reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginka nie czytałam wszystkiego ale akurat Twój post widziałam ;-) wklejam zdjęcie Julka :
julek.jpg

nati akcja z parówką niezła! A nic jej nie było??
 
reklama
kozica Julek i Tysia mogą zostać parą ;-) podobnie kombinują :-D
aneczkaaa powodzenia w kupowaniu ospy na allegro :-D:-D
a co do podłogi to moje codzienne mycie trwa od soboty, a jak długo potrwa to nie wiem :-D póki co daję radę

Szefowa była, nowości żadnych, tylko ciągłe zmiany na gorsze, obcięcia premii itd. :confused:
Ech, aż nie chce się gadać ;-)
boliwia buziaki dla Oliwki!!!
 
jak Dżoana zęby ma to niech memła!!

mitaginka - to witaj w klubie pogarszającej się pensji.. jak zobaczę lutową na koncie to zawał przejdę.. a umowę na lidera przedłużyli czy czekają na koniec stycznia?
 
jak Dżoana zęby ma to niech memła!!

mitaginka - to witaj w klubie pogarszającej się pensji.. jak zobaczę lutową na koncie to zawał przejdę.. a umowę na lidera przedłużyli czy czekają na koniec stycznia?

no właśnie o aneksie nie było dzisiaj mowy...
przyszły obcięcia premii i np. tej lasce, z którą zostałam teraz sama, muszę obciąć 500 pln premii i dać upomnienie pisemne za jakieś błędy :dry: i jak mam ją po takim czymś zmotywować, żeby chciala walczyć o zrobienie planow, które w styczniu są w czarnej d...?
 
no nie zazdroszczę takich rozmów.. to jest minus liderowania.. ale decyzja wyższych. U mnie w pracy dziś było zebranie z różnych kanałów i każdy wypowiadał się co mu się nie podoba w pracy - chcą ulepszyć system. Debatowali przeszło 5 godzin i facet od motywacji w szoku ile mamy problemów. Laska od nas z grupy jako przedstawiciel walczyła jak lwica!!
 
reklama
Do góry