reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
...wystawa na pewno będzie, tylko termin jeszcze ruchomy, ciąża jest nieprzewidywalna...

i przez mdłości nie da się malować, farby śmierdzą mi tłustym śledziem bleee

na pewno powiadomię o terminie, gdy tylko objawy lekko ustąpią, mam nadzieję, że już wkrótce
 
tlustm sledziem dobre.
A bo nie przyzwyczajona do zapachu ryb, zapraszam na spacer do Gdyni:-D:-D.
a tak powaznie to czekamy na zdjecia z wystawy, bo do Krakowa to straaaaaaaaaaasznie daleko:-(
 
...uwielbiam ryby, szczególnie śledzie, ale ciąża wywróciła moje kulinarne gusta, teraz ryby mi śmierdzą, a znienawidzone parówki ...pachną
 
to mam podobnie. Ja nienawidze z kolei ryb. A kilka tyg temu tak mi sie zachcialo smazonej rybki ze smarzalni ryb, ze maz z tesciowa jechali nad morze kupic tak owa rybke. byla pyszna.
 
Ja właśnie postanowiłam wzbogacić swoją dietę o placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem. :] Na deser zeżarłam babkę piaskową, a profilaktycznie popiłam wszystko miętą... Jak mnie przerzyga, to trudno. ;) Było pycha! ;)

Byłam dziś na zakupach i na spacerze, w sumie 1,5 h... Głowa mnie potem - paradoksalnie - bolała bardziej niż przed wyjściem.

Jutro rano mam wizytę, proszę o kciuki.
 
krakowianko powodzenia jutro, trzymam kciuki :)!

mnie naszła dzisiaj ochota na zupę kalafiorową, bo caly dzień mi tak kwaśno i mam nadzieje, że pyszna zupka trochę zneutralizuje kwas w żołądku ;) właśnie mąż gotuje, a ja troszkę pomagam ;)
 
reklama
Dzięki Dziewczyny. :)

Nati - z jabłkiem i cynamonem? Wow, przebiłaś mnie. :D Ale mówisz o takich, co w składzie mają cebulę? :D

Tak, przy okazji zakupów spożywczych, dla podratowania humoru i odgonienia czarnych myśli, kupiłam dziś 2 drobiazgi, eh. ;)

DSCN3246 - Kopia.jpg
 
Do góry