reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie dziewczyny,

ostatnie dwa dni czytam co tam naskrobałyście.
śledzę wasze losy cieszę się razem z wami i smucę...już myślałam,że wyczerpany limit tych strasznych dramatów na tym wątku...ech:((
U mnie fatalnie z samopoczuciem. Bardzo źle czuję się w mieszkaniu teściów, staram się uciekać, ale nie mogę wiecznie łazić gdzieś. Bunkruje się u koleżanek, ech...:( bardzo mi źle. Jejku a ten remont to dwa, trzy miesiące:szok:
 
reklama
Dziewczynki kochane jestem już po wizycie u innego gina,robił Usg i badał wziernikowo i powiedział że jest wszystko wporządku.Nie widzi żadnego uchylania się szyjki a tym bardziej skracania.Szyjka ma długość 3,5 cm i jest z nią jak najbardziej wszystko dobrze.Skróciła się o 3 mm od ostatniego Usg (już u niego robiłam Usg 3 D w 12 tygodniu) ale to jest normalne bo się macica rozciąga gdyż dziecko rośnie.
Dzisiaj po południu ide wyjaśnić z moją ginekolog prowadzącą mnie calą tą sytuacje.Lekarz specjalnie dla niej notatkę zrobił .
Ponadto z maleństwem wszystko ok ,rośnie jak na drożdżach .
Tyle nerwów straciłam i łez wylałam i naprawdę nigdy bym nie wzieła pod uwagę pomyłki lekarza .
Buziaczki szczęścia dla Wszystkich :-)
Dobrze, że się wszystko wyjaśniło. Tylko te lekarki dmuchając na zimne i każąc leżeć przy okazji też nas nieźle straszą i powodują te wątpliwości czy wszystko w porządku skoro takie zalecenia.

lenka -wspaniale wiesci!!! najwazniejsze,ze wszystko ok.ciesze sie z toba!!!:-)

margola - poczekaj do poniedzialku, u mnie tez sluzowato,skonsultujesz sie i bedzie wszystko dobrze:tak:

anawoj - jak zdrowko?

mala_mysz - najwazniejsze,ze nic sie nie stalo.zdrowka i duzo cierpliwosci...

cucumber - mnie tez czasami tu albo tam zaboli,przeskoczy...byle do kwietnia:-)

dziewczyny,dzisiaj jestem dumna z siebie...przezwyciezylam lenia i wysprzatalam cala chalupke "od gory do dolu".macie tez czasami takie dzionki pracusia????
oj tak, ja ostatnio miałam takie dni, że sprzątałam dużo. Ale to było po prostu dla zabicia czasu, bo czekałam na męża ;)

ojj tez mialam inne uplawy i swedzenie wiec jechalam po 2 dniach do gina pedem bo bym chyba od tego swedzenia orla wywinela, dostalam takze natamacyne:confused: i przeszlo po 3 dniach, uplawy teraz tez mam i to momentami takie ze mam wrazenie ze na siusialam. Lekarz widzial i po prostu niektore kobiety tak maja. a opstatnio jak mi luplo cos w prawym boku to wstac nie moglam polezalam chwile i przeszlo :-)
Upławy to i ja mam i ciągle latam sprawdzać co to. Za to mój mąż jak się przebieram wieczorem zauważa, że mam mokro i według niego ja po prostu ciągle chodzę podniecona :p Na nic moje tłumaczenia, że w ciąży tak jest :p

Witam kobietki

Miałam dziś wizytę... Wszystko jest w najlepszym porządeczku. Maluszek rośnie pięknie, serducho wali jak dzwon i chyba wyjątkowo ruchliwy, bo machał rączkami, kopał nóżkami-miałam wrażenie, że tańczy. Pan doktor zapoznał się z moimi badaniami prenatalnymi-bo robiłam je na własną rękę i stwierdził, że "piękna ciąża":-)(plaster miodu na moje serce).
Mam jednak małą infekcję i gin przepisał mi Pimafucin-brała któraś z Was? Nie znam tego leku...
Poza tym nie muszę już brać duphastonu...uff.......Ja też z tych "antylekowych".
Pytałam o witaminy, ale gin mówi, że nie trzeba, skoro wyniki ok. Mam za to jeść dużo kapusty kiszonej, zielonych warzyw... to naturalne witaminy...

A przed chwilą zamówiłam sobie nowy telefonik w erze i wynegocjowałam dla siebie nową, super korzystną ofertę. Hehe postraszysz, że odchodzisz z sieci i zupełnie inna gadka. Niby szantaż (to brzydko:zawstydzona/y:), ale skuteczny...:-)
Super, że wszystko w porządku :) Ja brałam Pimafucin już nie raz. Nienawidzę globulek ale te jeszcze jakoś znoszę. Fajne są, bo stosuje się je tylko przez 3 dni. No i nie brudzą bo są białego koloru. Kiedyś mialam takie żołte to była masakra.
 
Witajcie dziewczyny,

ostatnie dwa dni czytam co tam naskrobałyście.
śledzę wasze losy cieszę się razem z wami i smucę...już myślałam,że wyczerpany limit tych strasznych dramatów na tym wątku...ech:((
U mnie fatalnie z samopoczuciem. Bardzo źle czuję się w mieszkaniu teściów, staram się uciekać, ale nie mogę wiecznie łazić gdzieś. Bunkruje się u koleżanek, ech...:( bardzo mi źle. Jejku a ten remont to dwa, trzy miesiące:szok:
trzy miesiace?? o matko. Ja niecale 4 tyg mieszkalam u tesciow i mialam dosc. Po tyg corke i kota oddalam rodzicom tam im bylo lepiej tzn swobodniej, chociarz kot mieszkal w szafie ale dobrowolnie bo bal sie rodzicow psa. Po 3 tyg juz wolalam mieszkac w swoim mieszkaniu i nocowalismy na podlodze z psem, ku rozpaczy pana robotnika bo jak stwierdzil "robilismy balagan i musial po nas sprzatac", no ale po 2 nocach robotnik szybko skonczyl prace, wiec nasze nocowanie przyspieszylo nadwyraz wolnego ale za to solidnego robotnika.
 
Witam kobietki ;)
wstyd sie przyznac ale dawno mnie tu nie bylo.. :l
ale to tylko i wylacznie dlatego ze pracuuuuuje a pozniej.. pozniej to mi sie juz nie chce wcale iedziec ;P

pozdrawiam goraco :-)
 
a wlasnie co sie dzieje z
Aligator, Dzikuska, Amber?
Mitaginka- jak po badaniach??


szlak by to trafil, jak by mozna bylo przeklinac to .....................................................................

bylam z psem, nie dzialaja nasze piekne 2 nowe windy. przed ciaza to by mi to nie przeszkadzalo a teraz ledwo sie wczlapalam na 5 pietro, jeszcze swiatlo gaslo co chwile!!!!!!!
to se pogadalam szlak......
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)

lenka super wieści:-)czasem tak jest ze lepiej coś skonsultować z innym lekarzem.

krakowianka nie poszłam do pracy:zawstydzona/y: jakoś nie mogłam się zebrać, posprzątałam domek od rana a później już sił zabrakło. Pojadę w przyszłym tygodniu powiedzieć "cześć". Choć i tak planuję co jakiś czas wpadać z wizytą:-)

bachucha też tak mam w nocy:szok: dziś się taka zgrzana obudziłam, szybko kaloryfer skręcałam. A z mężem mamy zawsze konflikt o to:-Dja lubię jak jest przewietrzone, i trochę chłodniej a on jak strasznie ciepło:-D

Jutro lekarz.. strasznie się niecierpliwie, byle do 12;-)
 
Cześć kobietki!! Witam "stare" bywalczynie jak i nowe nie było mnie tu około 3-4tygodnie wogóle nie miałam weny na siedzenie na necie. Hip hip hurra!! Na szczęście nudności odpływają w zapomnienie i jest troszkę lepiej także mam nadzieje ze będziemy juz tylko cieszyc się naszymi odmiennymi stanami :) rosnę i rosnę powoli. Pozdrawiam wszystkie i mam nadzieje że będe cześiej zaglądać na nasze forum
 
Dopiero wróciłam, znów miałam szczęście do ponadgodzinnego opóźnienia. Ale badania ok :) na usg wszystko ładnie wyszło :) tylko serduszko chyba trochę za szybko bije 171 ud/min? Jak myślicie???? Teraz czekam na wyniki testu podwójnego. Kobieta, która pobierała mi krew, tak mi ją pobrała, że mam już teraz siniora i mało co mogę ruszać ręką...
dziękuję Wam za kciuki!
margola ja nie wiem, czy miałam bakterię, czy grzybicę, bo wtedy w szpitalu dawali mi to na upławy, ale nie mówili, czym one były spowodowane
 
aaa aguhan jeszcze Tobie miałam napisać że Pimafucin brałam przy pierwszej ciąży i pomógł. Ja też mam upławy ale lekarka powiedziała że zajmiemy się tym później ( wtedy na tapecie był krwiak). zobaczymy jakie badania zleci.

miataginka a ten test podwójny to się standardowo robi? Co do pielęgniarek często mam takie szczęście że albo źle wkuwają i po parę razy muszą:/ no i siniaki zostają..
 
reklama
lilou ten lekarz co mnie badał, powiedział, że zleca to każdej pacjentce, bo to w połączeniu z usg genetycznym daje lepszy obraz ryzyka. Ale tak naprawdę, jak usg wychodzi dobrze, to nie ma potrzeby tego robić.
 
Do góry