reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Asiunia nam tez lekarz powiedzial ze lepiej samolotem ,ze mniej sie dziecko wymeczy ...

bede was pozniej prosila o rady jak sie pakowac:)

100 lat dla Twojego skarba!!!
 
reklama
dranissimo witaj spowrotem :-) mam nadzieje ze urlop udany :-D no i super ze chociaz droga spowrotem wam na luzie minela :-) podziwiam, ja po 1 razie i to nawet calkiem udanym powiedzialam dosc i jak juz to samolotem :-)

urlop udany, tylko troche za duzo tego jezdzenia bylo, bo kazdego trzeba bylo odwiedzic, no i jeszcze w gory na tydzien sobie pojechalismy - ale tu dopiero byl odpoczynek :-)
My tez teraz 1 raz bylismy samoch i moj M juz mowi, ze nigdy wiecej! :-D Ale z drugiej str wez sie spakuj do samolotu, jak dla samego dziecka jest tysiac rzeczy do zabrania!! A my?? :szok: Jakos sobie tego nie wyobrazam, tragania sie z tymi klamotami, wozkami, torbami...

a ten smoczek do butelki NUK jest taki jak smoczek Nuk do ciumciania? bo do ciumciania mam i nie chce, więc jak do butli jest taki sam to kapa

ja tam sie nie znam na smoczkach, ale jak juz pisalam moja po wielu probach w koncu zalapala :szok: Nawet nie wiem co to za firma, nuk, a moze canpol, te kauczukowe w kazdym razie... chcialam wkleic jakis link, jak to wyglada, ale nic nie znalazlam...
Apropo, czy smoczki po kazdym uzyciu [czyt. wyjeciu z buzi ;-) ] trzeba odparzac? Czy juz dac sobie na luz??
 
a mi dziecko uciekło. położyłam ją na podłodze, na około pełno zabawek. a sama odwrócona tyłem prasowałam. po dłuższej chwili ciszy odwracam się a dziecka nie ma. była pod łóżkiem. ale tylko do tylu potrafi tak raczkować jak prawdziwy raczek :-)
 
My tez teraz 1 raz bylismy samoch i moj M juz mowi, ze nigdy wiecej! :-D Ale z drugiej str wez sie spakuj do samolotu, jak dla samego dziecka jest tysiac rzeczy do zabrania!! A my?? :szok: Jakos sobie tego nie wyobrazam, tragania sie z tymi klamotami, wozkami, torbami...
no ja myslalam tak samo i dlatego wtedy jechalismy autem. Ale potem sobie odpuscilismy pare rzeczy, lozeczko turystyczne czy cale opakowania pieluch i generalnie wszystko kupowalismy na miejscu. A z bagazami na lotnisku to luzik, przeciez sa te wozki na ktore ladujesz torby i potem do bagaznika i gotowe :-)

a ze smoczkami wrzuc na luz, bo dziecko ci sie alergi nabawi :-D
 
a mi dziecko uciekło. położyłam ją na podłodze, na około pełno zabawek. a sama odwrócona tyłem prasowałam. po dłuższej chwili ciszy odwracam się a dziecka nie ma. była pod łóżkiem. ale tylko do tylu potrafi tak raczkować jak prawdziwy raczek :-)
hahaha no to maly pedziwiatr :-) kochana nasza przodowniczka :-D
 
Mitaginka ja próbowałam TT i Avent i mega lipa, dopiero Lovi zaciągnął bo on jest miękki, no ale musisz codziennie próbować, może noś na rękach po domu i karm? pozapalaj światła może to odwróci uwagę? u nas podziałało
 
Mitaginka ja wybieglam do kompa w trakcie lapania moczu malej bo pomyslalam o tobie.Chcesz to Ci odstapie butelke TT 150????????podaj adres to Ci podesle ,albo podrzucimy jakos przez znajomych.bratowa ma medele ,tez sie jej mlody nie chwycil.Chcesz???lece lapac siuski Misi.3majcie kciuki zeby wyszlo wszystko dobrze ,bo te wakacje dla niej a tu jak nie urok to .....ka
 
Ostatnia edycja:
U nas też tylko lovi wchodzi w rachubę innych nawet do buzi nie weźmie i pluje dalej niż widzi. To samo ze smoczkiem tylko jeden model z campola...

Ja zaraz lecę do gina i już normalnie mnie w żołądku skręca...
 
Marma- a czemu gin może kazać przestać karmić???
mi neurolog kazała do 3 miesiąca karmić a potem przestać i tabletki ale pójdę do niej jak przestane karmić :-)

Asia nie chce spać tzn jest spiąca ale co ja połioże to ona chce usiąść co kończy się przewróceniem na brzuch, kurcze jak się nauczy siadać to w ogóle nie będzie chciała leżeć :-(
 
reklama
no ja myslalam tak samo i dlatego wtedy jechalismy autem. Ale potem sobie odpuscilismy pare rzeczy, lozeczko turystyczne czy cale opakowania pieluch i generalnie wszystko kupowalismy na miejscu. A z bagazami na lotnisku to luzik, przeciez sa te wozki na ktore ladujesz torby i potem do bagaznika i gotowe :-)

a ze smoczkami wrzuc na luz, bo dziecko ci sie alergi nabawi :-D

asia no niby masz racje z tymi wozkami dowozacymi, ale potem kwestia jest taka, ze sie wysiada z tego samolotu i co...? Samochod zostawiasz w 1 str na lotnisku, ale po drugiej juz nie ma :-D Chyba, ze sie wypozyczy, albo ktos odbierze, bo nie widze innego wyjscia i tachania tego..... Oooo nawet nie chce myslec :-D

A z tym smokiem, to juz nie bede wyparzala :-D Tzn moja go mocka jakies pare minut dziennie, ale chyba mimo to przestane wyparzac ;-)

Dziolchy, znalalzlam troche krewki w 2 kupach. Cholera wie po czym?? Dalam Jej dzis troche kaszki - to z nowosci i wczoraj marchewki... moze to byc po tym?? No i jest strasznie marudna do tego, dotykalam dzaselek i troche twarde, moze to tez byc przez zabki??
 
Do góry