reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja jestem za tępa na obsługę neta w komórce..

My po zakupach - wyprz już niemal koniec ale poajace do spania upolowane :-) dla młodego lego ninjago nie był, aż się biedak popłakał ale w pasagu jest sklep z zabawkami i tam sobie kupił. Szczęśliwy jak nie wiem|! Laurki narysował, Mila dostała ze żłobk też piękne laurki i z kalendarzem do teściówki lecimy :-)

P.S. Stary drugie tydzień na diecie, waga w dół leci, ogląda wszystko i liczy kalorię i wkurza.. obym go nie ubiła..

Do wieczorka kwieciste!!
 
reklama
Aneczka- nawet mężowi nie mówiłam, ma teraz nocki ogólnie jest nerwowy, darowałam już mu nastepnych nerwów. Wie tylko że nie odbiera telefonu i nie zamierzam tam przychodzić. No normalnie jak do obcej do mnie mówi. no ale jak mówiłam jakoś mi tym razem obojetne to.
a sen cudny :-)

my też do tesco idziemy teraz. po rybkę :-)
 
ale cisza i tu i w domu. M wściekły na matkę chociaż nic nie wie. ale jest zły że nie dzwoni i nie pyta jak Asia i że nie przychodzi. ok jak miała sama rodziców na głowie to jeszcze ją każdy żałował ale teraz przyjechała teściowej siostra i jeszcze Ukrainkę na 8 godz ma. no sorry.
M chce jutro do taty jechać ja powiedziałam jedziesz sam z Asia lub tata tu. chyba powinnam mu powiedzieć że matka obrażona.
 
Witam z rana
tak jak przepuszczałam, wczoraj cały dzień miałam możliwość dawania cyca i miała go więcej i od razu noc lepsza 2 pobudki tylko.
rano przyszedł M i mu powiedziałam o matce, wściekł się i chciał iść po piwo no ale zasnął na szczęście. Więc do teścia nie jedziemy tylko zadzwonie i go do nas zaproszę. Chyba że po przebudzeniu m zmieni zdanie to sam pojedzie ale bez nas,
dzisiaj na obiad zrazy ale nie wiem jaka zupa nie mam planu na zupe, może ogórkowa?? pasuje do zrazów?? chyba tak.
w końcu koniec nocek więc może mi sie uda porządniej posprzątać a nie tak tylko z cichacza.
 
czesc, babeczki :)

aneczka,
super sen. haha na katamaranie.. :D chcialabym, glownie nie miec choroby morskiej, bo nie moge na niczym plywac ;)

nati
, a co to za akcja z tym mailem? bo ja nie w temacie? co ty jej wyslalas? i za co ona sie wsciekla?

Boliwia,
no to by sie zgadzalo z tymi tabelkami, w koncu 7tyg a 9 miesiecy to duza roznica i norma igE rosnie z wiekiem przeciez :) zreszta niewazne, pojde do lekarza i spytam, moze zdiagnozuje porzadnie. przejde sie tez do dermatologa z jego buzia.

my wczoraj mielismy wyjatkowo aktywny dzien, a dzis kolejny ;) u nas jak zwykle, weekend musi byc na wysokich obrotach!! zatem wczoraj bylismy: u dentysty z chlopakami pierwszy raz, wizyta adaptacyjna (Maks ma 3 zaatakowane przez prochnice zabki :-( a Filip ani jednego, lekarka pochwalila, ze dawno takich slicznych nie widziala, ale zeby nie bylo za dobrze, to ma jakas wade zgryzu!!! jak mi pokazala to dopiero zwrocilam uwage, ze faktycznie nie przylegaja do siebie zeby, a jezyk miedzy zebami trzyma!! musimy isc do ortodonty).

potem bylismy u babci w hurtowni z kwiatkami :) chlopcy oczywiscie dostali fanty od babci ;) bosszzzz jakiez to mietkie serca wszyscy mamy.. no a potem - uwaga uwaga :D bylismy znienacka NA BASENIE :DDD pierwszy raz z Felkiem :D od wakacji nie bylismy wcale ;) po prostu taka radoche chlopcy mieli, ze serce roscie, hehe. bylismy dopiero o 18 ;) z moimi rodzicami, siostra z mezem i jeszcze z tego meza bratem, no 8 osob + moje dzieci ;) hehehe, siostra i jej szwagierka z brzuszkami ;) takze wesolo bylo. dla Trojmiastek - bylismy w Marinie w Sopocie (hotel Novotel), moim zdaniem nawet fajniej niz w Aquaparku, tak kameralniej, duuuuzy brodzik 40cm dla dzieci, mocno odgrodzony od 'doroslej' czesci. nie bylo zadnych zjezdzalni itp, ale moje dzieci szalaly bez zadnych zabawek 2h z hakiem, grzalismy sie w saunie, jak zmarzlismy, fajne lezaki wkolo drewniane itp. naprawde fajowo. moj tata wykupil karnet na grouponie za jakies smieszne pieniadze i zastanawiam sie, czy sama tez nie kupie. za tydzien idziemy znowu, a moze w tygodniu jeszcze, zeby ten karnet wykorzystac ;-)
 

Załączniki

  • basen.jpg
    basen.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 46
Aenye- dawno temu napisałam meila teściowej żeby nie traktowała Asi jak lalki itp. no i go teraz przeczytała. mam to gdzies i tyle. A z basenem super a sa takie warunki jak w aqaparku ze sobie sama poradze??
 
aneczkaaa sen boski! płakałam ze śmiechu, zwłaszcza z karaluchów i nocnego kąpania Tysi, żeby ją uspokoić :-D
dranissimo nie wiem, jak to jest z tym moim mlekiem, ale mam :tak: jak karmię Tysię wieczorem to normalnie z drugiego cyca kapie, więc wkladki nadal noszę. Gorzej jest w nocy, jak mnie wyeksploatuje... ;-)
nati mi się wydaje, że teściówka dopiero teraz przeczytała mail... i się obraziła...

u rodziców ok, kalendarz bardzo się im podobal :-) teraz mają Martynkę na każdy miesiąc ;-)
Chyba potwierdziły się moje przypuszczenia co do snu Tysi w dzień... założę się, że teściowa daje jej dużo spać... otóz i wczoraj, i dzisiaj mimo porannego snu 1,5 h, marudzenie, tarcie oczek itd. już koło południa... wyglądało to tak, jakby byla mega spiąca... i dziwić sie, że mamy potem kiepskie noce :dry:
I pochwalę się- Tysia zaczeła sama siadać (do tej pory siedziała, jak ją posadziłam), ale uwaga, uwaga: z leżenia na brzuszku! Leży na brzuszku, podkurcza nózki jak do raczkowania i siada ;-) moja zdolna bestia!
 
reklama
Mitaginka może załóż zeszyt obserwacji dla Tysi, powiedz,że lekarka kazała, ja taki prowadziłam jakiś czas dla Natki, a w nim sen, jedzenie itp, może będzie prawdę pisała,albo zacznie robić po waszemu
 
Do góry