reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witam mam na imię Agata i jestem mamą Emili, Aleksandry urodzonej 15.04.2011r o 18:35 przez cc
waga: 2930g wzost: 51cm Emilka urodziła się z otwartymi oczkami i wodziła już wzrokiem.
 
nati_k dziękuje za przywitanie mam nadzieję że będę mogła was poznać i się w was zgram bo jesteście zżyte ze sobą i macie wiele wspólnych tematów. Mam nadzieję, że mnie polubicie ;)
 
Jankesowa z ust mi to wyjęłaś, jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko wtrąca się z kąśliwymi uwagami to lepiej niech się ugryzie w język :angry::wściekła/y:

ech ale się wkurzyłam no:crazy:

luzik...

juz jest dobrze :-D

popijam właśnie karmi i oglądam tv
małż poszedł spać bo go choróbsko łamie:confused2: a miałam plana na wieczór, kurczaki noo:-:)baffled:
 
ja też miałam plan, miałam książkę skończyć, a mi lampka nocna padłą:eek:a mała w moim łóżku,więc światła normalnego nie zapalę...cholercia
 
Mam pytanie czy wasze dzieciaczki mówię w wieku takim jak moja Emilka czyli prawie 7mies mają koszmary i płaczą przez sen?? Bo przed chwilą moja Emilka tak płakała przez sen i mruczała i tak chykała obudziłam ją i zalulałam i teraz śpi już spokojnie ale za niepokoiło mnie to czy mam się martwić czy to normalne?
 
Agateczkaa witaj! zapomniałam we wcześniejszym poście:)
jeśli coś takiego raz się zdarzyło to na pewno nie masz powodów do niepokoju:) moje cudo miewa tak czasem kilkanaście razy w nocy:baffled:może tylko zły sen miała, albo ząbek pobolewa
 
eywa dziękuje za odpowiedz bo się zmartwiłam ogólnie to czasem sobie wzdycha przez sen i coś mruknie ale tak jeszcze nie płakała.. dlatego się wystraszyłam.
 
reklama
no heh hej:-):-):-):-)
czasem trzeba i tu sie odezwac,a dawno mnie nie było:szok:bo ja zazwyczaj na fb:tak::tak::tak:
Tysiuli spóżnione 100 lat;-);-);-)
i reszcie 7 miesięczniaków także:-)
wiecie nie lubię jak ktoś się nie udziela a pisze takie komentarze:angry::angry:nie wiem w takim razie po co ta osoba podczytuje jeśli coś jej się tu nie podoba:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a jak nie zna nati to niech sie nie wypowiada:angry::angry: no napisałam musiałam
u nas wsio oki w poniedziałek wizyta u laryngologa w końcu:tak:Oliwia raczkuje do tyłu:) no i zaczęła nam przesypiać całe noce od 19 do 6-7 rano a jak mi się nie chce wstać to biorę ja do siebie do łóżka i tak do 9:-):-):-):-):-)więc dziecko złoto:)oprócz niektórych dni kiedy jest wrzask i płacz ale to zębolki,
buziaczki dla wszystkich bo praktycznie wszystko wiecie z fb:-):-)no ale przypomniałam się i tu:-D
 
Do góry