reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
my jakis czas temu o 5.30 a teraz 7 z tym ze jaki ja mam sen nocny przerwany z 10 razy ale dobra nie narzekam bo moze byc i 20 ..
Tysia super oby tak dalej Mitaginko :)
 
nadrobiłam Was, uff
Akkm, Aenye-witajcie :) hihihihihi ile czytania :)
Nati-super, że już kupiliście i sprzedaliście ;) myszy :) wesoło
Mitaginka - gratki zębulka
Eywa-jak wrócę z urlopu to spotkanko koniecznie :) ale się pośmiałam z Twojego skrótu, spóźnione Natalkowe życzonka, u nas ciemiączko sprawdzają zawsze przy szczepieniach, na razie mamy nie zrosnięte
mamusiaDorusia-spóźnione dla Karolka
wilmek-zdrówka :)
Laski-foty cudowne, Nela nic nie kombinuj więcej
Aneczka-nic mi nie wiadomo o takim zaświadczeniu :) dobrze, że badanie ok, ja śpiworek odpinam tyko wtedy gdy czuję kupę, albo jak siku przeleci, jak ją karmę to leży w śpiworku, a ja mogę rękę wsunąć sprawdzić czy pajac suchy, czy nigdzie nie przeciekło i jestem spokojna że mi się nie odkrywa, ale tak śpi jak jest chłodno, zazwyczaj w pajacu przykryta kocykiem
Mercedes-udanego plażowania
Asiunia-ja nie mam posprzątane ;)
Anetka-trzymaj się-masz swojego małego Skarbka
Baby-super tekst
Herbatita-a Ty mi się uśmiechnij :) damy radę 26go ja dałam w słoiczku hippa były biszkopciki i było ok., mięsko też w jakiejś zupce garbera
Normatywna-dobre z tym beknięciem, niedawno na poczcie młoda pierduśnęła, a Borys głośno mówi do wszystkich "hohoho Bianka zaraz zrobi kupę, bo puściła bączka" ;) ja wolę 1częściowe kombinezony, dla takich maluszków. Jedz sezam jak lubisz ma b. dużo wapnia
akkm-chyba przebiję młodej jak będzie chciałą, czyli pewnie w przedszkolu :)
dranissimo-udanych wakacji :) i spokojnej podróży
jankesowa-Gracjan jest taki fajowy, że tylko wytulić, jak pisałąś o tych kolczykach to sobie go mimo wszystko wyobraziłam z jednym uchem przekłutym ;) hihihihihi
Ducha- i inne słoiczkowe ciotki SZACUN :)

młoda strasznie rozpoznaje ludzi i nie lubi zostawać z kimś innym niż ja :( młody taki nie był
mam stresa przez to, ze nie chciała w dzień butli od mężula i trzeba zacząć ją uczyć że ktoś inny ją karmi.......

nie cierpię się pakować.....
 
Witam Was!!!

Noc okropna,nie pamiętam takiej...Lolo co 2 h z płaczem się budził a małż całą noc przechodził,bo bolał go ząb:szok:no masakra jakaś.Dobrze,że Marysia spała;-)
Teraz oczywiście panowie nadrabiają sen,a ja nadrabiam Was;-) Lecę poczytać co się tu wczoraj działo.......
 
dzien dobry! my po drzmce juz ;-) od 6.30 sie zaczelo hasanie, az sie nie moge doczekac czasow, jak 0 7 bedzie ciemno, bo dzieci wtedy zwykle spia dluzej wlasnie, haha.

mnie notorycznie napieprza kregoslup, nie wiem, a wlasciwie nie kregoslup, tylko miesnie dookola, no koszmar jakis. na boku nie, dlugo siedziec nie, lezec w jednej pozycji za dlugo nie.. musze cos z tym zrobic, tzn. cwiczyc chyba..

jankesowa,
moja nocka slaba znow. nie ma reguly :p do polnocy ciurkiem spal od 20, ale od 2 - masakra, co minute do cyca. kupe mu sie chcialo ewidentnie, ale poszla o 7 dopiero :p a tak sobie mysle: odbijasz ty malego po karmieniu? bo moj nieraz sie tak kreci, jak jest nieodbity. ale nie zawsze.

ducha, baby
- super, ze robicie sloiki i ze wasze maluchy je jedza :-) ja po 1. nie mam checi, a po 2. nauczona doswiadczeniem wlasnych dzieci, ktore nie jadly absolutnie niczego, co przygotowalam (lacznie z przepisami na musiki jablkowe, zupki dyniowo-marchewkowe i inne super hiper bio itp itd z mamusiostron jakis) - wszystkie moje prztwory wyladowaly w smietniku. i zawsze sie zastanawialam, co oni daja do tych gotowych sloikow, ze sie tak dzieci na nie trzesa :/
ale chemii tam przeca nie ma, nie mogliby mowic, ze nie ma, a dodawac, ktos to przeciez by juz 100 razy sprawdzil i bankruta strzelilby taki gerber. po prostu odpowiednia obrobka - sterylizacja i pasteryzacja. takze wyrzuty sumienia mam li i tylko finansowe.. heh ;-)ale poki co mlody nie dostaje nic procz mleka :-) wiec luz.

ktoras dzidzia jest tylko na cycu jeszcze? ja chce do pol roku okolo (ok miesiac - poltora jeszcze) na cycu jechac, tak robilam przy chlopcach :-) takie byly zalecenia wowczas.
 
cześć :)
przeczytałam tylko ostanią stronę, wczoraj się zasłoikowałam na śmierć, więc padłam jak nieżywa do lózia i nawet nie myślałam o kompie. Wszystko mnie napierniczało :) ale jestem szczęśliwa i jak to napisala baby dumna z widoku moich słoiczków, także dzisiaj ciąg dalszy :-D. I tak się rozszałałam, że chyba trzeba będzie domówić słoików. Dzięki baby za namiar na te słoiczki, sa czadowe i jaka fachowa obsługa :tak:.
Aneczka, wklejam link do aukcji ze słoiczkami, który dostała od baby:2x Słoik 143 ml+2x zakrętka.Słoiki 143ml+ zakretki (1791940764) - Aukcje internetowe Allegro
na razie aukcja zakończona a jeszcze jak widzę nie wystawił nowej z tymi ale to zapewne kwestia czasu, albo możesz napisać do nich :)
Tymko zjadł dzisiaj moje jabłuszko i buzia cały czas otwarta, aż nie nadążałam z nabieraniem nowej porcji na łyżeczkę, ale cholera kupy nie chce mi robić, wczoraj tylko jedna (jak na niego to malo), a dzisiaj jeszcze nic :(.
eywa, muszę Ci powiedzieć Kochana, że Twoja streszczenie dla aenye jest po prostu bombowe!!!! :-D
mitaginka, super, że z Tysiulką wszystko wraca do normalności, teraz ciesz się w pełni byciem mamą, zanim wrócisz do pracy :tak:.
nati, przeprowadziliście się już?! Kiedy robisz parapetówę dla bb ciotek? :-D;-)

Ok, spadam obiad wyciągac z gara bo trochę późno dzisiaj wstawiłam i jeszcze nie jedliśmy :-p.

Miłego popołudnia!!!! :*
 
Mitaginka – gratuluję ideału dziecka – naprawiło się nie ma co - zamieniło się z laptopem :-)

ducha – ze słoiczkami to normalnie szacun... a gdzie kupujecie takie małe słoiczki?? może też poszaleję.. chęci minimalne ale mam.. chociaż nie mam owoców ani nic innego swojego a wszystko takie drogie że nie wiem czy jest sens..

nati – życzę wyplemienia wszystkiego co żyło w mieszkaniu po właścicielce

Ja dziś z dzieciakami byłam u cioci na imieninach – jestem obżarta maksymalnie. Nie ma tam dzieci i non stop słyszałam „mamo kiedy jedziemy”. Wychowane to moje dziecie.. misia wykąpana chrapie, na bb pustka to oglądam mam talent

dokładnie te słoiczki które Ducha wrzuciła :)

dzien dobry! my po drzmce juz ;-) od 6.30 sie zaczelo hasanie, az sie nie moge doczekac czasow, jak 0 7 bedzie ciemno, bo dzieci wtedy zwykle spia dluzej wlasnie, haha.

mnie notorycznie napieprza kregoslup, nie wiem, a wlasciwie nie kregoslup, tylko miesnie dookola, no koszmar jakis. na boku nie, dlugo siedziec nie, lezec w jednej pozycji za dlugo nie.. musze cos z tym zrobic, tzn. cwiczyc chyba..

jankesowa,
moja nocka slaba znow. nie ma reguly :p do polnocy ciurkiem spal od 20, ale od 2 - masakra, co minute do cyca. kupe mu sie chcialo ewidentnie, ale poszla o 7 dopiero :p a tak sobie mysle: odbijasz ty malego po karmieniu? bo moj nieraz sie tak kreci, jak jest nieodbity. ale nie zawsze.

ducha, baby
- super, ze robicie sloiki i ze wasze maluchy je jedza :-) ja po 1. nie mam checi, a po 2. nauczona doswiadczeniem wlasnych dzieci, ktore nie jadly absolutnie niczego, co przygotowalam (lacznie z przepisami na musiki jablkowe, zupki dyniowo-marchewkowe i inne super hiper bio itp itd z mamusiostron jakis) - wszystkie moje prztwory wyladowaly w smietniku. i zawsze sie zastanawialam, co oni daja do tych gotowych sloikow, ze sie tak dzieci na nie trzesa :/
ale chemii tam przeca nie ma, nie mogliby mowic, ze nie ma, a dodawac, ktos to przeciez by juz 100 razy sprawdzil i bankruta strzelilby taki gerber. po prostu odpowiednia obrobka - sterylizacja i pasteryzacja. takze wyrzuty sumienia mam li i tylko finansowe.. heh ;-)ale poki co mlody nie dostaje nic procz mleka :-) wiec luz.

ktoras dzidzia jest tylko na cycu jeszcze? ja chce do pol roku okolo (ok miesiac - poltora jeszcze) na cycu jechac, tak robilam przy chlopcach :-) takie byly zalecenia wowczas.

najgorsze, że piszą, że wszystko zgodnie z normami, nie ma informacji, że brak chemii a normy na coś tam pozwalają, zresztą nie uwierzę, że jak coś ma 3 lata ważnosci to tak bez żadnych dodatków...
młodemu bardzo smakuja ugotowane przeze mnie :) a najpierw próbowałam po troszku gotować tak na 2-3 porcje i zjadał a potem robiłam więcej :)

właśnie narobiłam dyni, zupki jarzynowej, jeszcze cukinia i brokuły i basta :)

uciekam bo znajomi wpadna a musze sie odrobic trochę :)
 
witam
szalony dzień ale już prawie po przeprowadzce. została łazienka, tv i komp no i lodówka a nowej nie mamy. :-(, nie wiem kiedy będziemy mieć tv i internet mam nadzieję że niedługo. jutro tylko usterki w starym mieszkanku naprawimy i koniec a i piwnica ale to już rady nie damy. :-(
ducha- parapetówka to na wiosnę po remoncie. :-)
 
aenye moj tez plul dalej niz widzial moim jedzeniem :-) pozatym dla mnie to wygoda bo moge mu zapewnic roznorodnosc na ktora ja nawet bym nie wpadla. Pozatym nie ukrywajmy ale u nas sloiczki wychodza mega taniej niz organiczne, zdrowe, eko warzywka i mieska... niestety...
 
reklama
Hatorska moja ma to samo teraz:(najgorzej ,że u męża potrafi beczeć, bo chce do mnie, a ja wtedy zazwyczaj robię coś ważnego, odpocznij sobie ile wlezie:
Mitaginka super,że tyle możecie spacerować,jeszcze niech sie do CH przekona
Ducha, Baby super,że takie zapasy robicie:)
Ayene u nas z budzeniem jeszcze gorzej, jestesmy na etapie badań:(
Asiunia no właśnie ja też tak różnorodnie nie zrobie,hehe
my po weselu, najlepiej nie było, musiałam przyjeżdżać karmić mała, butli nie jadła, o 1 miałam dość i wróciliśmy do domu, trochę mama się nie spisała,ale juz nie będę narzekać, cud,że ktoś w ogóle chciał się pisać na bezsenną noc,hehe
dziś w każdym razie byliśmy z małą na poprawinach i z jednej strony wybawić się nie mieliśmy jak, to jednak była przy mnie,więc ja byłam spokojna i się wyluzowałam w końcu, dzielnie wytrwała, pospała, było miło

mam tyle do zrobienia, chyba po prostu nie zrobie nic! dom wiadomo,jak po tajfunie, stos prasowania, rachunki do płacenia, teściów rachunki do ogarnięcia, poczytam neta więc i idę spać ,hehe
 
Do góry