reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ella24-wyrazy współczucia,przykro mi cholernie,trzymaj się kochana....

cocosova-my np.nie chcemy znać płci dzidzi.Tak było też i z pierwszą ciążą-do końca niespodzianka i nie żałujemy!!!
Najważniejsze jest zdrowie,a co do płci to nie mam wymagań.Mamy córeczkę,więc jak będzie siostrzyczka,to super,a jak braciszek-to też super,bo parka:))
Fakt faktem-czasem korci,żeby spytać,ale po co-finał najważniejszy.I uwierz mi,to najlepszy prezent,gdy nie wiesz,co jest w środku!!!
Z ciuszków-po przejrzeniu rzeczy po Marysi-doszłam do wniosku,że muszę się zaopatrzyć w body z krótkim rękawem,ale raczej taki kopertowe zapinanie,bo są najpraktyczniejsze. Też zaopatruję się w lumpeksach,towar super,markowy i niedrogi.A dziecko i tak szybko z niego wyrasta...

anawoj-ale masz przeboje z Twoimi chłopcami,ciągle coś.Na pewno jak jeden zacznie chorować,to łapią po kolei a Ty przy nich...

nati-smacznych lodów:))

alexandra - oj te przesądy...Jak byśmy miały we wszystko wierzyć,to tylko paciorek i w bety. Kiedyś ludzie faktycznie przywiązywali większą wagę do nich,a i teraz niejedna życzliwa wytknie nam jakiś przesąd.U mnie-w pierwszej ciąży-nic się nie zmieniłam,mało przybrałam,brzuch jak piłeczka-nawet się zakładali-że na 100% będzie chłopak.A tu surprise-dziewczynka w całej okazałości....

Mam trochę wolnego,więc zmykam z Marysią na podwórko.Zimno,ale trzeba się hartować... Miłego popołudnia dla wszystkich brzuszków:))
 
reklama
Hej :-)

Marma, sto lat dla Kacperka :-) Aleks jest taki sam...choć młodszy o ponad pół roku. I co mam zrobić skoro jest zbyt mały na tłumaczenia...Jak daję w tyłek też nie pomaga, wcale go to nie wzrusza. Mam nadzieję że jak podrośnie to będę mieć na niego większy wpływ...bo jak na razie to jest nieznośny :-(

AguHan, dzięki :tak: hehe, nie pocieszę Cię, Aleks to półdiablę :-D Ale znam i takie dziewczynki więc nie ma reguły, może Twój synek będzie dla odmiany bardzo grzeczny :-)

Joll, test potrójny to bym sobie darowała, jest jeszcze mniej wiarygodny niż papp-a. Ja poprzednio brałam duphaston przez ponad pół ciąży, teraz od początku luteinę i nie mam żadnych dziwnych objawów. Czuję się normalnie. Mnie usg wyszło dobrze, papp-a też ale lekarz wydający wynik i tak zaproponował amnio, proponują każdej kobiecie po 35 roku życia.

Magdalen, dzięki :-) i trzymam kciuki za Twoje wyniki pappy :tak:

MamusiaDorusia, ciesze się że wszystko ok :tak:

Alexandra_73, super i trzymam kciuki :tak:

Ella24, bardzo mi przykro :-( mam nadzieję że synowie będą teraz dla Ciebie wsparciem. I że jeszcze się uda...
 
Witajcie. :*

Ella - naprawdę bardzo, bardzo mi przykro, że tak się Twoje losy potoczyły... :( Mocne uściski.

Emi - ja też ostatnio apap zażyłam, bo pomyślałam sobie, że bardziej Dziecku te moje nerwy wywołane bólem głowy mogą zaszkodzić, niż apap.

Alexandra - && za badania prenatalne!

Anawoj - zdrowiejcie... Kurczę, mój Mąż też wczoraj zaczął mieć objawy jakiejś grypy, więc Go nafaszerowałam homeopatami... Ale zobaczymy, w jakim stanie z pracy wróci. A dziś MUSIAŁ iść.

Kozica - wiesz, te body wbrew pozorom mają spory otwór na głowę. ;) Może nie będzie tak źle. ;) Aha, zapowiadają ciepłą wiosnę. ;)

Ja dziś byłam na wizycie. W badaniu ginekologicznym wszystko ok. :) USG - zrobione na moje jęki ;) - trwało 3 sekundy: Maleństwo jest, serduszko bije, a dokładnie sobie pooglądamy w 20 tc. ;) Ale najważniejsze zobaczyłam. :) Za jakiś tydzień-dwa będę dzwonić do szpitala umawiać się na to USG połówkowe.

Aha, z uwagi na te bóle... mam zażywać luteinę 2x2 (a nie jak do tej pory 2x1) i magnez 3X2 (a nie jak do tej pory 3x1)...
 
Ostatnia edycja:
ella24-bardzo mi przykro, kurcze myslalam ze juz mamy za soba ten czas kiedy to moze sie zdarzyc. :(
krakowianka-nie wiem jak u Was ale u nas to sa kolejki na USG, ja dzwonilam 2 tyg temu zeby sie umowic na badanie usg genetyczne na ok 20 tc i mi zaproponowane 8 listopad lub 29 listopad wybralam 29 a to bedzie 22 tc. wiec moze zadzwon wczesniej tak na wszelki wypadek?
 
Ella - bardzo mi przykro, trzymaj się kochana.
ja tylko na chwilkę. boli mnie wszystko, jadę na paracetamolu. chyba biegunki dostaję. Jaś radzi sobie nieźle, osłuchowo bez zmian, zjadł nawet talerz "makaronu z rosołkiem"i biega po domku. Konrad leży i ledwo dycha. pewnie jakaś grypa/wirus nas złapał.
 
Nie dam rady wam odpisać jedynie

Ella ...:( brak mi słów... [']


Ja straciłam głos..... za to moi faceci mają frajdę... a najbardziej ten mały bo robi co che a mama nic nie mówi ....
 
reklama
ella24 na samym poczatku muisze ci napisac ze bardzo ci wspolczuje i jest mi cho*** przykro i zla jestem dlaczego tak musi byc :-( zycie plata nam takie figle. Trzymaj sie badz dziela placz kiedy potrzebujesz, nie wstydz sie nie ukrywaj tego przed swiatem stracilas dziecko i masz do tego pelne prawo. Dla Twojego aniołka (*) , opiekuj sie mamusia ona tego teraz potrzebuje. Jesli chcesz pisz na priv napewno odpisze.


Witam, pewnie myslicie skad sie tutaj wzielam a wiec wyhaczyla mnie Marma, oj dlugi czas sie ukrywalam ,po prostu balam sie dolaczyc. Kazdego dnia drze o mojego maluszka bo tak bardzo go kocham- pewnie jak kazda z Was. Jednakze nie mialam odwagi pisac do was, pisalam tylko na ciazy po poronieniu i wiesiach od ciezarowek w dziale poronienia. Staram sie cieszyc kazdym dniem i mowic o tym naszemu malemu kruszkowi ze jest z nami taki dzielny i silny,aby zostal z nami na dlugie , dlugie lata. Poprzednio byłam niedoszła listopadówka zbliza sie dzien w ktorym narodzilo by sie nasze dzieciatko 11 listopa:-:)-(. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona i wybaczycie to ze tak pozno to robie ale brakowalo mi odwagi, pozdrawiam was bardzo serdecznie.


P.S badanie szczegolwe ush jest bardzo fajne ja mialam we wtorek najpierw jeszcze dopochwowo a potem przez brzuszek bo dziecię bylo caly czas pleckami obrocone i pupa i ani myslalo sie okrecic dlatego dlugo sobie po ogladalismy malenstwo . (przy dlugim dopochwowym nie bede mowila juz co mnie zaczynalo bolec :-D:tak:)
 
Do góry