reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
dranissimo, a odkurzacz tego nie zbierze? Przecież na pewno da się to jakoś usunąć.
A właśnie, a czy Ty próbowałaś podejść do męża, przytulić się, może tak się złamie? Czy tylko "słownie" się godziliście? Ja często po kłótni podchodzę i właśnie tak robię, bo mój z też z tych, ale po czymś takim miękknie.
 
Boliwia, moj malz tez mieknie ;) i ja miekne, jak to on mnie przytuli ;) hehe. takie miekkie fajki jestesmy, hehe :) a co do pchaczy - zapomnialam, przepraszam. zadnym specem nie jestem (chyba ze od dzieci, hehehe, moich wlasnych oczywiscie) i nie wiem, chlopcy moi nie mieli pchacza wcale - mieli chodzik od ok 8mies, a potem jezdziki i na tym jezdzili/chodzili. teraz pchacza dostalismy od szwagierki. i jestem SUPER zadowolona. z tym, ze teraz mlody zaczal sam lazic z taka podstawka, co dzieci staja, zeby dosiegnac do umywalki. i dawal tak po calym mieszkaniu, wiec pchacz sie jakos tak nasunal, no i szwagierka miala w zasobach wlasnych ;)
a czy uczy? no ulatwia nauke chodzenia na pewno, rownowage cwiczy, mlody musi pokombinowac, jak sie wykaraskac, jak sie np zaklinuje - dojdzie do sciany. moj powoli rozkminia, ze musi usiasc, popchnac pchacz i np z drugiej strony z nim chodzi. no i tam jest panel muzyczny, ze ruszasz rozne elementy i wydaja one dzwiek.

zmienilam zdanie co do prezentow - maz w pracy jeszcze, wiec przyniesie. ogolnie to samo dla starszakow, ale w troche prostszej wersji, bo np nie zauwazylam, ze to dla Masia jest 5+. dobrze, ze mamy wszystko na miejscu haha ;)
 
wpadam na chwilę :)
melduję, ze żyje i uciekam do spania postaram sie jutro wszystko nadrobić
małż ma do środy wolne wiec jeździmy na zakupy i załatwiamy rózne rzeczy, cały dzień zalatany i nie mam czasu na nic
jutro jeszcze ikea i mam nadzieję trochę luzu :)
buziaki dla wszystkich
 
Eywa- a próbowałaś z butelka jak nie jest głodna i dla zabawy??? ja tak właśnie od kilku dni robię. z butelki wypija 40 ml a z kubeczka ok 50 ml. nie na siłe jak jest wściekła tylko jakoś w trakcie zabawy, asia uwielbia pic jak stoi. ona stoi w kojcu ja jej tylko głowę przytrzymuje i kubeczek do buzi.

Aenye- lek znam. m mi w ciąży dawał bo nie chciał żebym relanium brała. Ale jest to lek typowo uspakajający np na nadpobudliwe dziecko. ja bym chyba zdrowemu dziecku nie dawała.

Ale u nas super noc, nie licząc pierwszych kilku pobudek do 23 to następna o 3.30 ale tak głodna była że jadła 15 min. :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witamy Mikołajkowo i przesyłam buziaki :* :DDD
U nas nocka minęła dobrze od 18 do 4:20 z pobudką na mleko o 1 :O niestety dzień zaczyna się u nas baaardzo rano (za rano jak dla mnie) ale jak pada o 17:30-18:30już na nocne spanie nie ma co się dziwić....z drugiej strony to chyba wolę mieć wolny kawał wieczoru a rano jakoś się przyzwyczaiłam :O czeekam jaka pogoda się "rozwinie" jak bez deszczu to chyba pójdę z Dominikiem do centrum na plac Mikołaj ma być prezenty i jakis festyn :O a jak nie to czeka nas siedzenie w domu plus jakis godzinny spacerek w pobliżu. ...........wrrrrr maruda mnie woła...już mu się nudzi nie lubi sam się bawić :/
 
I my się witamy mikołajowo :D Dostałam najcudowniejszy prezent od mojego dziecka. Przemek przespał całą noc o 19 do 7 rano bez pobudki! Zero jedzenia, picia, marudzenia! A o 7 rano obudził nas budzik tatusia :D:D:D:D Czy można piękniej zacząć dzień ?!!!!!!!! A żeby było jeszcze milej to Kacper wstał już drugi dzień z rzędu z suchą pieluszką a mnie przestało zalewać i czuję się o niebo lepiej niż przez ostatnie 2 dni :D Normalnie.....kocham cię życie....lalalalalala.....
 
Witam się z oczyma na zapałkach :crazy:
Chyba najgorsza noc odkąd Oliwka się urodziła. Płakała przez sen, budziła się co chwilę. Biedulkę bolą te dziąsełka.
Aenye, dzięki za wyczerpującą odp. Powiedz mi jeszcze tylko, jakiej firmy macie ten pchacz? Bo fischer price wydaje mi się trochę uboższy w porównaniu do innych, ale ten chyba będzie na pewno niezawodny.
 
Poczytałam

cucu GRATULACJE PIERWSZYCH KROCZKÓW No to mamy pędziwiatra :)

Boliwia ja myślę że pchacz to dobry pomysł i dzieci nawet jak już chodzą to lubią się tym bawić.

Eywa tule mocno! Wiem jak ciężko zrealizować odstawienie od piersi bo sama dopiero co to zrobiła. Ile się przy tym napłakałam to moje. Ale teraz jest już ok i nie żałuję - patrz post powyżej! A miałam to samo co ty. Pobudki czasem co 20 minut! A ogarnąć przy tym dwoje dzieci i dom wręcz nierealne!
 
reklama
powiem ci, ze polece ci ten, co mam - widzialam inne i mi sie wydaje, ze ten jest najfajniejszy, bo jest dosc nisko ten uchwyt i dziecko musi sie pochylic troche, przez co ma lepsza pozycje do chodzenia, jak sie posliznie, nozka sie zachwieje, to 'upada' na kolanka (kleka) albo na pupe, nie zdazylo sie, zeby rymsnal jak dlugi. inne pchacze wymuszaja calkiem prosta pozycje, przynajmniej niektore, ktore widzialam. i mi sie to wydaje nienaturalne dla takiego malucha. a, i moj ma takie inne 'nogi', tzn nie ma klasycznych 4 nog, tylko.. no sama zobacz.
aha, my mamy fisher price ;-) ale ten: FISHER PRICE MUZYCZNY CHODZIK PCHACZ 2w1 +GRATIS (1973322141) - Aukcje internetowe Allegro tylko inny kolor.
 
Do góry