reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
wow nati, to niezle babcia musiala zarastac brudem tam w mieszkaniu :-D ale wypedzicie je zanim sie wprowadzicie co nie? :-)

a mi glowa wysiada... spac mi sie chce i wogole nie najlepiej sie czuje... alllc....
 
koty je wypędzą. A poważnie mama szoruje kuchnie i znalazła legowisko. ja wcześniej zobaczyłam że wszystkie kanały wentylacyjne są zaklejone. mama mówi że pewnie przez te kominy wchodzą ( wchodziły) i dlatego były zaklejone. podobno zapach kotów je skutecznie odgoni.
 
witam :)
maz nie mial co robic wiec pozyczyl karczer i czysci drewniany taras no coz jak mu sie nudzi :-D starszak go pilnuje bo wiadomo gdzie woda tam musi byc a malenstwo wlasnie przysnelo wiec ja kawka i nadrobilam bb ;-)
pisalyscie o spaniu na boczku moj tez spi na lewym ;-)
nati myszy? moja mama by zawalu dostala strasznie sie boi :-D
asiunia a popoludnie bez facetow niewystarczy? :-p
ducha a jak bedziesz robic jabluszko do sloiczka? mi jakos ciezko uwierzyc ze da sie zrobic owocki bez cukru i sie nie popsuja a chcialalbym bez...ale ekspertem nie jestem bynajmniej :-D
aenye to przespanej podrozy zycze - przez synka oczywiscie :-)
 
willmek, do malin wczoraj dodałam ociupinkę cukru bo strasznie kwaśne ale jabłka mam słodziutkie, więc nie daję. Raczej powinny sie zapasteryzować pod wpływem temp. Ja ryzykuję.
 
ale Tysiula była dzisiaj fajna! najpierw ten spacerek od 9 do 11 (spała), potem od 12:30 do 16 działka (znów spała prawie 2h), potem spacerek i godziny sen :szok: aż zaczełam się martwić, że coś jej jest, jakaś anemia...ale apetyt ma, normalnie się śmieje, jak coś nie pasuje to krzyczy :-D no i za tydzień przybrała 250 gram :szok: (mamy wagę i dzisiaj ważyliśmy), więc chyba wszystko ok. Oby i u rodziców była taka fajna :tak:

Psuje mi się laptop...na początku myślałam, że to problem z zasilaczem, ale M. kupił nowy a problem nie rozwiązany...hmmmm
 
Wilmek ja dawałam odrobinkę cukru ale wole troche cukru niz ta chemie która jest w słoiczkach sklepowych bo nie uwierzę, ze jak mają termin wazności 3 lata to są bez chemii...

Ducha fajnie tak jak sie zrobi samemu i stoją takie gotowe słoiczki :) tak duma człowieka rozpiera :)

Asiunia ale fajnie masz z Madusiem :)

Aenye moze teraz jak wróciliście do domu to juz Felek bedzie grzecznie spał w nocy a w dzień to moze tak przez zabki marudził...

My wróciliśmy ze śląska od znajomych cali i zdrowi :) młodziak był super grzeczny bawił sie ładnie na podłodze zabaweczkami, synek znajomych go zabawiał, a potem szalał z nami :) i jak na to zamieszanie które tam było to jestem w szoku, że nie płakał, na koniec jak już był zmęczony to trochę marudził bo był śpiacy ale chcieliśmy go przetrzymać żeby całą drogę przespał i dał rade, jak ruszyliśmy samochodem to usnął w sekundzie :)
uciekam do spania bo wykończona jestem :)

Nati z tymi myszami to masakra chyba bym uciekła :szok: nie lubie takich gryzoni :no: a już na pewno bym tam nie usnęła zwłaszcza z dzieckiem :baffled:

Mitaginko jeszcze sie okarze, ze Tysia bedzie najspokojniejszym dzieckiem na BB :-D
 
Mitaginka – gratuluję ideału dziecka – naprawiło się nie ma co - zamieniło się z laptopem :-)


ducha – ze słoiczkami to normalnie szacun... a gdzie kupujecie takie małe słoiczki?? może też poszaleję.. chęci minimalne ale mam.. chociaż nie mam owoców ani nic innego swojego a wszystko takie drogie że nie wiem czy jest sens..


nati – życzę wyplemienia wszystkiego co żyło w mieszkaniu po właścicielce




Ja dziś z dzieciakami byłam u cioci na imieninach – jestem obżarta maksymalnie. Nie ma tam dzieci i non stop słyszałam „mamo kiedy jedziemy”. Wychowane to moje dziecie.. misia wykąpana chrapie, na bb pustka to oglądam mam talent
 
reklama
Do góry