reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
dranissimo moim zdaniem może być krew przez zęby; u nas tak było (no chyba że to zbieg okoliczności). Tysia robiła brzydkie kupy, w jednej była nawet krew, a po kilku dniach zobaczyłam pierwszy ząbek ;)

nela ale Wam fajnie, wakacje! :) będzie dobrze!
 
Dranissimo wypożyczenie auta np w Krakowie jest możliwe przez internet (wiem, bo sprawdzałam) auto podstawiają na lotnisko a koszt to 100-200zł za dobę zależy od auta, mozesz tez zamówić fotelik w aucie albo lecieć ze swoim

Jankesowa Adi tez sie nauczył krzyczeć i jak sie zezłosci to sie drze albo piszczy :-D
 
rozlozyl sie... tak jak mowilyscie ale ta jedna strona cos nie lapie za kazdym raczem... jutro po probuje jeszcze.... dzieki za pomoc jestescie nie zastapione:)
nie moge nic napisac na FB nowy post moge ale nic skomentowac yyy i tak odwczoraj... niby sie dodaje a po chwili usuwa :(((
 
ja dzisiaj kupiłam zwykłe NAN, mam dość tego zasr....AR, którego nawet rozmieszać się porządnie nie da, może z tym będzie łatwiej
dzisiaj słoiczek zjedzony jak zawsze ładnie, kaszka w miarę, a mleko klęska
butla nie, niekapek nie, łyżeczka nie, strzykawka niby niby, ale podałam 3x2 ml i nie wyobrażam sobie podawać tak 180 ml :szok:

jutro środa, ciekawe czy teściowa przyjdzie, a jak przyjdzie to czy po godzinie wyjdzie, czy jednak pobędzie dłużej i zacznie "działać" ;)
 
Mitaginka- a właściwie czemu uparłaś sie na mm i butelkę?? rano nakarmisz małą, koło 10 kaszka, póżniej objad, deserek i już wracasz i będzie cyc. czy tak nie da rady??
mam nadzieje że teściowa przyjdzie i chociaż przewinie
 
Mitaginko ja mam w domu 3 niekapki akuku, avent i tt wybral akuku butelek.... TT, avent, canpol, nuk dr. browna wybral TT smoczki - nuk canpol, tt, lovi, avent wybral lovi... kasa poszla ale sie udalo :)))
nati u mnie by nie przeszlo moj narazie domaha sie troche cyca po posilku...
 
reklama
Jankesowa – już dawno chwaliłamdady i jadę na nich cały czas. Miałam 3 paczki oryginalnych i niewidzę żadnej różnicy.. a skoro nie widać różnicy to po coprzepłacać




dranissimo – super, że podróż sięudała; jak misi smoczek wypadnie, oblukam czy nie ma włosów i zpowrotem do buzi




sania – biorę prenatal i kwasyomega3 czyli zestaw dla karmiącej – farmaceuta mówi, żewystarczy




nela – zazdroszczę wakacji..




mitaginka – a jak zakupy?? Doła mampodobnie jak Ty i z tych samych powodów :) I zobaczysz – bezCiebie teściowa ją nakarmi... nie będzie cyca w pobliżu to zje toco podają




jak pisałam młody gorączkował –podałam panadol i poszliśmy na 15 do dentysty. Młody na myśl o„uśpieniu ząbka” się popłakał a jak dentystka zobaczyłazęby to wysłała nas do pediatry bo stwierdziła że młody naanginę.. poszłam i faktycznie angina :szok: Dostał antybiotyk, osłonkę i o dziwostepsils do ssania – taki już duży jest. Ja matka polka nic niewidziałam.. czuje się ok tylko chodzi i zrzędzi i się nudzi.. jakz nim przyszłam to poszłam z Milcią na dwór i spała mi prawie 2godziny!! Teraz wykąpana guga na leżaczku i się śmieje. Za długona dworze spała.. oby noc łaskawa była
 
Do góry