reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

jankesowa, hehe, od dawna chcialam ci polecic zmiane przegladarki na chrome, sama z opery sie przesiadlam juz rok temu, bo i bb, i fb zamulalo masakrycznie.

a jeszcze ci powiem, ze moje dziecko przestalo pic z butli w ogole (czyli raptem 5 razy butle chwycil) i za to spi teraz WYLACZNIE na brzuchu. wszystko przez ten katar i zatkany nos, widac lepiej mu sie spi na brzuchu. nocka byla niezla, tzn do 5, kiedy zaczal masakrycznie kaszlec i nie spal przez godzine. bidul.

asiunia
, dawaj mi tu namiar na te blue pillsy, albo slij mi z Anglii, no chcialabym wiecej chciec, ale mi sie nie chce - jak aneczka pisze, po jest super, przed - nie mam ochoty zwykle i sie 'poswiecam', a potem jest super ;-)
no ale u nas dwa razy na tydzien to mus, teraz mialam przerwe, bo musialam grzybka wyleczyc, ale no minimum raz tygodniowo to absolutny mus ;-)
ale fakt, ze dzieci przeszkadzaja.. my mamy sposob na bajki :-D wlaczamy znienacka w ciagu dnia (weekend) i zostawiamy ich na kilkanascie minut ;) zaczarowani, jeszcze nie wpadli na to, ze mamy w tym czasie lepsze zajecie :p

eywa
, korzystaj z tego, co babki pisza, zawsze wiecej kaski!! moze olowek nie bedzie potrzebny? :) ja na twoim miejscu wzielabym zaswiadczenie od tej lekarki, ktora sie chce was jak najszybciej z gabinetu pozbyc, jak sie Natka drze - uda sie!

aneczka
, trzymam kciuki za jutro.. wierze, ze ci ciezko :-( a skoczek super, dzis ma moj przyjsc.. no ciekawa jestem..

moje dziecie spi ladnie w dzien ostatnio.. po 1,5h i 2 i wiecej czasem.. i to dwa razy, plus co najmniej 40min ok 17. super.. moze w nocy tez zacznie kimac..? oby..
gorzej, ze mi sie tez chce spac.. i mam kupe roboty na chacie.. i coz ;-) nie mam ochoty sie za nia wziac :-D dobrze, ze mam obiad (rosol az :p) i chociaz tyle z glowy! zasypiam..
 
reklama
aenye musze sie przesiasc i przyzwyczaic.... aaaaaaaaaaa wy skubani z tymi bajkami :tak::-D szalejecie....asiunia no wlasnie gadaj co to gdzie i za ile?? bo ja tez zwykle chceci brak a potem jest fajnie gadaj gadaj nooo

szaleje mały z ta butlą mój też miał takie jazdy ale teraz jak aby butelkowy to już nie ma , mój za to wypiął się na obiadki, ale jogurty i s:-płodkości to aż się trzęsie...
a może za dużo śpi w dzień Feluś ?? hm?? bo mój śpi z 1h-1,5 i noc od 21 do 6-7 rano (jedna pobudka na mleko):-D
 
Moja Gaba prawie codziennie wstaje o 5 albo 5.30 i mało kiedy zasypia potem. Czasem mi zrobi niespodziankę i pośpi do 6 albo zaśnie od razu po śniadanku i śpi do 7 ;)

A dzisiaj Mała zaliczyła pierwszą krew. Wstaje skubana na nóżki i znalazła sobie miejsce do ćwiczeń przy muzycznym ogródku i rąbnęła buzią o kant. Łzy jak grochy leciały. Potem patrzę a tu krew na ustach i puchną szybko. Na szczęście mocno nie rozcięła, ale ma spuchnięte pół usteczek :/

No i chyba nikt nie trzymał kciuków za moją zupkę, bo oczywiście Gremlin mały nie zjadł. Zrobiłam z kalafiorkiem, ziemniaczkami, marcheweczką, dodałam natkę pietruszki, bazylię, no aż mi smakowało chociaż nie solone. A Gaba pluła, odruch wymiotny i płacz. Chociaż nawet zmiksowane było na gładziutko. Za to zupkę ze słoika zeżarła natychmiast :baffled: Chyba się poddam z tymi zupkami. Dobrze, że deserki chociaż zjada jak jej robię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na mojej poczcie znaleźli jakieś koperty z białym proszkiem i była jakaś akcja, policja itp. Może nie tylko mnie wkurza nasz listonosz, który nie przynosi nawet najmniejszych przesyłek i zostawia awizo zawsze :-D
 
Wiitam się tu, matko kawałek się nie udzielałam .

mówicie że nati dużo ciuszków zakupiła,ja też karton sobie ....nie no małej sprawiłam ok 100 rzeczy,ale elegancko upakowałam ...jeszcze miejsce w naszej szafie zrobiłam,odstąpiłam jedna pułe swą,i gitarka ,część na rok przyszły,ale eleganckie rzeczy :D


a co do ''tych'' spraw to po tej ciąży mnie w ogóle się nie chce,.jak powtarzam ,dla mnie teraz sex mógłby nie istnieć niestety,albo dać sobie mam jeszcze czas,albo nie wiem co dalej .


chrupecki pierwszy raz dziś dałam ,,,pojadła 4 na raz :)

 
reklama
Emi to ty tez powklejaj zdjecia jak Nati,ja jestem zachwycona tym co nati zakupila.moj jakby zobaczyl taka ilosc ciuchow to by padl,a tak to mu pokaze wasze zdjecia wiec moze wiecej zrozumie i obejdzie sie bez spiec:) dzieki.czekamy na te zdjecia twoich zakupow.

p.s my juz wyprowadzeni z rownowagi bo mamy miec projekt lazienki na poniedzialek a tu nic ,malz wkurzony ze znow kasa pojdzie jak nie bedzie projektu,a tu jeszcze mala powyrastala z ubranek i tez trzeba na to cash wywalic.zapowiadaja sie u nas burzowe dni:) niecierpie remontow ,zwlaszcza takich ktore trwaja wiecznie!!!( sic ) tylko zrzeraja nerwy....ryczec mi sie chce ,juz raz zaprojektowalam w ciazy lazienke ,to jak weszla bratowka to parsknela smiechem ze "hmm,hmm no tak...bogato tu macie w tej lazience" zironicznym usmiechem ,ale przyznaje jej racje ,wyszedl misz masz jeden wielki...skulismy to...


asiunia to ..."wyluzdancu" jeden :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry