reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
MamusiaDorusia:
Prawym przyciskiem myszy na pasek startu > pasek narzedzi > pasek jezyka i tam zmienia sie z Polski na Polski 214 mozesz zmieniac to za pomoca alt+shift i recznie mycha
 
Mnie zawsze pomagal reset kompa :)


caly czas na FB a BB wymiera smiercia głodowa ;)


Agateczkaaa-- Witaj :tak: mnie tutaj sila przyciagneli :) a teraz wygnac nie mogą :-D
mitaginko oby bylo jak najtaniej :D
mamusiadorusia looooo tyle bez @ ja mam dzis 4 dzien ale byla masakra
nati dobrze juz ci dobrze :*
ducha- ztym netem to widze cuda wianki za rzadaj 2 miesiecy gratis a co :D
cucu ja sie odchudzam srednio co 3 dni a potem sie dorwie do snikersa to.....mmmmmm
eywa ojj bidulkot ty :*:* ja odkad butlowato nie mnoge narzekac (jedynie na pseudo flako cycki)
petinka, dranissimo - u nas dziecko spi M na kompie a ja przy komorce :tak: no albo cos razem robimy ;p
 
witam po dłuuuuugiej przerwie:)małż zabrał starszą do kina wybyli o 9 z domku i mają dzis swój dzień:)tzn dzień tylko dla Mai:)ja siedze w domu z Oliwią może póżniej pojade do galerii jakieś ciuszki oblukam:) wczoraj byliśmy u laryngologa Matko co tam się działo!!!!!!!!!!nie dość że wyjechaliśmy z domu 0 8 dotarliśmy na 9.40!! gdzie zazwyczaj jedziemy 25-30 min! wchodze do IMiD a tam nie da się przejść!w rejestracji żeby zgłośoć się że jesteśmy 18 osób przede mną pod gabinetem 10 i do tego trzeba było przepuszczać ludzi z wynikami badania wyszliśmy o 13...Oliwia umęczona w cholere ale............ bardzo miła pani laryngolog powiedziała że mój pediatra jest jakiś znerwicowany,bo tu nic nie ma do podcięcia,dostaliśmy skierowanie do logopedy,z miejsca się dostaliśmy pokazała jak jej stymulować mięśnie twarzy i jezyka i wsio!!i jak wychodziliśmy to spotkaliśmy p.doktor która nas wypisywała ze szpitala ja byłam w szoku ze nas pamiętała!:szok:zaprosiła nas do gabinetu przebadała małą sama z siebie no szok,
jankesowa faktycznie fb wygrywa:-D ale ja się rehabilituje i wracam też na BB:)
 
a mnie FB nie pociąga, czasem wejdę na chwilę ale wolę zdecydowanie BB, tam jest tak dziwacznie:eek: tutaj każdy napisze o wszystkim a tam trzeba patrzeć co było ostatnio napisane :baffled: dlatego smutno mi, że tutaj tak pusto się zrobiło:-(
 
No to żeby było weselej to ja napiszę, że dzisiaj JESZCZE trzymam dietę ;) Ale pomaga mi w tym ból gardła i przeziębienie bo kompletnie apetytu nie mam.

Była dzisiaj u mnie koleżanka, której Gaba nie znała i Gaba nie płakała, ale się kurczowo mojej bluzki trzymała jak na podłodze siedziałyśmy (odkąd mam Gabę podłogową, to gości też na podłodze przyjmujemy :-D ). Zrobiła się bardzo do mnie przywiązana. Wiem, że to normalne, taki etap rozwoju itp, ale zaczynam gdzieś w środku bać się, że się z niej zrobi taka córeczka mamusi albo będzie za bardzo za mną. Chociaż wcale jej nie noszę dużo na rękach, normalnie się bawię i jej nie rozpieszczam jakoś.
 
nie martw się, na pewno tak nie będzie, dzieci potrzebują bliskości, a kiedy przyjdzie czas same dorosną, musimy im tylko na to pozwolić :tak:

trzymam kciuki za dalsze trzymanie się diety i życzę dużo zdrówka :)
 
No właśnie ta bliskość jest fajna. To, że moje dziecko świadomie się do mnie przytula, chcę być przy mnie, ze mną :-) Ale męczące jest jak chce się siusiu pójść :-p.
 
reklama
ja też wolę BB na FB pisze bo tam więcej czytają :-D:-D

ja sikam sama ale juz sama sie nie kąpie bo to za długo ma siku pozwoli mi wyjść ale pędzie na 4 za mną.
Muszę pochwalić mojego psa, Asia wsadziła rączkę do miski jak jadła a pies nie zareagował, zupełnie zero. A tego się potwornie bałam bo Figa to żarłok i walczy o jedzenie. dostała w nagrodę 2 miskę.

A kasza psa pyszna :-D:-D:-D

cucu- zdrówka i wytrwania z dietą.
 
Do góry