reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

siedze w pracy i normalnie juz jestem zmeczona! czasami wolalabym byc na zwolnieniu..:( ciezko mi sie wstaje rano... i to ciagle bieganie do lazienki, ale szczegolnie w nocy bo w dzien nie jest tak zle. a jak jest u was dziewczyny ? wiekszocz pracuje czy siedzicie w domu?
 
reklama
Wiem o co Ci chodzi. Ja dziś ledwo siedzę w pracy, wszyscy mnie do domu wyganiali ale co ja bym tam robiła- mój tata miał operację od 10 rano. Przed chwilą zwieźli go już z bloku. Pracuję do 16 i lecę od razu do szpitala.
 
siedze w pracy i normalnie juz jestem zmeczona! czasami wolalabym byc na zwolnieniu..:( ciezko mi sie wstaje rano... i to ciagle bieganie do lazienki, ale szczegolnie w nocy bo w dzien nie jest tak zle. a jak jest u was dziewczyny ? wiekszocz pracuje czy siedzicie w domu?

ja z powodu nienajlepszych początków ciąży jestem na l4

a tak w ogóle to naszła mnie ochota na kapuśniaczek, a że mam kapustę kiszoną, to szukam właśnie przepisu w necie ;)
 
Wiem o co Ci chodzi. Ja dziś ledwo siedzę w pracy, wszyscy mnie do domu wyganiali ale co ja bym tam robiła- mój tata miał operację od 10 rano. Przed chwilą zwieźli go już z bloku. Pracuję do 16 i lecę od razu do szpitala.

Daj znać jak się tata czuje :tak:


Hej kobitki

Ja juz po spotkeniu z kruszynka, która ma sie świetnie i machała do mnie wszystkimi konczynami::)

Teraz lece jesc bom głodna jak wilk

Super :-)
 
Czesc dziewczyny!!

chetnie do was dolacze. jestem w 12 tc i baaardzo sie z tego ciesze. a jasze bardziej z tego ze nie mam zadnych nudnosci. poza tym chce mi sie jesc:)) ale... schudlam zamiast przytyc wiec sie nie martwie. najgorsze sa tylko zmiany nastroju...czepiam sie tego mojego meza o wszystko....

gratuluje wszystkim pozostałym ciezarnym :)


aaa.. i chyba to ja zostane tu sama do konca bo termin mam na 27 kwietnia :)

To tak jak ja:)

Czytam was dziewczyny już od pół godziny, próbuję nadrobić zaległości. Ja zalatana i zapracowana. Pogoda popsuła się i jest pochmurnie. teraz jestem w domku, coś przegryzę i pod kocyk. Nie cierpię zimna. Pozdrawiam was wszystkie no i witam nowe kwietniowe:)
 
pilanka ja pracuję na dwa etaty (za koleżankę która jest na macierzyńskim do listopada), czuję się dobrze i nie wyobrażam sobie siedzieć w domu!! Teraz mnie to trochę męczy ale to jeszcze dwa tygodnie i będzie lżej.

anawoj trzymam kciuki aby rozmowa poskutkowała!
 
Jola24- gratuluje miłego spotkania z kruszynką :)
Merdiderka - Trzymam kciuki za Tatę !!
Pilanka - Ja jestem na zwolnieniu, bo miałam kłopoty z ciążą na początku. Teraz z kolei zastanawiam się czy wrócić do pracy. Choć naprawdę zastanawiam się jak sobie dam radę. Praca stojąca.

Wróciłam niedawno z zakupów i teraz najadłam się kanapek z pasta z makreli. No i mam zgagę :) Ale warto było, pasta pychota. A na tę zgagę mam ochotę zjeść delicję :) Buźka .
 
reklama
Do góry