reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Aeyne może Feluś poprostu takie ma kupy? oby nie było śluzu i nie były wodniste , może niepotrzebnie się zamartwiasz , ja bym nawet pediatrze kupe pokazała w razie wątpliwości, dziwne mi się wydawało jak w szpitalu kazali każdą pokazywać,ale chociaż nie zastanawiałam sie czy normalna czy nie

Aneczkaaa daj trochę powera;) mnie najbardziej spowalnia to,że małż na 10 do pracy chodzi i gnije w łóżku do 9, a my z nim w sumie, o ile Natka chce pognić trochę, jakoś dzień za dniem leci a nic nie robię:p

Nati fajnie,że małej się podoba

Baby gdzie zdjęcia?;)

u nas dziś goście , imieninki miałam, więc rodzice przyszli, poźniej ojciec mój ( drugą rodzinę ma) z siostrą, hardcore był już,bo mała na jednej drzemce dziś, która to pisała,że 2x40 min to taka masakra?? u nas święto jak jest tyle snu w dzień:)
 
troszkę nie wyraźne ale trudno ją w miejscu utrzymać
Zdjęcie0161.jpg
 
MamusiaDorusia – udam że nie przeczytałam że tyle ciast naraz zrobiłaś ;-)


eywa – mnie cholera bierze jak stary śpi w sobotę czy niedzielę do 9 a potem pół przytomny chodzi.. wiecznie zmęczony, niewyspany (jakby wstawał do Mini) dzisiaj spał z małą popołudniu.. dobrze że ją wykąpał i przeczytał bajkę młodemu.


Jutro Mila jedzie w nowym starym (po kuzynce) foteliku! Motaliśmy się jak go przymocować ale dało radę!


Eywa OLA I prawdopodobnie mitaginka i jaką jeszcze Olke mamy– WSZYSTKIEGO NAJ!!!!


nati – piękne to łózio!!!!! W szoku że tak szybko z łóżeczka wyrosła.. piękne!!


Mała wykapana, najedzona mm z kleikiem, cyce produkują naturalną mm na noc a ja idę do kąpieli gazetę czytać – a co – należy mi się!!
 
aneczkaaa dziekuje, dziekuję, ale ja imieninki mam w maju :-D
nati sto lat dla Asi!

ja padam, cąły dzień na systemie, ludzi pełno, brak czasu na zjedzenie, wypicie kawy- cokolwiek...
teraz relaks przy angry birds, a potem spać...

teściowa zaczyna się migać od opieki nad Tysią...ze ma teraz dużo obowiązków przed świętami i że nie może zostawać po godzinach, jak np. ja muszę zostać dłużej- tak ja dzisiaj, w czwartek i piątek... tylko ciekawe, co ja mam zrobić...:-(
 
mitaginka - co masz robić?? Robić swoje!! Babcia dziecia samego nie zostawi i poczeka. A małżon o której kończy?? A może na 1 dzień Tysię dać do niej do domu co?? Teściu też by ponosił i daliby radę zapewne

P.S. życzenia skopiuję na maj a dziś NAJ z okazji że zdowi wszyscy :-)

Jestem w szoku - wlazłam na fb mojej bratanicy i doznałam szoku!! Obliczyłam że dziewcze ma 19 lat i widziałam ją z alkoholem i papierosem :szok: gdzie to niewinne dziewcze :szok: A wredota mała była... teraz fajna laska.. jak ten czas leci - ale mam jeszcze jedną bratanicę która ma 8 lat i jest mega niewinna - tak mniemam :-) i 2 bratanków tak się brat postarał!!
Lecę do tej wanny bo nie dolezę..
 
aneczkaaa no, niani szukać nie mam kiedy... a przecież mówilismy jej kiedyś, że na pół etatu weźmiemy nianię, to nie- uparła się i koniec, a teraz jakieś półsłówka...że na nic nie ma czasu, że święta, urodziny teścia itd. No cóż...
 
Zdrówka dla Asienki i Niki :*** i Tysi spóźnione i Przemka i Marty i..??

Wiesz Mitaginka ja z jednej strony dlatego bym wolała nianię, bo kurcze , to absorbujące i naprawdę nie ma się na nic czasu, wiem,że z moją mamą będzie podobnie, tu super, bardzo chce,ale jednak będzie brakowało jej wolności...chociaż w sumie Natka będzie już większa jak do niej być może trafi, no ale Twoja teściowa sama tak chciała,więc nie ma co marudzić kurde...

Aneczka utonęła w tej wannie? o mamo,ja chce wanne! ja chce iść, poleżeć ,poczytać...aaaa
Zjadłam 2 czekoladki takie kwadratowe lodowe,pamiętacie z dzieciństwa??
a jutro ch i ostatnie zakupy mam nadzieję świąteczne, spożywka też, zostaną pierdoły...ale 2/3 dnia zejdzie
 
reklama
Kapiel trwała i trwała.. miodzie. Stary potem okupował kompa i poszła ziuziać. Dzisiaj jestem 15 minut wcześniej w pracy szok!! Mała w foteliku zadowolona i oczy jak 5 zł że coś nowego. Fajnie bo jak ją oddaje w żłobku to sama rączki wyciąga do cioć.. trochę spokojniejsza jestem.. młody ma lekką tremę przed jasełkami ale obiecał że będzie głośno, wolno i wyraźnie mówić abym była z niego dumna i żebym najgłośniej klaskała.. Mówi ma!!

Lecę pracować – do wieczora kwieciste!!!
 
Do góry