reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
ja nawet butelki nie próbuje a smoczek uspokajacz działa tylko w samochodzie i czasami w łóżeczku jak się obudzi ale nie rozbudzi. i mam już zwykłe smoczki i to jeszcze te małe. w samochodzie nuka a w domu jakieś biedronkowe z myszką miki :-)
chyba powinnam nowe kupic ale jak używa raz w tyg 10 min to nie ma może sensu.
 
bo one sa dosc waskie i jest zbyt duza roznica pomidzy cycem, a butla.. probowalas TT albo NUK ? u mnie Josh tez Aventem gardzil po cycu.

no wiem, że powinnam kupić TT alno nuka, ale szkoda mi kasy :( ale chyba będę zmuszona
generalnie mam spadek nastroju
dobija mnie powrót do pracy, to że Tysia nie robi postepów ani butelkowych, ani samozasypiających :(
poza tym nie chcę jej zostawiać...
i teraz jak już jem wszystko i jest ok: smażone, frytki, lody, czekoladę, gofry, to na co tylko mam ochotę, to chciałabym cycolić jak najdłużej, a robię to coraz rzadziej, bo tu kaszka, tu słoik, a muszę ją tego nauczyć i po prostu mi smutno...
 
hejka juz pisalam 2 razy i mnie odlaczylo od sieci (sic).mala mi ulala dzis juz 6 razy odkad ma to cholerne pepti, podobno lepszy jest nutramigen.w czwartek robimy jej testy.dzis mocz i kupka.

na dodatek lecimy z mala do hiszpanii ( ze wczesniejszych wskazan lekarza), trafilo nam sie super last minute( jak sie splukac to juz do konca:) ,malz mowi ze pozniej bedzie pracowal jak szalony ale nastawil sie na wyjazd i juz)),a tu masz babo placek.malz tez chce odpoczac bo nam pikawy chodza jak szalone .juz sami nie wiemy czy przez to cholerne pepti...

jakie sa wasze doswiadzcenia z pepti?

aha dziewczyny po zakupach u mnie mega zadowolone,widac znalazlam stala kientke dzis dostalam sms ze juz rezerwuje kolejne rzeczy po malej:)akurat bede miec na cos dla Miski:)
 
Ostatnia edycja:
Mitaginka a moja za cholere nie wezmie TT ani dr.brown(na caly set ma),czasem przez sen udale sie jej przemycic cos w TT.uwielbia awent i to na dodatek musze jej zmienic wszytkie smoczki na Nuk ,wiec kazda butla jest z aventu ze smokiem NUk ,no tak sobie wymyslila i juz.
 
mitaginko juz kilka razy pisalam ze TT majatku nie kosztuje a dzieci naprawde to lapia wiec glowa do gory nie uzalaj sie ze nie chce jak nie sprobowalas bo naprawde wiele dzieci na TT sie przekonalo...
 
reklama
ojeju mitaginka... no ale taka kolej rzeczy, dzieciaki rosna i trzeba powoli uczyc je samodzilnosci... wkoncu wogole od nas sie wyprowadza, a my wciaz bedziemy na nich patrzec jak na niemowlaczka przy piersi, no bo przeciez dopiero co sie urodziles/as :-)

tak wyglada smok od butelki NUKa
smok.jpg
 
Do góry