reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

przeczytałam dzisiaj że 9-cio miesięczne dziecko rozumie
"daj" jasne hahahaha chyba że rozumie ale jest niegrzeczna i nie chce mi oddac pilota
 
reklama
Aneczka bidulki dziś dzieciaczki Twoje, oby nie rota i oby młody szybko wyzdrowiał
Nati moja gwiazda na razie super reaguje na wszelkie "nie wolno", czasem po chwili próbuje dalej patrząc na moją reakcję,ale powtórzę i odpuszcza
Ducha to gdzie ty jestes,że tylko 100km?
Baby super klawiatura
gwiazda znów na jednej krótkiej drzemce:sorry2:
 
Aneczka- tak na pewno o to chodzi :-D:-D
Eywa- moja na "nununu" i "nie wolno" rozumie tak że jak mama patrzy to sie puszcze kabelki albo bierze w zęby i szybko ucieka pod stół :-D:-D
 
a moja teściowa chyba kłamie :confused:
niby w ciągu dnia Tysia śpi max 2 razy po godzinie, dzisija np. spała niby rano i potem od wpól do drugiej do drugiej piętnaście... dziwne, zwłaszcza, że teraz wcale nie zamierza spać, wcale nie wygląda na senną... prosiliśmy ją (teściową), żeby nie pozwalała małej spac np o 17, bo potem nam zasypia o 22-23 i budzi sie np. o 4 i nie chce spać, ale mam wrażenie, że teściowa nadal pozwala jej dużo spać a nam po prostu ściemnia :dry:
w pracy zapierdziel
wczoraj o 23 (kladłam się akurat i jeszcze zerknęłam na telefon służbowy) dowiedziałam się, że jedna z moich doradczyń skręciła rekę i ma l4 do końca miesiąca... kiepsko, bo zostałam sama z inną doradczynią i muszę do końca stycznia siedzieć w pracy na obsłudze klienta od 8:30 do 17:30 + pół godz jak trzeba robić bankomat lub wpłatomat :dry: za nadgodziny oczywiście nikt mi nie zapłaci... no więc wróciłam dzisiaj o 18:00, szybko zjadłam, M. pojechal odwieźć teściową, ja bawiłam sie z Tysią, wrócił o 19, ja na kolana i mycie podłóg (teraz jak Tysia mobilna to obiecałam sobie, że codziennie będę szorować powierzchnie płaskie :-D), potem kąpiel małej, no i liczyłam, że szybko zaśnie, a tu zonk. M. z nią siedzi, a ja wskoczylam na bb, a miałam robić kolację :-p
 
Mąż śpi mała wariuje teraz aktualnie wyjmuje słomki z opakowanie każdą po kolei a jest ich 200 to trochę czasu jej to zajmie hahahahahahaa a mi mi się chce spać :(
 
Mitaginka różnie to bywa z dziećmi, niekoniecznie teściowa kłamie, moja miała dni,ze potrafiła po 2 godzinnej drzemce wytzrymać 2 godziny i znowu spać:szok:i to było przy mnie...a teraz 2 dni ma jedną półgodzinną drzemkę i wieczorem wcale nie pada, a jeszcze w inny dzień wstała o 19 z drzemki 2 godzinnej i o 21 już poszła spać, a czasem po drzemce o 15 nie chce o 21 ..różnie bywa...
 
nic nie napisałyście :-(
Asia zasnęła za chwilkę i tylko 2 pobudki :-) (2 i 4) no ale od 6 nie śpi.
w sumie zazwyczaj sa 3 ( ominęła ta o 24) no ale ja juz przestałam sie budzić co godz i sprawdzać czy oddycha więc jestem coraz bardziej wyspana :-)
zaraz idziemy zważyć i zmierzyć klopsa i pierwszy raz m z nami idzie :)
 
moja gwiazda chciała dziś wstać o 5 :szok: - nie pozwoliłam, to stałam się na pół godziny ofiarą przemocy łóżkowej ;-) bo Adaś próbował mi wsadzać palce do oczu, ucha, ust - czyli standard - ale potem pospaliśmy ja do 7 a on do 8 :-D. A jak mi nie może zasnąć wieczorem gdy my już chcemy spać to po prostu bierzemy go do nas - i zasypiamy we trójkę, a potem Adaśka przekładam do jego łóżeczka.
Ciekawe kiedy on zrozumie, co oznacza "nie jedz tego" ;-)
 
reklama
hej, dziewuszki :D ale wy fajne jestescie!!!!!!! usmialam sie z Wami :-)) (przepraszam, ze tak wybiorczo pisze z duzej, wlasciwie moze w ogole przestane, zeby nikt sie nie poczul urazony, jak w ferworze oleje i nie napisze z duzej zwracajac sie do ktorejs ;) buzia dla wszystkich, wiecie, ze to z lenistwa badz niemyslenia ;) )

Aneczko
- usmialam sie z twojej tesciowej bezzebnej :DDDD uwielbiam cie. a maly z siurakiem biedny... u nas raz bylo u Masia cos takiego, ze mu spuchl z jednej strony, dotknac nie szlo, ajjjj. mielismy podwiazywac (plaster) do gory i rivanolem smarowac (masc). ale to nie bylo zapalenie cewki, tylko nie wiem, stan zapalny jakis. na wakacjach bylismy i latal na golasa cale dnie, wiec pewnie cos mu tam wlazlo czy co.. albo sie podraznil.
a a propos dziecka mojego - szybko mi sie nie zachce, mlody jest spryciarz i co jakis czas, zeby nie bylo za kolorowo i zebym sie nie przyzwyczaila, robi akcje przypominajaca czasy wermachtu i pobudki funduje co pol godz albo czesciej, jak tej nocy :D (zeby, cos nurofen slabo dzialal, tzn krotko, o 3 maly jeczal juz okrutnie.. dop o 5 olsnilo mnie, ze moge podac paracetamol przeciez i zasnal spokojniej. a budzil sie z krzykiem histerycznym, wyciem okrutnym i rzucaniem sie w rekach i po lozku. bolalo bidaka.. a widze, ze prawa dolna jedynka juz tez sie przebija powoli :( )

dzieki za opinie dot. niekapkow :-) bede korzystac, jak sie nie sprawdza te, co mam!

baby - (wlasnie napisalam twojego nicka, sorx, Twojego :D abby :D haha) no otworzylas mi oczy, czuje sie jak kretyn :D specjalnie jeszcze w ciazy kupowalam butle avent z takim ustnikiem dodatkowym, i z raczkami :DDD n mam!!! dzis bede probowac :D dzieki!

nati,
szok z tymi zebami malej :D ile ona juz ma, haha, moi (sprawdzilam na foto) jak mieli poltora roku to MOZE mieli po 4 zeby :D

Bachucha,
swietne z ta przemoca lozkowa :D heheheh. moj tez jest okrutny oprawca, aktywista w programie zero tolerancji dla spiochow!!!

my dzis z mezem jedziemy na zakupy :) musze dokupic chlopcom jakies regaly na zabawki, bo maja za duzo i nie maja gdzie ukladac.. masakra.

a a propos rozpieszczania: maz pyta, patrzac na SPRZATNIETY juz pokoj, gdzie czesc zabawek lezy ulozona na podlodze, zajmujac wszystkie wolne miejsca pod scianami: "nie uwazasz, ze mlodzi maja za duzo zabawek?" ja "nie, maja za malo polek i pojemnikow" :DDD prawda? hahahaha
w koncu mamy 3 synow i jeden maly pokoj dziecinny!!! i raptem jeden regal na zabawki! no bez jaj.
 
Do góry