reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

dzięki dziewczynki :-)
dranissimo- jak nie jest spocona i nie marudzi to chyba jej nie gorąco.

w nocy tzn wieczorem tak do 24 sąsiedzi mieli imprezenie było muzyki ale sie głośno smiali czym budzili małą więc my od 6 rano "robimy kotlety" bo to sąsiedzi pod nami.
mała się co godz budziła i to na cyca dziwne
miłej niedzieli
 
reklama
Petinka dziękuje za odpowiedz troszkę się zmartwiłam tym ale cieszę się że to nic złego ;)

Mercedesss a no zauważyłam że pustawo ale dla mnie to dobrze bo za wami nadążam hihi

Dzień dobry ja ostatnio jakaś senna jestem nie wiem czemu ciągle bym spała a jak już wstanę
to nie przytomna jestem.. czekam na @ ma być 15 ale zawsze tydzień przed bolał mnie mocno
brzuch a teraz nic...
 
dzięki dziewczynki :-)
dranissimo- jak nie jest spocona i nie marudzi to chyba jej nie gorąco.

nie, spocona raczej nie jest. Sprawdzam czasem Jej kark i jest ok. Inna sprawa jest, ze latem zawsze spimy przy otwartym oknie, a w zimie u nas nie grzeja grzejnikow tylko sami sobie grzejemy wiec nie jest jakos szalenie goraco jak to zazwyczaj bywa w pl w blokach :-D

U nas dzis w nocy, pare domow dalej, byl pozar byl :eek::no2: Jakos po drugiej. Akurat nie spalam. Najpierw slyszalam jakies krzyki, potem syreny i sobie mysle - wyjze, zobacze co tam nabroili, a tu szok, szalone plomienie, jeszcze takich nie widzialam, chata sie pali... Ale szybko ugasili. Tylko co z tego, jak pozar rownie szybko pozarl pewnie caly dobytek tych ludzi :-(


agateczkaa witam wsrod nas ;-)
 
Ja juz nie pamietam co to okres :O Nie mam go odkad zaszlam w ciaze i jakos ni widu, ni slychu... Jest jeszcze w ogole ktos taki??
 
ja też @ nie mam od czerwca 2010 :-) i jakoś nie tęsknie za tym. Nie biore tabsów żadnych ale wypada zaraz zacząć.
u nas -5 i jakos tak biało no ale na spracer wypada iść zaraz się ubierzemy w kombinezon zimowy a ja może założę rekawiczki i idziemy na spacerek
 
reklama
ja ostatnio 3 lipca zeszłego roku, w szoku jestem ,że dalej nie mam,ale dobrze mi z tym;) mąż na spacerze z mała, a ja idę do wyrka,o! na obiad resztki z wczorajm wszędzie rozgardiasz, a ja idę spać:) gdyby można było nacisnęłabym "lubię to":)
 
Do góry