reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Aenye- Ty o 18 już na bb ja ledwo do domu o 18 weszłam i dopiero teraz mam czas na bb. :)
Aneczka- dziękuje bardzo, no latem mężowi po piwo to jedyne moje momenty bez małej. hahahahah

My po spotkanku :-), jeszcze do siostry weszłam no i po 18 w domu :-), ledwo patrze na oczy zaraz idziemy spać,
 
reklama
No witam wieczorową porą!

Ja nie w temacie bo Mila alergikiem nie jest a przynajmniej taką mam nadzieję... współczuję dziewczyny... a boliwia – czy można powoli wprowadzać niektóre produkty czy ona już musi mieć je wyeliminowane?? i co ma karmienie piersią do alergi?? ja jakaś nie w temacie


eywa - a w nocy robisz małej mleko?? I ładnie z butli pije??


Moja Mila jak zwykle w żłobku kupczaka walnęła bo w przebranych rzeczach do domu wróciła. W domu jak na przykładnego dziecia kupy nie było! Gwiazda pomarudziła, pośmiała się, zrobiła syf w zabawkach po czym wykąpana a, nakarmiona padła jak Franka buty. Wieczorem zadzwoniła teściowa do Seby z życzeniami imieninowymi.. wyrodni rodzice zapomnieli.. młody ten fakt wykorzystał i prezentu się domaga. Może jutro przejdę się z nim do tesco bo w gazetce jeszcze wyprzedaż rzeczy jest a bodziaki i pajace by się przydały.. zależy czy małżon użyczy mi swoją kartę bankomatową. Czytam demoty i mam weekendowy relax!


W czym Wasze maluchy sypiają?? Bo ja cały czas na pampka tylko pajac bawełniany..
 
Aneczka- jeszcze kilka dni temu tylko body ale się ROZkopywała więc teraz w pajacu bawełnianym lub tym cieplejszym zależy od mojego widzi misie tj który wezmę to jest
 
Aneczkaaa u nas bodziak na krotki cieńki pod pajaca, ale ona śpi wiecznie odkryta;) a Sebie będziesz bodziaki kupować???:-)tak napisałaś jakby;))) mnie powiem szczerze celebrowanie imienin u dzieci się nie podoba, ja rozumiem ,ze rodzice i dziadkowie np pamiętają, cosik moga kupić, pójść na lody czy cuś, ale np brata córka,lat 8 od miesiace wszytskim przypomina jak to ona ma imieniny niedługo,co by nikt nie zapomniał i nie ważył się nie przyjść ,albo prezentu nie dać...tkie rozpuszczone to dziecie pod tym wględem, komunia w tym roku i też tyllko myśli co tu chcieć, telefon dotykowy, laptopa czy co..jakby list do mikołaja pisała, a ja chrzestna:szok:

edit a mleko pije tylko w nocy w zasadzie, 2 razy, coraz mniej,ale 2 razy ciągle, dziś najpier 80 ,potem 50ml
 
aneczkaaa Tysiula też pajac :tak:do spania ma się rozumieć :-D
M. znów ma szkolenie w Warszawie, chyba nie muszę pisać, że jestem wkurzona :-p
jutro chyba pojedziemy do moich rodziców na weekend, w końcu dzień babci i dziadka :-) a teściowie niech czekają do poniedziałku :-p
 
Witam wieczorkiem,

Eywa, czy zasypia z cycem w buzi? Tak pół na pół. Czasami napije się, później odwraca się, kula i kula, aż zaśnie. A innym razem z cycem w buzi. W nocy zawsze z cycem. Ale gdybym ją odłożyła wieczorem po nakarmieniu do łóżeczka, to byłby niezły cyrk ;-)
I co, zastanawiałaś się, co kupisz tak wymagającej chrześniaczce? Ja nie wiem, gdzie te czasy, gdzie człowiek się z wszystkiego cieszył. Co do imienin, podzielam Twoje zdanie. U nas się tylko urodziny dzieci obchodziło i tak też zamierzam zrobić. Choć mój mąż też z tych świętujących wszystko.
Mitaginko, dziękuję :* Może zaproś sobie jakąś kumpelę na wieczór, jak M. wyjedzie? Karmi, ciekawy film i babskie pogaduchy :-)
Aneczkaaa bodziak z krótkim rękawem i cieńki pajacyk. Przykrywam cienką kołderką, ale i tak całą noc jest odkryta. Mamy najczęściej niecałe 20 stopni w nocy, czasami 19.
A co do alergii, to mleko matki zawiera przeciwciała, które chronią dziecko przed rozwojem alergii.
Aenye, przed chwilą odszukałam wyniki Małej. Miała je robione w 7 tygodniu życia.
Wynik: IgE całkowite 18,1 IU/ml. Pod spodem lekarka napisała mi długopisem, że norma na ten tydzień życia wynosi: do 2,8). Eozynofilia- 224, ale tutaj jaka norma nie wiem.

Jakoś udało mi się uśpić Małą. M. kima w fotelu, a ja do kompa. Zaraz usiądę do tej roczkowej prezentacji. Muszę przyznać, że fajnie się zapowiada :-)Stwierdzam, że moje dziecko ma ADHD ;-)Ani minuty nie usiedzi w spokoju. Ciekawe po kim to ma;-)Nauczyła się dzisiaj kiwać głową "nie" jak czegoś nie chce. W ogóle miałam zacząć jej podawać tran, z racji tego, że nie je ryb u jakoś nie miałam sumienia jak sama go spróbowałam. Ale dałam już drugi dzień jej z literatki takiej sztywnej i dziecko happy- upominała się o jeszcze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boliwia, a czemu nie chcesz dawac tranu? Ja pamietam, jak bylam mala to Rodzice nam dawali. Ohydne to bylo, jak nie wiem co, ale Mama nikomu nie przepuscila, wypic bylo trzeba ;-) Smak ma kiepski, ale zdrowy jest. Tez kupilam, ale tak sie zastanawiam, czy takim maluchom to mozna w ogole?? Moja zwyklego wapna [o smaku bananowym, tak apropo] nie chce wypic, a co mowic taki tran!?

eywa, oj, ja bym sie bala takiej chrzestnicy ;-) A wymagania z wiekiem rosna... :szok::angry: A jak "liczycie" imieniny? Pierwsze po urodzeniu?

Co do cyckania, to ja tez jestem SMOCZKIEM!!! :baffled: Ale jak dam rade to tez chce do roczku karmic... mitaginka, a Ty masz jeszcze pokarm? Jak to u Ciebie wyglada? Bo przeciez w ciagu dnia juz nie karmisz...?
 
Do góry