reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Witajcie :-D
A co tu taka cisza? Nie ma co czytać od rana.
Nasza nocka taka sobie, tzn. niezbyt dobra, ale powoli się przyzwyczajam.
Musiałabym iść dzisiaj do gina, bo po porodzie miałam grzybicę i nie wiem czy już zniknęła. A był IV stopień, więc trochę się boję... Tylko kurczę, dlaczego mam dzisiaj taki leniwy dzień...
 
reklama
nie znam się,ale lekarka mówiła koleżance,żeby ryby jeśli prosto z wody nie kupujesz( w porcie np) to lepiej słoiczkowe,że zbyt niebezpieczne, ja dawałam na parze z portu i smakowało:)

prawda,eywa,prawda!Starszej dałam mrożoną pangę (wiem,idiotka ze mnie)i nie dość,że ból brzuszka i niestrawność,to jeszcze ją obsypało... Dlatego teraz tylko ze słoiczka rybkę podaję,bo tak najbezpieczniej;-)

Nie mam czasu pisać,robię powoli porządki świąteczne na tyle,ile mi Karolek pozwoli,bo ostatnio jest b.absorbujący;-) i nie pozwala mi usiąść na tyłku.A jak Marysia wróci z p/kola to dopiero jest młyn.POza tym chodzę na to prawko,kurcze,podarujcie mi wolny czas!!!

Sorki,że tak o sobie,pozdrawiam Was wszystkie,buźka dla Was!!!A jutro mam egz.wewnętrzny,więc proszę o kciuki:tak:
 
Boliwia mam nadzieję,że przeszło Ci, ja też się wiecznie przed ciążą coś leczyć musiałam,ale teraz ok:)
MamusiaDorusia i jak kurs CI idzie? dobrze się czujesz za kółkiem?

o matusiu ,moja dziecina na spacerku wreszcie :) z babcia co prawda a nie ze mną,no ale 10 dni nie była!!! najpierw ona chora, potem szpital, teraz ja...małż wraca po 18 to też już nie wyjdzie, w babci nadzieja! a ja zupkę jej wstawiłam i leżę...
 
MamusiaDorusia kciuki zaciśnięte :)

Boliwia zabieraj d..pe w k..pe i do lekarza migusiem :-D a tak poważnie to mam nadzieję, że przeszło, bo z tym nie ma żartów

Eywa
dużo zdrówka dla ciebie :) i Natali udanego spacerku z Babcią :)

miałam pić kawę ale jednak nie... poczekam na małża i przekąsimy do tego gofry z kremem czekoladowym cadbury, mniam pychotka :) tutaj w dunnes są takie gofry pakowane po 12 szt. za 0.89 euro i są pyszne i do tego kupuje zamiast nutelli ten krem i sie zażeramy tym.... no i teraz juz wiem skąd mi to dupsko rośnie !!! :-p
 
Witajcie.

nati doczytalam o mężu.....szczerze....może byt bezposrednio powiedział Karoli ale nie dziwie mu sie że się martwi, biorąc pod uwagę jakia jest dzisiejsza młodzież....moim zdanie lepiej że reaguje niż miałby się wypiąć na wszystko. Będzie dobrze....pogadajcie:tak:

Jaa dziś w dobrym humorze bo Olo coraz lepiej w przedszkolu się czuje, dzis zastałam go ubawionego po pachy, wariował z jedną z opiekunek.....poza tym nasluchalam sie komplemeentow w jego kierunku i taka dumna jestem jak paw:-) :-)

Co do drugiej pociechy to wariuje na maksa, włazi wszędzie, zjada wszystko, mydło, ziemię z kwiatków itp...w tylku oczy trzeba miec.
Troche mi kasłała i dostala inhalator, juz jest na szczescie lepiej, tylko czasem sie dusi jeszcze.
A poza tym tak jak na FB pisalam remont u nas w kuchni i masakryczny balagan...mama nadzieje ze juz niedlugo.

A co do FB to mam pytanie bo nie ogarnelam tam jeszcze tych ników, kim jest Pati??? Jaki nik ma na BB???? Z góry dziekuje za podpowiedzi, mam nadzieje ze nikogo nie urazilam bo wiele osob na FB jeszcze nie kojaze.
 
Ostatnia edycja:
A co do FB to mam pytanie bo nie ogarnelam tam jeszcze tych ników, kim jest Pati??? Jaki nik ma na BB???? Z góry dziekuje za podpowiedzi, mam nadzieje ze nikogo nie urazilam bo wiele osob na FB jeszcze nie kojaze.

Patrycja B... aenye tutaj :-D


mamusiadorusia pangi to ponoc doroslemu nie wolno jesc, bo to podobno straszeczny syf hormonami i czym tylko ladowany. Ja sama nie jem, ale jadlam, bo dobre bylo, ale odkad to uslyszalama to rekami i nogami ;-) Ponoc im mniejsza rybka, tym zdrowsza :-)

Jezu, ja tez powinnam sie zabrac za prawko. M na mnie sie drze, zebym robila, a ja tak peniam :confused2: Czubek kupil takie duze auto i kaze jezdzic, ale jakbym cos zrobila (zapewne na pierwszym lepszym zakrecie, bo o parkowaniu to nie mowie, do kasacji by szedl calkowitej) to dopiero by bylo darcie i awantura!!! :confused2::no:


Moja Mala skrecona drzemie, a ja lece zdjecia posegregowac, bo sie nazbieralo i trza porzadek zrobic!
 
Jola masz racje.
w domu niby ok. Z mężem już super z córką gorzej. no ale byle ten głupi czas przetrwać i będzie super.
dziadek wrócił ze szpitala ma 1/4 mózgu działającą. oj to chyba lada chwila ....
 
nati przykro mi z powodu dziadka...
dranissimo, boliwia kurczę, nie rozumiem Waszego zdziwienia tym, że M. wstaje razem ze mną. Po pierwsze- to nasze wspólne dziecko, po drugie- ja też chodzę do pracy i też muszę być wyspana. Po trzecie- on był już na trzech tygodniowych szkoleniach w Warszawie i kilku krótszych i mógł wtedy w nocy trochę odespać, a ja takiej możliwości nie mam. To że on wstaje jest naturalne i nie wyobrażam sobie, że miałoby być inaczej.
mamusiaDorusia jak egzamin?
aneczkaaa jak umowa?
 
mitaginka mój M. wstawał na początku po porodzie, chyba z miesiąc, podawał mi małego jak mnie szwy ciągnęły. Potem przestał ale i tak się budzi skoro śpimy razem w sypialni. I teraz znowu zaczął wstawać, bo obniżyliśmy łóżeczko a Filipek jest coraz cięższy i mnie plecy strasznie bolą.

Ja to wykorzystuję M. jak tylko mogę :-D Wiadomo jak każdy facet ma lenia :-D
 
reklama
Mitaginka,nie gniewaj się,my tylko chcialysmy Ci powiedzieć,że jego obawy przed kolejnym dzieckiem jakby zrozumiałe.Mówiłam o tym wstawaniu, bo kolarzę ,że zawsze czuwaliscie przy Małej razem. A my nie miałyśmy na myśli tego,żebyś go zwolniła z tego obowiązku,tylko żebyście czasami wstawali w pojedynkę. Wtedy może Twój mąż zaakceptuj wizję kolejnego dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry