, że jak wstanę to potem z łóżka nie dobiegnę.....hihihihi
no i tez mam wielki balon przed soba...mój z się smieje, że się specjalnie wypinam....ale tego się naprawdę nie da wciągnąć....

i kurcze to ciągłe wrażenie, że tam jest mokro.....staram sie nie latać co chwile do kibelka....ale to jest silniejsze odemnie....Aniołkowe mamusie wiedzą o czym mówię....

wczoraj wieczorem sie troszkę poprzytulaliśmy z Z. ale tak delikatnie....bo ten stach jednak jest...

i mam pytanie...dziewczyny jak u Was ze śluzem....bo mój jest taki....hmmmm....mleczno, kremowy...taki koloru lnu....taki jakby "brudny" i jest go bardzo malutko...kilka plamek na wkładce po całym dniu....przepraszam, za opis....ale po to tu jesteśmy, żeby konsultować objawy....

Buziaki....

...ja miałam tak samo, tzn czułam się dobrze jak Ty Karolciu...więc teraz bardzo się cieszę z tych mdłości i mam nadzieję, że wreszcie będę mogła poznać/poznawać moje maleństwo
odnośnie śluzu, to mój przypomina jogurt i nie ma go zbyt wiele
...tempka 37 i więcej, wcześniej wieczorami było mi zimno i miałam dreszcze, teraz jest mi tylko duszno(
wreszcie znalazłam sposób na zaparcia...pomógł kompot ze śliwek, albo pumpernikiel albo duża ilość kiszonych ogórków, a może wszystko razem, w każdym razie wreszcie ruszyło...uff...
i brzuszek już nie wygląda na 4m-c, no może na 3:)

WITAM NOWĄ KWIETNIOWĄ! GRATULACJE CAPSLOCC!

I KOLEJNĄ KRAKOWSKĄ KWIETNÓWKĘ KASIĘ!
Nie Martw się Kasiu, wczesne macierzyństwo ma wiele dobrych stron, ja co prawda działam inny wariant, ale długo zazdrościłam rówieśniczkom, które już od dawna cieszyły się swoimi Skarbeńkami
 
Ostatnia edycja:
joll - oj te zaparcia...ja od kilku dni nie byłam z kupką....już mi "uszami wychodzi" :)
musze coś wykombinować...dzisiaj Z ma mi kupić sliweczki...wczoraj wypiłam całą wodę z pod ogórków i nic nie ruszyło....a brzuch to conajmniej 7 miesiąc...jak jakas głoopia wyglądam....
podobno sa jakieś syropki na kupkę...jak któras bedzie u gina to niech się zpyta....pomoże nam wszystkim...zatwardziałym....

i tez mi cały czas duszno...tylko co jakis czas takie zimno mi przejdzie po ciele i az mnie otrzepie...i znowu bucha gorąco....nawet stopy mam gorące...a normalnie to lody były....
 
joll - oj te zaparcia...ja od kilku dni nie byłam z kupką....już mi "uszami wychodzi" :)
musze coś wykombinować...dzisiaj Z ma mi kupić sliweczki...wczoraj wypiłam całą wodę z pod ogórków i nic nie ruszyło....a brzuch to conajmniej 7 miesiąc...jak jakas głoopia wyglądam....
podobno sa jakieś syropki na kupkę...jak któras bedzie u gina to niech się zpyta....pomoże nam wszystkim...zatwardziałym....

i tez mi cały czas duszno...tylko co jakis czas takie zimno mi przejdzie po ciele i az mnie otrzepie...i znowu bucha gorąco....nawet stopy mam gorące...a normalnie to lody były....

KAROLCIU, współczuję, mnie wczoraj pomógł czopek glicerynowy, może warto spróbować
...u mnie najgorsze, że czuję nadchodzące, a właściwie pęczniejące hemoroidy, czyli swędzenie i krewka też już była, bardzo się boję tego diabelstwa

przepraszam za te opisy, ale jak to ładnie ubrać w słowa?
 
dusznosci, dusznosci skad ja to znam ;) karolcia mi ginka polecila na zaparcie wypicie szklanki cieplej, przegotowanej wody na czczo lub czopki glicerynowe. na mnie woda nie dziala niestety, chyba bede musiala wyslac meza po te czopki, musze jeszcze wyprobowac activie, bo tez podobno dziala
 
Jeśli jestesmy przy niewdzięcznym temacie kupek, to u mnie jest odwrotnie. Ja mam raczej coś w stylu biegunki, moze nie do konca, ale czysci mnie od tygodnia. To tez niezły dyskomfort, bo gdy jestem w pracy to nie mam zwyczaju kupki robić, ale tym razem niestety muszę i to tak z 2-3 razy.
 
KAROLCIU, współczuję, mnie wczoraj pomógł czopek glicerynowy, może warto spróbować
...u mnie najgorsze, że czuję nadchodzące, a właściwie pęczniejące hemoroidy, czyli swędzenie i krewka też już była, bardzo się boję tego diabelstwa

przepraszam za te opisy, ale jak to ładnie ubrać w słowa?

Joll - po pierwsze nie przepraszaj...nie takie opisy tu bedziemy zasadzać....
no to ja Cie dopadają hemoroidy to nie dobrze....to może lec do gina niech Ci jakąś maść na nie da....bo potem będziesz sie męczyć jak sie rozkęcą...albo zapytaj się w aptece co możesz stosować....bo nie ma co bagatelizować....

a o jakim czopku mówisz....może sobie kupię...bo nie wytrzymam dłużej....ale to chyba tak tylko sporadycznie można stosować, co?
i jak to działa...bo ja hmmmm chodzę do pracy...to jak sobie go zapodam na noc...to kiedy mogę sie rezultatów spodziewać?
 
reklama
Joll - po pierwsze nie przepraszaj...nie takie opisy tu bedziemy zasadzać....
no to ja Cie dopadają hemoroidy to nie dobrze....to może lec do gina niech Ci jakąś maść na nie da....bo potem będziesz sie męczyć jak sie rozkęcą...albo zapytaj się w aptece co możesz stosować....bo nie ma co bagatelizować....

a o jakim czopku mówisz....może sobie kupię...bo nie wytrzymam dłużej....ale to chyba tak tylko sporadycznie można stosować, co?
i jak to działa...bo ja hmmmm chodzę do pracy...to jak sobie go zapodam na noc...to kiedy mogę sie rezultatów spodziewać?

...czopki glicerynowe...działanie niemal natychmiastowe, tzn u mnie po 10-15min ...poszło jak po maśle;)
nie wiem, jak często można je stosować, ale u mnie jak wczoraj pomógł, do tego duużo kompotu ze śliwek, dwie kromki pumpernikla i kiszone ogórki, to dzisiaj poszło duużo lżej

AMERIE, ten Dicoman to na zaparcia, czy hemo?

a teraz z innej beczki...\
...po paru dniach mięsnych, a właściwie po tygodniu wieprzowo-kurczaczym,
dzisiaj kurczaka nie przełknę i zupka pozostanie tylko wege, a wrzuciłam do gara wszystkie warzywa, które miałam pod ręką, więc i marchew, pietruchę, fasolkę szparagową, brokuł, por i małe słodkie pomidorki....zobaczymy co z tego wyjdzie, ale pachnie zachęcająco
 
Ostatnia edycja:
Do góry