reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam :)

Boliwia
, współczuję nocki. Może jak będzie marudna przez cały dzień to daj na noc np viburcol albo coś od bólu? Moja wczoraj cały dzień marudziła i na noc dostała viburcol i w miarę ładnie spała.

mitaginka, moja Gaba je już ładnie duże kawałki, chlebek, bułeczkę, nawet kawałki ziemniaka chociaż szczerbata. A waflem ryżowym się krztusi zawsze. Te wafle moim zaniem nie są dobre, bo się nie rozpuszczają i są twarde. Spróbuj chrupki kukurydziane, one się rozpuszczają.

aenye, moja siostra ma 18 lat i używa hydroksyzyny na noc bo nie może spać. I teraz ma problem, bo nie umie spać bez niej. Chodziła aż do psychologa. Lekarz rodzinny jej dał coś w zamian i próbowała odstawić, brała jakieś ziołowe itp. Ale nie pomaga. Teraz prawie co wieczór męczy mamę o hydro, bo nie umie zasnąć. Nie wiem jak to jest u dzieci. Ja w ciąży dostawałam na mdłości i lekarze mi kazali szybko odstawiać. Od czasu do czasu na pewno jest dobre, zwłaszcza jak się maluszek męczy. Ale piszę, jak to jest teraz z moją siostrą, bo nazwa tego leku mi się od razu z nią kojarzy.

A my po ładnej nocce dzięki czopkowi :) Gaba drzemie, pewnie zaraz wstanie. Dzisiaj jej dam trochę jogurtu naturalnego, zobaczymy reakcję. Wczoraj dostała odrobinkę pasztetu domowej roboty i jej wysypało koło ust. Nie wiem, pewnie tam dodane było jajko całe, albo jakieś przyprawy, że tak zareagowała.

Biorę się do roboty póki Mała śpi. Dostałam małe zlecenie - pisanie kilku diagnoz inteligencji, więc mam co robić, bo dostałam nie przeliczone arkusze. Ale zawsze jakaś kaska wpadnie :)
 
reklama
Cucumber, nie mam viburcolu, bo to na receptę, nie? Mam przeciwbólowe, to jej daję, ale to jak widzę, że ją mocniej boli. Przez tą nockę jestem dzisiaj nie do życia.Nic mi się nie chce, a Mała teraz śpi na dworze, więc wpadałoby coś zrobić...
 
Dzień dobry!!!

cucu-co ja czytam....wow,nieźle sobie Gaba poczyna,brawoooooooooooo!!!Mój dopiero wstaje na nogi w łóżeczku;-)

eywa-ja jak odstawiałam,to pomogło mi:
1.posolenie sutków (do skutku)
2.tabletki AntiLactin na zanik pokarmu.Trwało to 3-4 dni...powodzenia!

marma-gratuluję i cieszę się razem z Tobą z takiego prezentu:tak:

My dziś świętujemy podwójnie;-)-Marysia kończy 4 latka,gwiazda moja:-)

Udanego dnia:)
 
Hej !!

Ja dziś parszywy humor, zła na siebie jestem:-(

Zaraz jedziemy na rehabilitacje, potem z Olwika na basen, Staś ma debiut u teściowej na dłużej ..zobaczymy co na to Staś.

Miłego dnia!
 
Ja dzis tez jakos bez zycia i goglnie do bani jestem.... zdołowana czy cuś....:-:)-(
Gratulacje udanych nocek :tak:
Pozdrawiam może zaś mnie wena najdzie...
 
wszyscy takie humory mają?blee łeb mi pęka,kończę 2 antybiotyk zaraz a jak chora tak chora,nie wiem co ze mną będzie:(
Natunia od rana gra na cymbałkach.śnięty przyniósł, uwielbia:)w ogóle frajda była jak pod poduszką szukałyśmy i tak się niecierpliwiła,żebym szybciej otworzyła z opakowania:)

Marma poradź coś, całkiem odstawiłaś czy stopniowo,pił ci zawsze butelkę przed odstawianiem?po prostu napisz jak ci sie to udalo,ile trwało, błagam:)
Nati daje jej się bawić i jest fajnie dopóki za smoczek ciągnie i nią macha,ale jak zbliżysz w strone twarzy to...
 
eywa napiszę wszystko ale troszke później bo jestem unieruchomiona przez dzieci. Jedno na jednym kolanie a drugie na rugi
m i pomagają pisać
 
Boliwia, ja viburcol bez recepty kupowałam.

MamusiaDorusia, sto lat dla Marysi :*

lilou, Staś na pewno sobie poradzi u teściowej i ona z nim :)

Dzisiaj zaliczyłam wyprawę z Gabą do CH. Prezent dla M kupiony :) Ale się zdziwi, bo się nie spodziewał, że się z Gabą na zakupy wybiorę ;)

Dziewczyny, czy alergia pokarmowa może wyjść po jakimś czasie od jedzenia danego pokarmu? Kurcze, Gaba nic nowego nie dostaje, je już bardzo dużo rzeczy i teraz ją wysypało koło ust. Wczoraj dostała trochę pasztetu, ale już sama nie wiem czy to po tym. Czytam na necie, że objawem alergii jest sucha skóra za uszami i Gaba od dawna taką ma, taką suchą pękającą. Niby się tam nie drapie, ale zawsze po myciu jej to linomagiem smaruję i nie znika. Myślałam, że taka jej uroda. Kurcze, boje się, że jej jakaś alergia wyjdzie. Ja alergik i M alergik. A tak się cieszyłam, że nic się nie dzieje :/ Jeszcze żeby te krostki na brodzie były to bym na ślinę zwaliła. Ale one są dookoła ust, najwięcej pod nosem.
 
Ostatnia edycja:
ja tak na szybko bo mi mała nie pozwala. niech się wszystkie drogie zabawki schowają!!! w kiosku kupiłam za cale 2 zł do robienia baniek. od 30 min jest super zabawa. jak tylko bańki nie leca to się wścieka. super

MamusiaDorusia- sto latek dla MARYSIEŃKI :-)
 
reklama
Ja też tylko na chwilę.

nati dzięki z przepisy, kupiłam dzisiaj bobo fruta - sok, 3 smakowy.

Wszystko mnie boli, gardło, prawie nie spałam w nocy, mięśnie :wściekła/y: masakraaaaaaaaaaa !
Na szczęście Filip nawet dobrze spał i o 6 pobudka !

Spadam pod kocyk póki mały śpi :-(
 
Do góry