reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dranissimo- a nie masz w pl od kogo pożyczyć??? a może jednak kup al już w PL bo u nas może nie jakiś supr hiper ale byle był to i za 100zł kupisz
 
reklama
baby- a ile Adi zjadł kanapki?? bo moja 3/4 kromki z masłem i szyneczką. i sie zastanawiam czy to dużo czy mało. 1/3 zjadła gryząc całą kanapkę a 2/3 pokroiłam na takie miniusie kawałki i całe do buźki.
 
Nati róznie zjada, czasem całą kromeczkę a czasem tylko pół, ale biorąc pod uwagę, że ja zjadam na raz dwie nie jedząc całą noc a on zjada w nocy 2-3 razy i potem rano zjada śniadanko to uważam, że to całkiem nieźle, ja mu przeważnie kroję na małe kawałeczki i podaję po kawałeczku
 
ja sniadania to Asi rzadko daje bo je po obudzeniu a za 1,5 godz już idzie spać więc znowu cyc. wieczorem staram sie tez nie dawac ale teraz jadłam kanapkę to i jej dałam. a na objad była wołowinka pokrojona z lanymi kluseczkami i buraczkami. było super tylko długo nie mogła pogryźć mięsa i jeszcze pół godz po jedzeniu miała pełną buzie
 
Adi też z wołowiną sie najdłużej bawi :tak: ostatnio spał męzowi w chuście i jak sie obudził to dalej miał w buzi miesko :-Dhahhaha
ostatnio jedliśmy gulasz z kluskami śląskimi i dusiłam go specjalnie 3 godziny żeby mięsko się rozlatywało i juz było spoko :-)
jak Asi smakują buraczki? Adi uwielbia :)
 
generalnie uwielbia ale dzisiaj zrobiłam dość kwaśne i się śmiesznie krzywiła ale zjadła wszystko i szeroko otwierała buźkę. została mi na jutro wołowinkę to jutro jeszcze pogotuje żeby zmiękczyć bo dzisiaj to się w naszym rosole gotowała.
 
reklama
baby, ja w wawie, a tam tylko aerlingusy :/ No ale ciul

nati, niby moglabym Siorki zapytac, ale nie chce nikomu dupy zawracac, a kupowac nie bede, bo nie chce. Moja miescina jest mala, nie bede smigala niewiadomo gdzie, a jak cos to bede miala nosik i jak mi plecy nie pekna to tak Ja bede nosila :sorry2:

Moja tez lubi buraczki. Robilam Jej zupke to zjadla i nawet buzke otwierala, ze chce :-D


Jutro do pracy na caly dzien pomykam. A tak mi sie chce... :dry:
 
Do góry