reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

nati a kiedy masz kolejną wizytę u lekarza? jak wkrótce, to możesz poczekać, ale jak bardzo Cię boli, a wizyta dopiero za jakiś czas, to dla własnego spokoju albo wizytę przyśpiesz, albo nawet podjedź do szpitala. Duużooo zdrówkaaa!

kamaleon witamy :)
 
reklama
Termin mam tak jak wy na kwiecień (5.04). Podglądam Was od jakiegoś czasu i w końcu nie wytrzymałam :) Do tej pory (odpukać) nie miałam żadnych problemów, czuje się dobrze, wyniki też są ok, więc martwie się trochę Waszymi problemami.. Ale wierze, że wszystkie dotrwamy szczęśliwie do kwietnia :)
 
Nati_k - jeżeli ten ból naprawdę daje Ci się we znaki to powinnaś skonsultować to ze swoim Ginem. Tak dla własnego spokoju. Bo z tego co piszesz to te bóle trochę niepokojące są.
Joll - masz rację internet to skarbnica wiedzy, ale i wylęgarnia głupich i niepotrzebnych informacji, czytając je niepotrzebnie się tylko nakręcamy. Najlepiej wszystko konsultować ze specjalistami. A jeżeli chodzi o Ciebie, to wierzę, że wszystko z Twoim zdrowiem się ułoży. 3mam mocno kciuki :)
Kamaleon - Witam wśród kwietniowych brzuszków :)

Znowu miałam problemy ze snami ( jak widzę nie ja jedna ). Jak już zasnę, to śnią mi się dziwne i męczące rzeczy. Jak z kolei się obudzę to już zasnąć nie mogę. Dziewczyny to dziwne, przecież kiedy my się wyśpimy, jeśli nie teraz ? :) Póżniej będzie nam przeszkadzał w tym brzuszek i inne dolegliwości, a potem nasze maleństwa :)
Jakie plany na niedziele? :)
 
no wlasnie dopiero za 2 tyg, ale jutro ide do gin co mi usg genetyczne robila po skierowanie na test potrojny. To jej sie spytam co i jak moze sie da namowic na badanie, ale to nie moja lekarka i wszystko na NFZ wiec watpie by sie zgodzila.
Ogladam wlasnie ciaze z zaskoczenia, to jest nie samowite zeby nie wiedziec ze sie jest w ciazy. W niektore przypadki nie wierze ale niektore sa prawdopodobne.
 
Termin mam tak jak wy na kwiecień (5.04). Podglądam Was od jakiegoś czasu i w końcu nie wytrzymałam :) Do tej pory (odpukać) nie miałam żadnych problemów, czuje się dobrze, wyniki też są ok, więc martwie się trochę Waszymi problemami.. Ale wierze, że wszystkie dotrwamy szczęśliwie do kwietnia :)

to dobrze, że wreszcie nie wytrzymałaś i się zarejestrowałaś :)

ale dzisiaj piękna pogoda. Dziewczyny, korzystajcie, bo to końcówka pieknej jesiennej aury!


nati to bardzo dobrze, że jutro idziesz. Nawet jak nie będzie chciała Cię zbadać, to przynjamniej powie, z czego te bóle mogą się brać i co to może być. Powodzenia!

cocosova ja w planach mam spacerek i obiad u teściów ;)
 
Ostatnia edycja:
witam niedzielnie i niestety umierajaco.
po nie przespanej nocy, zasnelam przed 6 i mnie koty mialczaco glodne o 8 obudzily. Czuje sie no coz... maz nawet szpital proponowal. Wieczorem bralam nospe na bole. no wlasnie bole i tego nie da sie opisac, cos mnie boli ale co??? nie jak na @ ale na dole brzucha, mam twardy jak balon i tak wlasnie czuje jak bym miala balon, pod dotykiem jeszcze bardziej boli ale potem przechodzi. po nospie jest lepiej wiec ja biore czasami. mam nadzieje ze to jednak mega wzdecia i tyle. cisnienie rano 87/47 ale slabo mi nie jest w przeciewienstwie do wczoraj wiec ok.
Co do ubran dostalam spodnice z H&M- kupiona w lumpeksie i naprawde jest super, po domu chodze tylko w rajstopach z domu zadko w sumie wychodze tzn codziennie z psem 3 razy ale to mysle ze mi starczy. Siostra poluje na spodnie w lumpeksach- ja w takich sklepach nic nie umiem znalesc a siostra jest mistrzynia.
krakowianko- nie martw sie ten bol brzucha to napewno nic strasznego jestesmy juz w tak zaawansowanych ciazach, ze najwieksze niebezpieczenstwo minelo.

ja mam wizyte dopiero 25.10 ale juz sie nie moge doczekac
U nas pogoda sliczna wiec do lasu wypada z dzieckiem i psem isc, tylko gdybym jeszcze checi i sile miala.


czy masc rozgrzewajaca typu ABC mozna uzywac? moj reumatyzm sie odzywa, tylko kolana i palce to chyba mozna?

NATI...zaraz po przyjeździe miałam podobnie. Brzuch twardniał na kwadrans co pół godziny. Jednego dnia miałam 4 takie skurcze, następnego znowu. Moja ginka powiedziała, żebym wzięła nospę. Pomogła. Powiedziała też, że takie skurcze mogą się zdarzać, jednak jeśli są zbyt często, a poza tym bolą, to należy zgłosić się do szpitala.
Osobiście uważam, że lepiej dmuchać na zimne i lepiej zaliczyć wizytę w szpitalu jeden raz za dużo niż ten jeden za mało

ANWOJ współczuję Tobie tych wszystkich przejść, jakie to przykre, że ciąża tak nas doświadcza. Właściwie większość czasu to trzęsienie portkami i ból,
NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ, BY WRESZCIE NADSZEDŁ NAJPIĘKNIEJSZY I NAJSPOKOJNIEJSZY CIĄŻOWY CZAS...DO SAMEGO KWIETNIA

DZIĘKI COCOSOVA:)

WITAM KOLEJNĄ KWIECISTĄ
 
Ostatnia edycja:
Termin mam tak jak wy na kwiecień (5.04). Podglądam Was od jakiegoś czasu i w końcu nie wytrzymałam :) Do tej pory (odpukać) nie miałam żadnych problemów, czuje się dobrze, wyniki też są ok, więc martwie się trochę Waszymi problemami.. Ale wierze, że wszystkie dotrwamy szczęśliwie do kwietnia :)

Gratuluję, że nie masz tych wszystkich dolegliwości. 3mam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki. Oby tak było aż do rozwiązania. Ja mam termin na 12.04 ( a drugi na 17.04 :) ).
 
reklama
Mitaginka -
faktycznie pogoda cały czas dopisuje. Może jakiś spacerek?
a moja corka wlasnie oswiadczyla ze jest paskudna pogoda i bedzie na spacer chodzic jak bedzie lalo i padalo bo wtedy jest ladnie, no coz nastolatki maja swoje humorki. To biore psa i sama (maz w pracy) wybiore sie na spacer a jak maz wroci a ja dalej bede sie zle czula to podjade do szpitala na wszelki wypadek.
 
Do góry