reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam sie i ja
kolejna noc przespana tzn 4 pobudki ale wyraźnie tylko na cyca i spała do 8 :-), oczywiście od 3 do 6 na brzuchu w poprzek łóżka, jak tak dalej bedzie spać to jej 70 cm szerokości nie starczy. :-D:-D
nie wyobrażam sobie żeby do 3 lat spała w małym łóżeczku.
Aneczka- koniecznie zdjecia z jasełek poprosze no i w czapce!!! bo nie dałaś!!!! nie zapomnimy tak łatwo :-D:-D
 
Witam:)

Ajj jak ja bym chciała wannę :-( Tęskni mi się za kąpielą taką z pianą i dłuuugaśną. Ale nie wcisnę za nic wanny do mojej łazienki. Poza tym za 2-3 lata stąd uciekamy, więc nie ma sensu.

Aneczka, i co z pierścionkiem? Widocznie chudniesz, że Ci z palca pierścionek spadł ;)

eywa, wszystkiego najlepszego z okazji imienin :*

nati, a nie wypada Ci Asia górą z tego łóżka?

mitaginka, wytrzyma teściowa. Obiecała to niech słowa dotrzymuje. Do Świąt dużo nie zostało to wytrzymasz jej marudzenie a potem jej przejdzie. Albo z M pogadaj, co on na to. Może porozmawia ze swoją mamą.

Gaba mi spała do 7 :-):szok: Szokkk. Tzn od 4.30 marudziła, wierciła się, ale dało radę spać. Jejj, mogłaby tak mieć codziennie :)

A my wczoraj byliśmy na zakupach i Gaba jeździła w wózku zakupowym w tym siedzeniu dla dzieci i miała radochę.
Ale przeżyłam też masakrę. Bo byliśmy w tesco, i ja kilka lat temu mieszkałam obok tego tesco i często tam chodziłam na zakupy. I chodził za mną tam zboczeniec. Raz mnie przez wielki parking gonił i złapał za rękę i gadał jakieś obrzydliwe rzeczy. Potem szedł za mną od przystanku. Innym razem chodził za mną po sklepie. Kiedyś z siostrą robiłam zakupy i się do nas przyczepił aż ochronę wzywałam i uciekł. Jakaś laska z promocji mówiła, że go obczaja i że typ łazi i zaczepia laski z ciemnymi włosami :baffled: No ale się przeprowadziłam i miałam spokój. Potem jakoś nawet jak sama jeździłam tam na zakupy to go nie widziałam. No i wczoraj z M i z Gabą jestem na zakupach, patrzę a to ten zboczeniec :szok: Wiecie co, aż gęsią skórkę miałam. Przypomniał mi się ten strach jak mnie gonił po parkingu i gadał te rzeczy itp. Nie wiadomo, co takiemu może odwalić. Ale tym razem jakaś agresja we mnie wstąpiła i mówię do M, że zaraz to ja do niego podejdę i mu wywalę w twarz normalnie. Ale się powstrzymałam, bo to ja bym od ochrony oberwała za taką akcję :p Ale kurcze, że jeszcze nikt go nie złapał. Ja sama raz na policję dzwoniłam po tym jak mnie złapał za rękę i trzymał, ale powiedzieli, że nic mi nie zrobił, więc nie mogą zareagować :wściekła/y: To k**** mać miałam czekać aż mi coś zrobi? Co to za prawo mamy :wściekła/y:

Ale już sama do tesco nie pojadę, bo się boję. Niby kopać umiem, coś tam trenowałam, ale nie wiem czy bym nie zesztywniała nagle jakby mnie ktoś zaatakował.
 
cucumber- pewnie by górą wypadła ale nie zostaje sama w łóżeczku. w nocy śpi tak że łóżka są połączone, w dzień śpi na spacerze lub ze mną bo ja spie jak ona śpi.
 
Witajcie,
Nie odzywałam się, bo padł mi laptop. Nie działa, nie reaguje na nic. Normalnie się załamałam. Podczytuję Was cały czas w telefonie, ale pisać tam nie lubię za bardzo.
Mam mały problem i liczę na to, że mi pomożecie ;-)Muszę kupić coś na prezent dziewczynce prawie 3-letniej i nie mam pojęcia co. Chciałabym, żeby to było w granicach 70-80 zł. Błagam, rzućcie jakimś pomysłem, bo czas nagli. Aenye, możesz mi wrzucić linka do Waszych aukcji na allegro? Może Wy macie coś fajnego w tej cenie?
Miłego dzionka, mam nadzieję, że wkrótce będę mogła do Was wrócić :tak:
 
poczytałam wszystko ale nie wiem co komu miałam napisaĆ....
o nic spróbuję...

Nati fajne łózio :)

Mitaginko olej teściową, niech sobie gada a Ty i tak przychodź kiedy mozesz i już, powiedziała, ze sobie sama poradzi to nie sobie radzi:tak:

Aneczka jak pierścionek? znalazł się? jesuuu Ty jesteś taka zorganizowana, tzn. ja też jak mam dużo zajęć to wszystko ideolo, a jak mam luz to strasznie zamulam, jak Aenye :-D buziak Pati :-)

Aenye fajne takie uroczystości u maluchów i jak sie mogą popisać to super, potem takie dumne są i w ogóle, czadowo:-)

nie zgrałam jeszcze fotek ale moze uda mi sie dzisiaj, pamiętam o nich i na pewno będą
dzisiaj mamy na wizytacji kolesia z agencji która reprezentuje naszego landlorda więc sprzątałam, żeby ładnie było ;) bo się szykuję żeby go porządnie opier...ć za to czego jeszcze nie zrobili, kuźwa 2 mies prawie mieszkamy i nie mozna sie kilku rzeczy doprosić:angry: jak sie nie będzie miał do czego doczepić to sobie po nim pojadę ostro :evil::evil:
 
Cucu – no niezły zbok... szkoda że nie można nic mu zrobić.. chodzi i straszy kolejne dziewczyny a trauma na całe życie.. też miałam taką sytuację i aż żal że to się powtarza.. a widok Gaby w wózku sklepowym pewnie cudny!! Jakie te nasze bąble duże..

baby - powodzenia w negocjacjach i wywalcz co Twoje!!


Boliwia – jak dla 3-latki to wachlarz ogromny – mogą być jakieś kucyki, może być laptop edukacyjny, może być fajna gra (cała rodzina przynajmniej razem z dzieckiem czas spędzi), może być książeczka, lala z wóziem..


Młody po jasełkach a ja mega dumna! Mój narrator wykuł całą stronę A4 tekstu – miał najdłuższą rolę i tylko raz się pomylił. Pokazywał kto następny mówi i pomagała jak ktoś roli zapomniał. Zdjęcia są, filmy nagrane też. Przyszedł gwiazdor a młody na cały głoś „Przecież to Pan Sławek”! Taaa ale w brodatego jeszcze wierzy. Skończył się występ (ja się kawy napiłam i powcianałam słodkie) a on do mnie „A dostanę coś za taki piękny występ”. No przekupa mała.. Mówię że nie i pewnie gwiazdor widział występ i coś mu fajnego przyniesie. Konsekwencje ponoszę że za dużo dostawał. Taaaa ale duma rozsadzała i nieraz się łza w oku zakręciła..


młoda u babci cacy – dałam tam stare krzesełko z ikea po kumpeli i młoda zachwycona! I w tych kolczykach to sama słodycz...

P.S. pierścionka nadal brak :-(

lecimy ją kąpać, położyć spać i jestem ponownie!! No i zrzucę zdjęcia – nati – nie mam sumienia jej w czapce zrobić ale jutro rano specjalnie dla Ciebie się i ją poświęcę...
 
reklama
Do góry