reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

a ja mam zly dzien bo mam dola... wkurwia mnie wszystko dookola, brak kasy i wogole... nie chce mi sie nawet gadac... odezwe sie za pare dni...
 
reklama
aenye- głowa do góry może jutro czy tam pojutrze okaże się że wszyscy zdrowi :-)
Asiunia- brak kasy och skad ja to znam :-(

a my dzisiaj mamy rocznice ślubu i nawet rodzice nam nie złożyli życzeń, trochę nie ładnie i nie wiem czy mi wypada jakoś np sms napisać że mają skleroze. niby to nic takiego a jednak
 
nati WSZYSTKIEGO NAJ DLA CIEBIE I MĘŻUSIA:*
napisz rodzicom posta, tak jak tu;-) :-)
asiunia ehhh ja też mam jazdy...doły czasem łapie...brak kasy mnie dopadł i od siedzeni w domu kręćka dostaje...mimo że ciągle gdzies wychodzę i spotykam się z dorosłymi ludźmi, bez dzieci:)

aenye no właśnie! bez dzieci!! człowiek bez dzieci też trochę czasu musi spędzać, kobieto moja kochana współczucia
!!!!
teraz jak Niko chadza do pkola to jest super, można posprzątać odpocząc,spotkac sie z kims, kto tez nie pracuje hahahah albo jechac do pracy...na kawę:)
no i Nikoś dzisiaj pierwszy dzień bez płaczu. Pani go pochwaliła. heh szkoda ze on nazywa tą panią 'głupia pani' hahahah ale mówi niewyraźnie, to może sie nie kapła co?:-D

Niśka spała dzisiaj1! OMG moje dziecie w dzien nie sypia wie moze to skok byl i sie skonczyl i bedzie spala?? proszę tak:tak:

dobra trza jej ściągnąć sliczną sukieneczkę bo cała w bananie:-D

ale tydzien zapowiada sie milo. jutro wieczorem wychodze, w srode wieczorem wychodze, w czw.wieczorem wychodze, a w piatek?? musze małża do kina wyciągnąć i będzie piękny tydzień:) a nie!! w pt tez wychodze:-D heh no to w sb kino może:) dawno nie bylo takiego czasu...muszse wykorzystac ostatni miesiac laby....
 
nati, wszystkiego najlepszego :)

asiunia, oj rozumiem Cię, mnie też wkurza brak kasy. Chciałabym pójść do pracy ale na poł etatu a taka trudno znalezc. Nie mogę się przyzwyczaic do mysli, ze to tylko M ma zarabiac. Po prostu nie lubię czuć się zależna.
 
nati wszystkiego dobrego! :-) Karola spisała się na medal :-D

aneczkaaa trzymaj się tam i nie kłóć z mężem ;-)

mercedesss ja najpierw gotuję wodę w garnuszku, potem jak przestygnie to odmierzam do miseczki, wsypuję kaszkę mleczną manną, mieszam i z tego dodaję do obiadku 2 łyżeczki; resztę zjadam sama :-D a malinową podobnie

morgaine Asiuni suwaczek odmierza mój powrót do pracy, bo Halloween jest 31.10 a Ty z tego co wiem, wracasz 2.11 :-p

cucumber współczuję nocy i chorób (I Gaby, i szczura) i oby dziś było lepiej

aeyne o rety, ale się porobiło! trzymam kciuki za posiewy, a co do moczu, to przystaw Felka do piersi i niech ktoś wtedy łapie do kubeczka, podczas ssania dzieci siuśkają (wypróbowane na Tysi), a odkaź przed- Octaniseptem

u nas bez większych zmian, teściowa w dalszym ciągu ma wszystko w d..., Tysia w dalszym ciągu zasypia tylko przy cycu, dzisiaj znów miałam na dworze akcje, bo musiałam karmić na krawężniku, tak się darła...a głodna na pewno nie była, bo chwilę wcześniej jadła...
 
nati - wszystkiego NAJ!!! Jak najwięcej tak miłych chwil!!


Dzisiaj chyba taki dołujący dzień.. a od środy ma pogoda się mocno skiepścić to dopiero będzie!! dopiero mi mała zasnęła – nawet nie chciała ale na siłę się z nią położyłam i poległa. Nie wiem czy też tak macie – moja może z 5 minut się sama pobawi a potem jęczy.. najlepiej gdyby była non stop na rękach i mogła coś macać. Samo noszenie już nic nie daje. Na spacerze jedynie w miarę ok do czasu – jak za długo już wózek stoi to foch i chce na ręce.. nie dość żę cycki do pasa będą to jeszcze ręce do kolan.. załamka.. małżon zaczął popołudniową zmianę i sama kąpałam małą – no jestem zryta a mały jeszcze tv ogląda.
 
reklama
Do góry