reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mitaginka – mój małżon też twierdzi że przed Sebą to jak zajączki a potem dupa.. się usrało.. faktycznie jak przestałam karmić to zaczęło mi się częściej chcieć ale to już nie to samo.. Teraz w dzień młody za kumaty a mała też już swoje gały wytrzeszcza. Czasami z bunkraka zamykamy się przed małym w łazience a jak nas wola to mówię że wyciskam tacie syfki :-). A sexić się jakoś nie mam ochoty.. po jest fajnie ale żebym sama z siebie.. zresztą rozumiem Twojego małżona – mój drugiego dziecka nie brał pod uwagę to teraz 3 środki antykopcyjne i mówi że kijem może mnie dotknąć. Mój brat 4 dzieci z wpadki ja przy drugim cyklu w ciąży i mówi że my pylni jesteśmy.. taaaaa


eywa – ja na Twoim miejscu poszłabym na chorobowe.. zawsze możesz mieć depresję że nie masz z czego żyć i dziecko tyle zmieniło.. Ty zyskujesz jeszcze pół roku kaski a dopiero potem kuroń


wilmek – gratulacje!!

baby - takie "oddalenie" zbliża, bo wiesz jak tej drugiej osoby brakuje i jak się dorwiecie.. to przeczytamy w Fakcie to Polacy na emigracji robią :-)


Statek zbudowany!! Jutro robię ciasto z okazji powrotu do pracy. W razie nie wyjścia ciasta zakupiłam 2xmega duże ptasie mleczko. Stesa mam nieziemskiego – jakoś nie dociera do mnie. Czuję się jakbym dopiero tam pracę zaczynała. I dostałam @ - zupełnie inaczej niż przed porodem - krócej, bardziej boleśnie i bardzo obficie.. też tak macie laski??
 
reklama
cześć dziewczyny, fajne z was babeczki..! :) poczytalam wyrowkowo pare tylko stron, bo na moim wątku jest co chwila tyle nowych wpisów ze nie ogarniam nawet tamtych-
ciazowe odmozdzenie daje sie we znaki ;)

a czy moja sis to jakas sławna persona tu na bb..? :p

fajnie jest przeczytać jakies na co dzien nie istotne a fajne newsy o moich ukochanych 3 urwisach ! :)

pozdrawiam was serdecznie i czasem wpadne zobaczyc co tam u Was.

buziaki aenye!
 
mitaginka a moze to bardziej psychika Twoja tak dziala ze boli? Bo u mnie tez tak bylo. Jedynie kiedy mi sie chcialo to jak staralismy sie o Madika... Zagryzalam zeby i jechane. I to tak ciaglo sie od chyba porodu 1szego... Boze jak Ciebie czytam to widze siebie 3 lata wstecz... Naprawde... No ale do czego zmierzam. Jakos w czerwcu dla picu kupilam 'blue pill' to jest taki srodek rozluzniajacy na potencje dla kobiet i mezczyn. Chcialam zobaczyc czy to ja czy to rzeczywiscie wada mojej budowy/anatomi po porodzie. Sluchaj mialam chcice przez tydzien! Tak sie rozluznilam ze dzis jest juz prawie koniec pazdziernika a ja bym mogla robic to '4 razy po 2 razy, 8 razy raz po raz. O polnocy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz :-D '. I maz ktory zawsze nazekal ze zona 'nie daje', teraz nazeka ze on nie daje rady ;-)




aneczka widzialas foty na fb mojego Madika w skoczku? Swietna sprawa serio, moj to uwielbia! A najlepsze ze on staje i perfekcyjnie kontroluje swoje ruchy. Obraca sie, stoi a nawet chce isc, ale niestety w skoczu nie da rady :sorry: mysle moze sprawie mu chodzik :cool2:

wilmek gratulacje ty zdolna babo, ze zdalas! A co zdawalas?

sonisia
o Twojej siostrze mozna by mowic i mowic... :-D czy znana? jak kazda co tu regularnie bywa ;-) spoko wkoncu to bb ogarniesz, mi tez to troche zajelo!


jutro busy dzien, mam okuliste, i 2 interview :-D
 
Jestem i ja!
Trochę mnie nie było, ale wieczorami podczytywałam, żeby nie mieć za dużych zaległości :-D
Wróciłam do pracy i czasu już nie tak dużo. Ale, jest ok. Myślałam, że będzie gorzej.

Jak na razi Filipek lepiej przesypia nocki, nie budzi się tak często i już nie z krzykiem. Te zęby to chyba tak falami idą. Póki co na górze nic nie widać.
Je wszytko, więc przynajmniej tu problemu nie ma.
Dziewczyny które podają gluten-manną. Podajecie łyżeczkę dziennie?
Ja póki co tak, ale widzę że mu smakuje. Podaję już 4 tydz.
Polecicie coś na katar a w zasadzie zapchany nosek?
mitaginka coś pisałaś o soli ale morskiej? ja mama fizjologiczną.

Laseczki któraś z Was kupowała na allegro jakiś zestaw ubrań, np. 20 i więcej? Zadowolone byłyście?

Jejku zaraz Święta... :-) I prezenty trzeba będzie kupować. U Nas to dziadkowie się cieszą, pierwszy wnuczek :-)
Jak ten czas szybko leci... a nasz dzieci coraz większe.
Ciekawe które pierwsze pójdzie n nogi :-)

Oki, zbieram się powoli do pracy :rofl2: hahaha
 
Mitaginko nam tez szlo kieopsko gdzie bolal blizna po cc a o suchosci nie wspomne sahara i tyle.... ale zele ruszyly i jak sie przelmalam to teraz no... non stop bym mogla :D (asiunia- co to za srodek) a moj dziec sie non stop budzil wieczorami wiec moment trzeba bylo znalezc zeby z pol h spokoju bylo.... no czasem padam i rady nie daje... ale potem znowu nadganiam...

asiunia- ja mam chodzik dostal na chrzciny i wsadzam malego moze po pol h godzine dziennie... najpierw jezdzil do tylu a teraz przod , tyl, boki to kazdej szafi, staje sam, hucy hucy robi.... zajmie sie troche choc o skoczku tez mysle :)

aneczka- praca, praca dasz rade napewno :)
baby-0 odbijecie z mezem napewno byle tylko niespodziewanki nie bylo haha bo tak zas bywa jak dlugo dlugo ugi bugi brak to potem mocno owocne sa :)


ja sie wysypiam Gracjanek budzi sie raz na piciu piciu :) i czasem zdarzy mu sie przebudzic bo jakims cudem smoczka ma pod glowa i go cisnie...
:baffled: ale nie mam co narzekac.. za to dzis mnie glowa sadzi....

mercedes- ja kaszke teraz dosypuje do mleka wieczornego :) po paleczki te od mleka :)

Moje dziecko lubi biszkopty namoczone w wodzie z jakims owocem no zajada sie na obiadek to robi takie miny i az sie otrzasa normalnie masakra az sie wierzyc nie chce.... jakbym mu trutke dawala...

Meza mi podmienili normalnie masakra do rany przylozyc... kochany sie zrobil zmadrzal i synem sie zajmuje bez zadnego mowienia.... i komorke mi kupil :sorry2::-D:-)
 
Ale temacik :D

U nas też było ciężko. Przez kilka miesięcy może raz na miesiąc i to z bólem ale od września jakoś się przemogłam i jest super! Czasem jeszcze boli a sposoby na dzieciaki też mamy :p Zresztą od tego czasu nasze relacje bardzo się zmieniły i M w końcu jakoś inaczej zaczął patrzeć na Przemka. Teraz domaga się oddelegowania go z łóżka ale ja nie chcę do puki nie skończę karmić.

Ewa nawet do pół roku po ustaniu stosunku pracy możesz iść na zwolnienie lekarskie i normalnie płaci ci za nie zus!!!! skorzystaj z tego! Możesz iść na dziecko, na siebie przemyśl sprawę! Jak by co to pisz to ci coś podpowiem! Ludzie tego nie wiedzą i nie korzystają.

A ja chciałam się pochwalić że wczoraj maluda na raz zjadł cały słoiczek 130 ml obiadku i pół słoiczka owocków. Ale jak pił mleko o 9 rano to obiadek był o 16 a wcześniej tylko raz cyca pociągnął.... za to wieczornego mleczka z kaszką nie było i w nocy co chwila cycolenie...
 
od rana nie miałam czasu usiąść przy kompie.:-( próbuje ułożyć i posegregować ubranka ale jakoś mi nie idzie :-(
mąż wierci mała nie chce spać a ja siedze na podłodze na kupie ubrań.
Nela- na zakupowym pokazywałam co kupiłam :-)
 
reklama
Witam:-)
Dawno mnie tu nie było, a tu niezłe tematy!:-D
A propos....czy któraś z Was nosi bielizne korygującą i czy polecacie?
Ja nie mogę już patrzeć na mój brzuch pociążowy przez co między innymi czuje sie nieatrakcyjna i sexu też mi się nie chce..
 
Do góry