reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Aneczka- wg mojej mamy jak dzieci śpią w wózku to im ciepło jak by płakały to by było zimno. nie wiem czy to prawda ale mam nadzieję że tak. z obiadem sama jestem zdziwiona że już jest :-D:-D
 
reklama
witam
U nas pampersy zielone sprawdzają się znakomicie, jak już pisałam wytrzymują całą noc. W sumie żadnych innych nie używaliśmy, jedynie z chusteczkami eksperymentuje, używam dada i jestem zadowolona bo są miękkie, odpowiednio mokre i nie mają drażniącego zapachu.

Dobrze, że Was odnalazłam, w końcu mam kogo zapytać o dietę dzidziową. Ja póki co karmię piersią, rano kaszka(tata daje łyżeczką, bo mama jest w pracy:-() około14 obiadek ze słoiczka, o 17 jakiś owoc. Między czasie cycuś. Jeszcze niedawno mała przesypiała całą noc, ale odkąd wróciłam do pracy budzi się 2, 3 razy w nocy i mnie cmoka.
Czytam to Wasze dzieciaczki już chrupki, ciasteczka, też myślałam żeby jakiegoś flipsa dać Amelce ale u nas zębów nie ma. Myślicie że poradzi sobie bez ząbków? Powinny się rozpuścić?
Aneczkaa, Nati- moja niby śpi w łóżeczku, ładnie sama zasypia punkt 19.30:-) ale jak się obudzi w nocy to biorę ją do łóżka i często zasnę i nie odłożę na "miejsce" Amelka niby śpi spokojnie ale ma szeroko rozłożone ręce i dla mnie mało miejsca zostaje. Raz na jakiś czas budzi się w środku nocy i czołga po mamusi i tatusiu:-) i ćwiczy nową umiejętność jaką jest stanie(mamy łóżko bezpośrednio przy łóżeczku)

Trochę Was tu jest trochę minie zanim zacznę kojarzyć. Pozdrawiam serdecznie Wszystkie bez wyjątku
 
Dzień dobry :-D
Baby i jak, żyjesz? :-D

Nati
moja też uwielbia spać w zimnie. Wychodzę z założenia, że skoro nie choruje (tfu, tfu), tzn, że jej dobrze :-)
Aneczka zazdroszczę teściowej kucharki ;-)
iryska moja miała wcześnie ząbki, bo pierwszy pojawił się tydzień przed ukończeniem 5 mies., więc jak zaczęłam jej dawać do rączki, to już miała czym gryźć. Ale bez ząbków nawet lepiej, bo będzie sobie melała, a nie odgryzie dużych kawałków. Moja jak jej coś tam, to zaraz połowę odgryzie i aż się zapycha. Moim zdaniem Amelka na pewno sobie poradzi.

U nas -14 i póki co chyba się wstrzymam z wyjściem, bo jak mi zaśnie, to 2 godz będzie znowu spała, a to już by było chyba przegięcie ;-) Mała zaczęła mi chodzić przy meblach i teraz to już jest masakra ;-) Jeszcze nic nie zrobiłam dzisiaj, bo caly czas muszę ją mieć na oku. Podoba jej się wszystko, co niedozwolone :-D Ciekawe po kim to ma :-D
Miłej niedzieli :-)
 
Witajcie!
Dopiero wstalam a tu niektore juz obiad maja zrobiony! Wow.
No ale ja po nocce w pracy. Zaraz sie zbieramy i jedziemy do Bydgoszczy, po moja starsza, do babci- jutro wracamy.
Ja tez musze sprobowac z ta siateczka, moze dzieki temnu sie troche nauczy i oprocz tego bede dawala do raczki, no ale moj Piotrus ma juz zebacze, wiec moglby juz cos tam gryzc, leniuszek.
Chyba trzeba sie odrobine spakowac i powoli sie zbierac, bo to 4-5h drogi. Milej niedzieli kochane!
 
my po spacerku jakoś cieplej mi bylo i aż wstyd się przyznać popłakałam się przy książce. jakoś do młodości zatęskniłam i do pierwszych miłości :-)

byłyśmy 1,5 godziny :)
 
Nati, ja tam często płaczę przy książkach i filmach ;-)Żaden wstyd :-)
U nas zrobiło się cieplej, więc też pewnie będziemy musiały wyjść, bo Mała marudna, tylko chwilę spała. Tylko,że przed chwilą włosy umyłam, więc na razie nici z wyjścia.
 
co do pampków nocnych: u nas podobnie Pampers 4 active baby (miałam kiedyś 4+ i nie widzę najmniejszej różnicy z 4) i albo starcza albo przebieramy raz w nocy, tj. najczęściej mąż gdy ja karmię żeby nie rozbudzać Młodego - jak się rozbudzi to bawi się nawet z godzinę skacząc po nas, gadając, wkładając nam palce do oczu, ust, uszy itp. No i próbując namolnie przeleźć przez któreś z nas i spaść z łóżka na podłogę. Wczoraj np. skakał od 5-5.45.
W też pampki 4 na zmianę z dadą (zwłaszcza jak czuję że niedługo będzie kupka), a chusteczki też z dady lubimy.

Młody zaczyna chodzić wokół łóżka :-D
 
chusteczek to ja już dobre pół roku nie używam. jak jest kupa to albo chusteczkami z rosmana dla dzieci ( takie wyciągane) a jak jest duża to pod kran myje pupe i tyle
 
nati_k-na "jeźdźcu miedzianym" się popłakałaś? Cudowna książka-ja wszystkie 3 części przeczytałam jak byłam w ciąży:-)Co za miłość, muszę wrócić do tej książki koniecznie.

Ja od wtorku nie wychodzę z małą na spacerki bo dopadła ją pierwsza z życiu choroba-zapalenie krtani, całe szczęście na syropkach się skończyło. Hmmm myślicie że po chorobie w taki mróz mogę na chwilę wyjść na spacerek?
 
reklama
Iryska- tak na Jeźdźcu się popłakałam. jak w szpitalu jest Tatiana i przychodzi pijany Alexander. jakoś mi się smutno zrobiło zatęskniłam za młodością i pierwszymi miłościami, dotykami itp.
jak nie wieje i ciepło malutką ubierzesz to ja bym wyszła. tylko przypominam ja po 2 godziny nawet 2 razy dziennie chodzę hahahaha. o widze trójmiasto. skąd dokładnie???
A Beatka- tak tylko zalogowani widzą zdjęcia. wiem to bo jak jestem u teściów i się nie zaloguje to zdjęć nie widzę
 
Ostatnia edycja:
Do góry